Подсъзнанието може всичко 32 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 81 353
  • 730
  •   1
Отговори
# 60
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
Огромно Благодаря Лени! Вълшебница Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


Стискайте ми палци да продължавам все така и ще се радвам, ако споделите вашия опит (ако въобще има такива луди като мен с ранното ставане), ползи, недостатъци....  Hug

Това с ранното ставане за едни е в 5  Wink, за други и в 10 е рано  Laughing. Но да си призная и аз - понеже сутрин ми е мноого трудно да ставам реших и аз да пробвам. Преди месец или два го бяхте споменали тук това "предизвикателство за 30 дни" Аз започнах от миналата седмица Simple Smile. И пак ще кажа - много обичам да спя сутрин... затова не го обявих публично. Навила съм си тел в 6,00, но ставам към 6,05. Малко съм унесена още, но открих че ми доставя удоволствие да си изпия кафето седнала в полумрака, сама със себе си.... До тук с ползите Simple Smile. Недостатъка или не съвсем, щото явно причината е другаде.... ония 5минути дето не ми стигаха и преди като ставах в 7,30 пак не ми стигат... Simple Smile
И още нещо - чета на човечето "мери Попинз". Любима моя героиня... много хубава детска книжка и не само. Обичам да си я припомням. Паралелно мисе навря в ръцете една книжка за маите. И отново поредното съвпадение - главата в Мери Попинз се говори за Мая, дете от Плеядите Simple Smile и в книжката ми за възрастни ..... пак Simple Smile

Последна редакция: чт, 11 ное 2010, 12:45 от Крен

# 61
  • Добрич
  • Мнения: 5 451
Nadia79, всеки работен ден ставам в 5.30 ч. сутринта - вече 16 години. Работя извън Добрич и автобусът ми тръгва рано  в - 6.20 ч. Вечер се радвам, ако успея да си легна преди 23.и 30 ч., но рядко  ми се случва.  Понякога се чувствам страшно уморена и недоспала. Един вид страдам от хронично недоспиване. Понякога съм енергична. Зависи.... Ако имам избор, не бих ставала толкова рано. Така, че моят съвет е - ако ставаш рано, трябва и да си лягаш рано. Иначе е доста изморително.... Поне в началото, докато свикне човек с недоспиването /например след отпуската ми/. А в дълъг план, както е при мен, не го препоръчвам. Ако имам възможност да спя колкото искам - най- добре се чувствам с 10 часа сън на денонощие. Това обаче беше много отдавна. Сега, заради детето и през почивните дни спя по- малко. А когато и тогава имам ангажименти става доста по- сложно.

# 62
  • Мнения: 10 685
О, не, аз не бих могла да си причиня такова нещо като ставане в 5 сутринта.  Blush  Независимо от всички ползи, които са безспорни   Hug
За мен "ранно" ставане е в 6,30ч. Половин час сутрешно кафенце, съчетано с някое и друго ритуалче или практика /напоследък - тибетски   Laughing /. Наистина в този половин час има нещо магическо  Heart Eyes
След това задължително си правя Петимата тибетци, а ако имам време и друга тренировка. И след това се оправям за работа.
И на мен не ми достигат 5-7 минути  Embarassed

Вела, същата съм и аз  Party С десетина часа сън съм най-най-добре  Grinning
А преди няколко съботи ми се случи да спя 13 часа   Shocked  Нямам обяснение защо и как - заспах нормално към 23.00 вечерта и ме събуди телефона в 12,20 на следващия ден   Laughing

# 63
  • София
  • Мнения: 6 794
В 5 мога да стана само за самолетен полет.  Heart Eyes
Аз ако мога ще спя до 12, така че ставам в 8-8:20 и ми се спиииии.  ooooh! Но аз съм нощна птица, вечер заспивам към 12 и то не защото ми се спи, а защото сутринта трябва да ставам...
Днес моята бясна дъщеря пак ни води на хирург - счупила огледало в ДГ и й срязало главата, между носа и челото (точно между двете очи). Малкия дявол е било, повече ми притеснява, че е голям бяс и няма грам страх от нищо. Нито там е плакала, нито при хирурга плака, изобщо герой.

# 64
  • в света на неограничените измерения
  • Мнения: 254
Голямо благодаря на Лени smile3525

Днес моята бясна дъщеря пак ни води на хирург - счупила огледало в ДГ и й срязало главата, между носа и челото (точно между двете очи). Малкия дявол е било, повече ми притеснява, че е голям бяс и няма грам страх от нищо. Нито там е плакала, нито при хирурга плака, изобщо герой.

Клеми, радвай се че дъщеря ти е такъв герой. Ще бъде борбена и уверена, а не хленчеща пред всяка трудност.

# 65
  • София
  • Мнения: 6 794
vanvel, радвам се аз, тя и като си беше откъснала горната фаланга на кутрето на едната ръка преди 6 месеца една сълза не пророни.  ooooh! Седя геройски 2 часа и половина в коридорите на Пирогов пеейки песнички и рецетирайки стихчета, а аз треперех като лист и се чудех как да не припадна. Сестрата като й видя пръста се обърна към мъжа ми и каза "Извинявайте, че ви го казвам, но ако това беше на вас вече щяхте да сте припаднал господине" Joy Излизайки от операционната с усмивка ми каза - "Знаеш ли мамо, аз се изправих срещу страха си и го победих!". Та тя е смела до безобразие, това обаче на този етап повече ме плаши, отколкото радва.

# 66
  • София
  • Мнения: 369
БЛАГОДАРЯ за връзката към Стив Павлина - много навреме идва това интересно инфо Simple Smile

# 67
  • Мнения: 10 685
Нещо интересно - http://www.youtube.com/watch?v=Y6a4T2tJaSU&feature=player_embedded

Някакви идеи?  Поредна фалшификация или ... ? Mr. Green

# 68
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Как да придобиеш невероятна позитивна нагласа? - http://www.lifehackerbg.com/self-improve/neverojatnata-sila-na-vaprosite/

97 вечни начина да имате успех и да изживеете вашият най-добър живот - http://www.lifehackerbg.com/self-improve/kak-da-izgiveete-vashia-nai-dobar-givot/



Нещо интересно - http://www.youtube.com/watch?v=Y6a4T2tJaSU&feature=player_embedded

Някакви идеи?  Поредна фалшификация или ... ? Mr. Green

Не го разбрах, нали съм неанглоговоряща  Confused

# 69
  • Мнения: 1 037
vanvel, радвам се аз, тя и като си беше откъснала горната фаланга на кутрето на едната ръка преди 6 месеца една сълза не пророни.  ooooh! Седя геройски 2 часа и половина в коридорите на Пирогов пеейки песнички и рецетирайки стихчета, а аз треперех като лист и се чудех как да не припадна. Сестрата като й видя пръста се обърна към мъжа ми и каза "Извинявайте, че ви го казвам, но ако това беше на вас вече щяхте да сте припаднал господине" Joy Излизайки от операционната с усмивка ми каза - "Знаеш ли мамо, аз се изправих срещу страха си и го победих!". Та тя е смела до безобразие, това обаче на този етап повече ме плаши, отколкото радва.
Ох, това буквално ме просълзи! Иска ми се и аз да мога да го кажа, защото на моменти съм толкова слаба...А за децата както се казва "Нека Бог ги пази"!

# 70
  • BG
  • Мнения: 390
Поздравления и от мен за хубавата тема. Бройте ме като участник в ритуала с листчетата. Два пъти съм го правила и двата оъти желанията ми се сбъдваха. Успех на всички.

# 71
  • Мнения: 32
Аз съм нова във вашата тема, но да си призная от доста време ви чета и все повече ме заинтригувате. Толкова мъдри съвети виждам и с такова удоволствие прочетох всяка една тема от първата страница, че ми се иска и аз да се включа в ритуала с листчетата. Дори сутринта написах с червен химикал своето желание на седем лисичета 5 на 5 и ги сложих в пликче с надпис вълшебно. ЧАКАМ С НЕТЪРПЕНИЕ ДА ДОЙДЕ ВЕЧЕРТА ЗА ДА ИЗГОРЯ ПЪРВОТО ЛИСЧЕ  Embarassed Имам един въпрос обаче. Само седмият ден ли не се яде пилешко месо и яйца или всичките седем деня през които правим ритуала?
 Пожелавам ви един усмихнат и пълен с емоции следобяд.   bouquet

# 72
  • Мнения: 440
Новата тема е невероятна,благодаря!Записвам се и се връщам назад да чета.Вече си купих няколко книги и започвам сериозно да чета и да се лекувам.Засега съм само на 3 тема,но ги чета много внимателно  и си водя записки Peace

# 73
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Само седмият ден ли не се яде пилешко месо и яйца или всичките седем деня през които правим ритуала?

Само на седмия Peace

smile3525 mamka mimka, ЧИД на сестра ти с пожелание за здраве и късмет! lovekiss

Klemy , newsm10 браво на твоето момиче! Все така безстрашна   да бъде в живота и силите да я закрилят винаги!:clover:  fingerscrossed  Flowers Sunflower

Последна редакция: чт, 11 ное 2010, 18:03 от lenny_pld

# 74
  • Мнения: 18
Здравейте,мили момичета!
Искам да споделя с вас едно от чудесата което ми се случи.
Моята сесетричка живее в Гърция на един от островите.И ние с моят мъж 12години не намерихме време да отидем,тя си идва всяка година,и постоянно ме молеше да отидем.Но откакто ви открих начина ми на мислене се промени и аз започнах да мечтая, че пътувам при нея ''това беше и в картата на съкровищата ми''.
И чудото се случи на 29.10.2010 ние заминахме,мъжът ми си взе неплатен отпуск''той никога не си взима платения Grinning''и преди два дни се прибрахме.Но има и още за нова година пак ще съм там!
За това  ви казвам че МЕЧТИТЕ СЕ СБЪДВАТ стига да го искате много силно!
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт