приемали ли сте виагра при подготовка за трансфера

  • 9 224
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 41
предстои ми втори опит инвитро понеже първият беше неуспешен , но този път ми изписаха и виагра. това малко ме притеснява. интересува ме дали някой също е пил преди инвитро

# 1
  • София
  • Мнения: 16 193
Слагах глобули виагра от 5 ден на цикъла, до пункцията, не съм пила виагра. По принцип тези глобули подобряват кръвообращението там долу и оттам подпомагат растежа на лигавицата.

И няма страшно, на нас виаграта не ни действа като на мъжете, няма да си възбудена от нея.

# 2
  • Мнения: 544
предстои ми втори опит инвитро понеже първият беше неуспешен , но този път ми изписаха и виагра. това малко ме притеснява. интересува ме дали някой също е пил преди инвитро
Аз пих виагра, по време на процедурата от 5 ден до деня преди трансфера, нищо по различно не се усеща. За мой късмет този път всичко е наред.
Успех!

# 3
  • Мнения: 2 422
 ShockedЗа първи път чувам , много интересно, явно има резултат Wink

# 4
  • Мнения: 947
Виаграта преди трансфер я приемах под формата на вагинални глобули Еротон- това предписват в клиника малинов- при мен беше около 10 дни....по две на ден

# 5
  • Мнения: 613
И аз приемах Еротон-вагинолните глобули,само 3дни и ефекта беше двойно нарастване на лигавицата на матката! PeaceТова беше сега при последния опит! Peace

# 6
  • Мнения: 308
Даааа, и аз съм приемала. Grinning При мен на хапчета, и аз смятам че имаше ефект, лигавицата беше перфектна и имаше имплантация Peace

# 7
  • Мнения: 277
 Shocked странни работи стават,останах изненадана,чак пък виагра...

# 8
  • Мнения: 1 045
И аз пих виагра за 4 дена преди трансфера, но при мен нямаше ефект.

# 9
  • Мнения: 303
Този месец лигавицата ми беше 3.4 - 4 м.м. на 8 ден, изписаха ми глобули с Виагра. Имаха страхотен ефект, при инсе-то беше 11 м.м.

# 10
  • София
  • Мнения: 375
и при двата опита съм приемала виагра под формата на глобули - при мен нямаше ефект, и с виаграта и без лигавица докарвам  по 11 мм. - може да зависи от организма, при първия опит беше вносна виагра, за 12 или 15 глобулки дадох 320 лв, при втория български вариант - цената е на половина.
Сега ще почвам 3 и съм решила този път нито да изследвам нещо, нито пък да слагам тази виагра

# 11
  • Мнения: 796
За първи път чувам за подобно нещо  Rolling Eyes...ама лекарите ли ви я препоръчват ?!

# 12
  • София
  • Мнения: 375
За първи път чувам за подобно нещо  Rolling Eyes...ама лекарите ли ви я препоръчват ?!

да, поне при мен док ми я е препоръчвал Peace

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
На пети ден от стимулацията ми бях с лигавица 5 мм. Д.р Сттаменов ми изписа глобули виагра но 2 на ден, май за 6 дни. Имаше резултат.

# 14
  • Мнения: 27
Здравейте! Тъй като съм нова, може да не пиша в правилната тема, но виждам че става дума за лигавицата на матката.
Много съм притеснена, защото вчера бях на преглед в една известна клиника по стерилитет (пробваме една година без успех) и там ми казаха, че проблемът ми е тънка  лигавица (6.5 мм на 12 ден). Обясниха ми, че това не се оправя и че ако няколко последователни месеци е така, никога няма да мога да имам деца и да си търся сурогатна майка Sad((( Изчетох сума ти неща и виждам че май това не е така. Да спомена, че имам един аборт (кухо яйце) и тази лекарка в клиниката казва, че е от аборта и че тази лигавица няма оправяне. Че лекарствата не помагали.
Моля Ви пишете ми ако сте се сблъсквали с това!!! Не мога да опиша как се чувствам, а съм на 27 години.
Ще съм ви много благодарна!

Общи условия

Активация на акаунт