За дамите, тяхната дискретност и съвместния живот...

  • 18 432
  • 411
  •   1
Отговори
  • Мнения: 100
Наскоро в едно предаване водещият се заговори за мъжете, жените и тоалетната. Той каза следното "На ваканция с жена тя може да не отиде по голяма нужда нито веднъж."
Знаем, че ако това се случи тялото ще се натрови, а и той го каза като шега, но е факт, че много жени се опитват да създадат усещането, че наистина нямат физиологични нужди и за това измислят какви ли не трикове от типа на "Отивам да взема душ скъпи, ще се забавя, ше си мия кодата и ще слагам маска." Вратата на банята се затваря, душа се писка и... кой знае наистина какво прави тя вътре?
Разбира се тези неща са по присъщи на двойка в началото на съвместния им живот, но аз знам и за такива случаи с вече женени двойки. Мислите ли, че някои дами са прекалено крайни в опитите си да са дами? Или прекалено притеснителни? Дали е на психологическа основа?
Истината е, че и аз самата спадам към тях, но съм сигурна, че не съм единствена.

# 1
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Страхотна тема! Записвам се да следя, при малко повече време ще кажа какво мисля по въпроса ...

# 2
  • Мнения: 230
И какво толкова интересно има в срама Thinking,,,,малийййй шом и физиологиите си крием...до  Crazyкъде стигнахме Mr. Green

# 3
  • Мнения: 100
О, идея си нямаш колко много такива жени има.
Аз лично мисля, че и твърде лично, за да знае всеки кога точно го правя. Ясно е, че все някога става, но не е  нужно приятелят ми да знае, че пред малко съм излезнала от тоалетната. Дори не искам да си ме представя в тази светлина. И аз не искам да знам такива подробности за него.

# 4
  • Мнения: 2 175
Отдавна не се бях забавлявала така на тема.. Laughing
Тъкмо си помислих, че пак ще има тема за секс, а пак то - за ВЦ.. Crossing Arms 
Мислите ли, че някои дами са прекалено крайни в опитите си да са дами? Или прекалено притеснителни? Дали е на психологическа основа?

Да, определено си мисля, че е доста крайно..
Ама аз съм сикрайна по принцип.
А в случая съм в обратната крайност -заявявам си открито, че се "оттеглям", че и му взимам вестника.. Laughing
На младини имах известни притеснения, но след като по време на бремеността ходех до вц през 15 мин - ми мина целия срам. А, да - и мъжът ми беше известно време  инвалид на легло - изцяло съм го обслужвала хигиенно.

# 5
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Срам  Rolling Eyes
Къв срам бе  Mr. Green
Това си е най-естественото действие  Naughty
Иначе, обаче, не обичам да ми висят на главата като се замисля дъъъълго, секва ми ентусиазмът някакси  Laughing

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 744
Доколкото ми е известно, най-стеснителни и дискретни в това отношение са японските девойки - имали си дори специални присобления /подобни на радио/, които създавали илюзия за пуснат душ. Това с цел да се заглуши "звуковият фон". А имало и тоалетни чинии с вградено радио от типа:  аз не акам, аз слушам музика Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 457
Имало е подобни теми, накрая стават много неприятни за четене Rolling Eyes, някой потребителки прекалено цветущо описват личните си преживявания в тоалетната, а и това че е напълно естествено мъжът им да присъства на всевъзможните им епилации, разкрасителни процедури, раждане, посещения при зъболекари и т.н Sick

# 8
  • Мнения: 2 563
Имало е подобни теми, накрая стават много неприятни за четене Rolling Eyes, някой потребителки прекалено цветущо описват личните си преживявания в тоалетната, а и това че е напълно естествено мъжът им да присъства на всевъзможните им епилации, разкрасителни процедури, раждане, посещения при зъболекари и т.н Sick

В болницата като съм болна може ли да дойде или това не е естествено? Аз ще се нагримирам хубаво преди да дойде де, все едно колко ми е зле, няма извинение да не сложиш фон дьо тена и сенките.

# 9
  • Мнения: 4 569
много жени се опитват да създадат усещането, че наистина нямат физиологични нужди и за това измислят какви ли не трикове от типа на "Отивам да взема душ скъпи, ще се забавя, ше си мия кодата и ще слагам маска."
KоЙе? Crazy

# 10
  • Мнения: 100
много жени се опитват да създадат усещането, че наистина нямат физиологични нужди и за това измислят какви ли не трикове от типа на "Отивам да взема душ скъпи, ще се забавя, ше си мия кодата и ще слагам маска."
KоЙе? Crazy

Косата. Извинявам се за грешката. Но ми е интересно какво си е помислила Естел? Защото като видях поста с това личице и аз си помислих за нещо.  Mr. Green

# 11
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Ясно, пак ще стане мазало и ще се хванем за косите  Laughing

По темата - познавам жени, които по-скоро ще си отрежат ръката, отколкото мъжът им да чуе звук от струя откъм тоалетната, не дай, Боже, нещо друго. Не можете да си представите какви трикове измислят, мъка е това, но е до отглеждане и семейна среда. Има други, които пък ... са съвсем в другата крайност. Аз бях от вторите... нямаше такова нещо като лично пространство там, при белия фаянс... допреди година и нещо. Сега и аз съм по-скоро от внимателните в това отношение. Нищо друго, освен личен опит - прекалено бруталната естественост вреди на ... романтиката и ... това, другото  Laughing Изключвам обаче разни практики като златен дъжд и прочее, те са в друга графа.  

# 12
  • Мнения: 2 457
Златен дъжд newsm78 Какво е това?

# 13
  • Мнения: 4 569
Помислих да не е завоалирана дума на онуй другото. Wink

# 14
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Златен дъжд newsm78 Какво е това?

Шанталче  Hug
хора пишкат един върху друг като част от ... хм, любовната игра, така да се каже. Психолозите го свързват с недозряла сексуалност и травми в определен период от развитието от 0 до 3...

Общи условия

Активация на акаунт