На половин годинка става вече МАЙското човече! №11

  • 21 195
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 32
Дудунски, загубих се тези дни , защото малката е малко по-непоносима от друг път Wink Онзи ден след като се видяхме - оттогава като ме е почнала  #Cussing out

Утре приятна среща, аз не знам дали ще сколасам, че съм на зъбар, а и нямам още ТЪПАТА лятна количка, брат ми ми я е заносил от 2 седдмици, ако не и повече  #Cussing out

Ако ходите към южния обаче - навита съм , че мога за малко да мина да ви видя и да отпрашвам към зъболекарницата Wink

маделикс
, четях и не вярвах на очите си, честно казано, но бъди силна, дано всичко е за добро!

# 31
  • Мнения: 1 167
Добър вечер!Ние днес си изкарахме много хубаво.Захранихме моята малка рожденничка с картофче.Първите две три лъжички хапна набързо докато не се усети и не е кърмичка и малко като чели и се пригади, но може да се каже че хапна полагаемото и за начало.После малките мъже заспаха,след тях и момата ,ние се почерпихме докато спяха .Ето снимчици на малките мишоци:   http://lilisto2.snimka.bg/baby/bebka.501035.21391144

# 32
  • София
  • Мнения: 1 555
Хайде и аз да се запиша в тази темичка като пропуснах миналата.  Joy

Славче -   bouquet

милкинис - Стискам силно палци изследванията да са добри и да не се налага операция!  Praynig Praynig Praynig Hug

маделикс - Ще ти пожелая само всички да се нареди по най-добрия начин за вас с бебо!  Hug Hug Hug

И ние вече сме в отбора на 6 месечните като от преди 2 дена проби първото зъбче, а днес и второто. И искам малко почивка сега.  Laughing Уж се захранваме, но определено по съвсем, съвсем малко. Моето дете не е от ящните.  Rolling Eyes Иначе му давам и пюрета и някои храни на парченца. Доста съм изморена напоследък обаче - Калоян започна да става към 5,30-6, кокори се до към 7-7.30, тъкмо , когато трябва да става сестра му и заспива.  Twisted Evil София пък вечер с триста зора я приспиваме, по един час, то не са ревове, не е чудо, че не иска да спи и чак към 22.30-23 заспива. Съответно ние лягаме 1-2 часа по-късно и общо взето не оставя време за спане. Имаме за сън 5 часа, през които Калоян яде около 2-3 пъти Tired Нищо....някога и този ден ще дойде, когато ще можем да се наспим... Rolling Eyes Хайде стига толкова оплаквания.  Crazy Mr. Green

Утре за срещата може и да успеем да се класираме, но не е сигурно, защото имаме и други задачки. Hug

# 33
  • София
  • Мнения: 735
ехооооооооооооо, какво правим за утре? прогнозата е за затихващ вятър, но даваха дъжд... поне Емо Чолаков така каза...

# 34
  • Мнения: 234
ехооооооооооооо, какво правим за утре? прогнозата е за затихващ вятър, но даваха дъжд... поне Емо Чолаков така каза...

емо нищо не рабира, сега пък почнал и да пее  ooooh!  голям е фен този човек

аз съм за МОЛ, че вятъра днес яко ме подуха не е мн приятно, ако подуха, но разбира се ако не духа ще е супер за разходка в Южния

# 35
  • София
  • Мнения: 735
моля като решите какво правим утре - да ми напишете смс, че докато пусна топ-чето сутринта, вие ще сте се срещнали...

лека нощ и сладки ви сънища  Hug

# 36
  • Мнения: 553
добро утро!

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 4 390
СРЕЩА ДНЕС 11.11.2010 КЪМ ОБЯД НА ХРАНИТЕЛНАТА ЗОНА В МОЛ-А НА СТАМБОЛИЙСКИ

Вятърът е много гаден - от задушното време се изпотят, после ги лъхне и хайде сопол - затова викам да е в МОЛ-а, а и много щее хубаво да се съберем повечко  Hug
После ще дочитам и стара и нова тема  Embarassed

# 38
  • Мнения: 52
И аз днес ще съм в МОЛ-а , хайдее грабвайте бебоците и идвайте Laughing

# 39
  • Мнения: 234
хайде и ние в мола  Peace

# 40
  • Мнения: 115
Добрутро!
Един гол запис от мен  Hug

# 41
  • Мнения: 20
Добро утро!

Хайде, вземам на сестра ми лятната количка ( малко е розова, ама какво да се прави  Laughing) и ние ще се класираме с Димитърчо! Hug

# 42
  • Мнения: 143
Добро утро

В наше село пак духа, така че МОЛ-а е за предпочитане че и нас вчера много ми надуха, така че там сме. Нямам търпение не съм виждала бебе Мирко, Димитърчо и Даниел, дано и Патето успее newsm44. Слагам да ми се зареди апарата Joy

Да ви почерпя за именния ден на моята баба

Честит имен ден и на Вики на Марая и Вики на Мирчо

Месечковците днес да са много здрави и послушни

Ивон - честити ви зъбенца Mr. Green

Маделикс, знам че най-ужасните въпроси са Как си, но поизчезна.... Hug Пиши когато имаш време

Лилка, малката кипра е страхотна, а едното мъжко бебе май е на Таничка, а другите 2?

Мишо седи на стола за хранене и се напва да ака, много е смешен, ръмжи и едни криви физиономии, маймунче

Хубав ден на всички

Последна редакция: чт, 11 ное 2010, 08:59 от dudunski

# 43
  • Мнения: 352
Добро утро

По един фреш за закуска Simple Smile
Ние днес с Дани ще се класираме в Мола ,някъде към 12 , ще ви чакаме с нетърпение  Hug

# 44
  • Мнения: 150
Добро утро и от мен!!!

Честит празник на всички именници днес!

Марайче, да ти е жива и здрава сладката именничка и само хубави моменти да имате заедно! Heart Eyes Heart Eyes


Приятна срещичка момичета!!!

Общи условия

Активация на акаунт