Има ли някой с брак по сметка?

  • 10 974
  • 98
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 854
Той ме взе по сметка - хубава, готвя, веселяк, не сьм капризна, уравновесена, умна Mr. Green
Има сайтове в Интернет за "фейк меридж" и какво ли още не. Там вероятността да се намери достоверна информация е по-голям, защото потребителите са се сьбрали по интереси.
И аз като другите, имам позната, която чака вече 2,5 години в БГ гаджето си и баща на детето и да се вьрне и да се оженят, защото той замина и се ожени по сметка, за да вземе документи за Щатите, но процедурата е толкова тромава, че още не може да се откьсне /"разведе"/ от другата жена. Дано някога да стане, вьпреки, че хората зпочнаха да и казват, че вече няма смисьл да го чака Sad
Незнам за коя страна питаш, но наистина за Холандия, както каза Палмира риска е голям. Тук за да живеш с някой без брак дори се искат доказателства, снимки и прочие за наличието на врьзка дори и от преди. Малка страна е, хората си казват всичко в очите и е много трудно да се скрие такова нещо от Полицията и Имиграционните служби, а бюрокрацията е толкова голяма, че нито документи се взимат лесно, нито развода става с едно размахване на вьлшебната прьчка.
Поне кажи за коя дьржава питаш, за да не се лутаме.
Обаче аз не бих дала такава сума/аз и я нямам/ от порядька на 10 000 евро и нагоре, за документи. Ако ги имам тези пари бих си раздвижила мозька да ги умножа и сама да си спечеля шанс за живот в чужбина.

Последна редакция: пт, 11 ное 2005, 11:06 от Оранжево небето

# 31
  • Мнения: 4 244
Ми аз съм с брак по сметка! Flutter
Кат ма дириха през 9 баира в 10, през 9 реки в 10, та ма намериха
Зеха ма щот съм убава, устата и много умна Party
Ама и аз гледах кат избирам - къща палат, 2 гаража, 2 коли, дялово участие в семейна фирма, апартамент под наем, за банковите сметки няма да казвам.
По сметка не ами, че оттатък.
Пък кой крив кой прав, то накрая стана по либов Mr. Green
И тъй вече 6 г, та даже и немско поданство не съм зела още, а уж туй щеше да е първото дет направя след 3 г изпитателен срок Joy

# 32
  • Мнения: 1 854
Ама и аз гледах кат избирам - къща палат, 2 гаража, 2 коли, дялово участие в семейна фирма, апартамент под наем, за банковите сметки няма да казвам.

Сметкаджийка smile3534
Цитат

И тъй вече 6 г, та даже и немско поданство не съм зела още, а уж туй щеше да е първото дет направя след 3 г изпитателен срок Joy

Ь? Будала! Wink

# 33
  • UK
  • Мнения: 1 334
Мира, вече не е толкова лесно:D даже тук има места (пр. Ричмънд), къето смесени бракове не могат да се сключват поради огромния процент на установените фалшиви сключени такива. На мен ми искаха снимки в посолството,когато отидох за визата. но, разбира се, може би моята позната просто се презастрахова.

# 34
  • Мнения: 1 685
Надали точно това те интересува,но моя приятелка спечели зелена карта миналата година и подписа фиктивен с момче срещу 10 000$.

# 35
  • Мнения: 1 017

Кат ма дириха през 9 баира в 10, през 9 реки в 10, та ма намериха

като най златното сред най златните съкрови6та са те дирили, Фиди  Grinning  bouquet

# 36
  • UK
  • Мнения: 1 334
Да за там става дума-даваха по телевизията как в няколко общини вече не могат да се сключват смесени бракове-освен да е било временно newsm78.

# 37
  • Мнения: 1 854
Една рускиня -позната имам. Идва тук на гости на приятеля си (познавали се от два дена и тя си заминава за Русия) по негова покана и сключват брак след два дена. Съответно остава в Англия без да се върне обратно, И тя сега взе визата много много лесно. 

А брака им фалшив ли е?
За Англия не беше ли, че поне 7 дни трябва да сте живели заедно преди да подпишете?

# 38
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Нямам такива познати и съм изненадана, че още се правят такива неща Thinking. Тук по закон може да кандидатстваш за гражданство след 10г престой в държавата, без значение дали си женен за гръцки гражданин или работиш, така че ми се струва много глупаво някой още да се занимава с такива работи Wink.

# 39
  • Мнения: 4 244

Кат ма дириха през 9 баира в 10, през 9 реки в 10, та ма намериха

като най златното сред най златните съкрови6та са те дирили, Фиди  Grinning  bouquet
Че не съм ли златна, а? Whistling Mr. Green

# 40
  • Мнения: 3 423
Навремето моя поzната искаше на всяка цена да остане в Германия,
не я приеха в университет, трябваше да работи като луда, а нямаше
право, та се ожени zа някакъв местен педи, давала му по 500 марки
месечно (било най-тънката тарифа), след години я видях случайно,
вzела е беzсрочна виzа, раzвела се, раzхубавила се, успокоила се.
Педито не й правил никакви проблеми.
Но пък zнам и zа един българин, дето се оженил zаради оставането
му тук, ама въпросната му жена по документи вzела, че zабременяла
наистина, ама от приятеля си, и понеже като се ражда бебето,
нашият човек е все още в брак с нея, му го приписват на него.
Не zнам раzвел ли се е, не zнам, дали е правил така модерните, а и
необходими тук тестове zа бащинство, ама ако само се е раzвел,
беz тест, ще плаща иzдръжки цял живот zа бебе, дето се е родило
в брака му, ама беz негово участие.
Абе всичко си е късмет, неzависимо какъв е бракът.

# 41
  • Мнения: 1 854
Нямам такива познати и съм изненадана, че още се правят такива неща Thinking. Тук по закон може да кандидатстваш за гражданство след 10г престой в държавата, без значение дали си женен за гръцки гражданин или работиш, така че ми се струва много глупаво някой още да се занимава с такива работи Wink.

За Гьрция един приятел ми разказва, как има вьзможност ако жена ти те е измамила и брака и е бил единствено с цел да се вьзползва, грька може да отиде в полицията или общината и да се оплаче, след което брака може да бьде разтрогнат и анулиран за нула време. И това било вьведено с цел зачестилите бракове с рускини, които след брака си променяли добрите намерения за добри сьпруги и си показвали рогата. Било валидно само за рускините.
И аз за Гьрция знам, че е много дьлго времето до взимането на гражданство. Знаех, че е 8 години, а те и на 10 го направили Thinking

# 42
  • Мнения: 1 017

Кат ма дириха през 9 баира в 10, през 9 реки в 10, та ма намериха

като най златното сред най златните съкрови6та са те дирили, Фиди  Grinning  bouquet
Че не съм ли златна, а? Whistling Mr. Green

аааааааааа, ни съм казала такова не6то smile3505  Naughty

Златна 6те да си, виж как те оби4аме без да сме те виждали (поне аз не съм, де, освен на снимката)  Heart Eyes

Абе, моми4ета, страхотна тема се оформи, а? Аз нямам такива познати окло мен, даже през ум не ми е минавало...Дали да не разпитам аз вси4ки 4ужденци приятели дето ги имам тука, 6то са се изпоженили... newsm78 Па след това си събирам багажа...ако настъпя някого по опа6ката  Joy

# 43
Момичета, не питайте Киара в коя държава е. Ако сте чели предишни нейни теми (от преди година - иж) ще разеберете, че тя няма желание хората в нет прострастранството да знаят къде е. По-рано е споделяла причините. Peace
Аз лично не мога да помогна с полезно инфо Confused

# 44
  • Мнения: 4 244
Значи сега малко по сериозно поо темата!
Аз имам една позната грузинка, която беше избягала от Грузия по време на войната с Азербайджан (ако се не лъжа) и живееше по бежански лагери някъде в Бавария. Та въпросната дама беше омъжена за грузински политик и имаше дете от него, с което беше избягала. По онова време мъжа и беше в обкръжението на Шеварнадзе и я беше много страх от него, щото я подлагала на тормоз у дома.

Тя беше решила да остане тук на всяка цена - чакаше всеки момент да я депортират, щото беше станала демокрация вече в Грузия.
Да ама тя като не ще да си ходи, та намери начин да се разболее и то от какво - от туберкулоза. Пратиха я за сметка на немските здравни каси по санаториуми да се лекува.

По това време се запозна с един мухльо от нашето село, който купуваше на черно от чешките пазари маркови стоки и ги продаваше при нас. Та тоз мухльо хлътна по нея и реши че ще се жени за нея.
Тя, въпреки 3 години по лагери не беше научила и бъкел немски. Ама нали за леглото не и трябва да приказва, та се оправи с него

После се разведе по пощата, ожени се тук, принуди мъжа си да подпише отказване от родителски права и сега мъжа и осинови момчето на 14 г.
Скоро станаха 3 г откакто са женени, на нея и дадоха неограничено разрешение за пребиваване и знам че ще подава документи за немски паспорт.

Дали ще се разведе след това не знам. Но съм чувала от нея че това са и плановете.
А мухльото наистина я обича Sick

Та така за браковете по сметка, Извинявайте за дългия разказ

Общи условия

Активация на акаунт