Магазини с дрехи за бременни ?!

  • 1 218
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 102
Нося само рокли, защото всичко друго ме стяга и ми е неудобно. Засега успявам да намеря достатъчно свободни - плетени, вълнени рокли тук-там, но след време, явно ще трябва да си търся дрехи от специализиран магазин. Къде в София мога да намеря хубави, прилични дрехи за бременни ?! И ако можете да ми кажете, горе-долу, какви са цените, ако някой знае. Благодаря!

# 1
  • Мнения: 330
Аз те съветвам да пропуснеш специализираните магазини - пазарувах от почти всички ( между другото писала съм тук по тема със същото заглавие) - дрехите са с много ниско качество, търговците и производителите са си направили сметките, че ще се носят месец  - два и че клиентите едва ли ще се върнат и продават некачествени дрехи, лошо скроени, с некачествени конци, които се разпадат, съсипват се при пране...
Аз бих те посъветвала да си пазаруваш от редовните магазини.
Сега съм в 9 месец - купих си рокля от последната колекция на Сисли - естествена коприна 100%, моделът разкроен и стои добре. Нещо ми се върти, че беше около 160 лева.
Нося и един сукман от Манго - с висока талия също разкроен. Мисля, че струваше около 100 лева.
Трикотажни рокли от Мотиви - имат подходящи модели и за коремчета. И те са някъде около 100 лева .

Ако все пак държиш на специализирани магазини - този на ул. Цар Самуил - единствено дрехата от там не ми се съсипа - черна официална рокля, цената също беше около 110 - 120 лева.

# 2
  • Мнения: 102
Ами тъй като предстои зима, а и ще изкарам бременността си, предимно през студени и хладни месеци, мисля, че ми трябва нещо достатъчно топло. Засега купих още 2 вълнени плетени рокли, но натам, вече не знам, рядко се намират свободни рокли, за поли с ластични колани, просто не се и надявам, а да вмъкна в панталон с моята талия в момента - просто е изключено.

# 3
  • София
  • Мнения: 155
Напълно подкрепям мнението на атенан, но ако все пак искаш да видиш маркови панталони и дънки за бременни разгледай дрехите в "baby Mall" в Люлин 7 на партера в "Арон" . Сещам се за http://www.reni-fashion.com/ и за още един http://www.boyorgirl-bg.com/

Общи условия

Активация на акаунт