Какво стана с Миз?

  • 1 092
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 220
 Мами, имате ли информация как е Миз, не мога да спра да я мисля! Как е?! Има ли някой връзка с нея?!

# 1
  • Мнения: 4 244
Вчера я набарах в форума и на ЛС я питах.
Тя малко по терлички влезе и си мислеше че няма да забележим Laughing
Та операцията е минала според докторите успешно. Изписали са я още в неделя. Много я боли, има още някой и друг дренаж, но положението се подобрява.
Другата седмица е на среща с онколога да измислят как ще продължи терапията след като излязат хистологичните изследвания. Толкова до момента

# 2
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ох,дано. Аз продължавам да стискам палци  Peace Hug  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 220
 Благодаря ти Фиди!
Дано всичко е оК! Praynig

# 4
Как няма да я забележиш като те "наръфа" Twisted Evil Laughing
Дано всичко си е на мястото. миз, вземи ни се отчети  Heart Eyes Hug

# 5
  • Мнения: 1 959
И аз и стискам палци дано се оправи newsm10 newsm10 newsm10

# 6
  • Мнения: 4 244
Как няма да я забележиш като те "наръфа" Twisted Evil Laughing
Дано всичко си е на мястото. миз, вземи ни се отчети  Heart Eyes Hug
Аз това го нямам за ръфане Whistling
Водим дискусия нали така Wink

А тя звучеше много бодро, ако трябва ще копна ЛС то, ама предпочитам тя сама да си снесе инфото тук Laughing

# 7
....Аз това го нямам за ръфане Whistling
Водим дискусия нали така Wink

А тя звучеше много бодро, ако трябва ще копна ЛС то, ама предпочитам тя сама да си снесе инфото тук Laughing
  love001

# 8
  • Мнения: 4 244
Цитат на: миз
добре мина, оживях... според лекарите операцията е минала добре. ако под добре разбират да боли много, прави са - добре е минала. в къщи съм от неделя следобед, почнах да се освестявам долу-горе едва вчера. по мен още висят от тук-от там маркучи, вие ми се свят и ме цепи глава от обезболяващите и от вчера реших да ги намаля драстично, щото ми се вижда безмислен избора  да ме болят раните или главата...
та така - полека-лека влизам в релси и събирам сили да отида на онколог, за да обсъдим сега като приключиха с рязането ще им се стори ли достатъчно като мъчение или ще настояват и да ме тровят.
ето сега вече влязох по галоши .
поздрави, милена

# 9
  • Мнения: 1 283
Ох,и аз се моля с цялото си сърце да се оправи и лошото да остане в миналото! Praynig

# 10
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 350
Дано,всичко е минало благополучно Praynig

# 11
# 12
  • usa
  • Мнения: 2 113
аз дремя, а то имало цяла тема за мен и моето благосъстояние... айде да се отчета да не ме мислите  Heart Eyes, макар и някои да са публикували вече информация в публичното пространство(ей, на това що му викат лични бележки???).
освестявам се вече, даже съм в състояние да се заяждам с околните. да знаете  докато ме болеше колко бях много добричка  Blush. преди да ме срежат събрах няколко мнения, че операцията не е особено болезнена и с тия си познания тръгнах едва ли не като на курорт... оказах се недобре подготвена психически и си сърбах попарата. както и да е, седмица по-късно си стъпвам на краката и днес дори изведох сама момчето на разходка из квартала. ако другата седмица ми се размине и химиотерапията, ще ви черпя луканка и ракия, или боза и торта, или пържена цаца и бира или кой к`вото иска (виртуално, разбира се, да не се мине някой да чака да му намеря луканка насред дивия запад?)...

# 13
  • Мнения: 7 091
аз дремя, а то имало цяла тема за мен и моето благосъстояние... айде да се отчета да не ме мислите  Heart Eyes, макар и някои да са публикували вече информация в публичното пространство(ей, на това що му викат лични бележки???).
освестявам се вече, даже съм в състояние да се заяждам с околните. да знаете  докато ме болеше колко бях много добричка  Blush. преди да ме срежат събрах няколко мнения, че операцията не е особено болезнена и с тия си познания тръгнах едва ли не като на курорт... оказах се недобре подготвена психически и си сърбах попарата. както и да е, седмица по-късно си стъпвам на краката и днес дори изведох сама момчето на разходка из квартала. ако другата седмица ми се размине и химиотерапията, ще ви черпя луканка и ракия, или боза и торта, или пържена цаца и бира или кой к`вото иска (виртуално, разбира се, да не се мине някой да чака да му намеря луканка насред дивия запад?)...

Много се радвам, че всичко е минало добре! Дано нещата да се развиват само с положителна посока, искрено ти го пожелаваме аз и цялото ми семейство!!!  bouquet Hug Praynig
АКо с нещо може да сме от помощ, обаждай се, пратила съм ти координати на бележка!
Прегръдки,
Ани

# 14
  • Мнения: 7 430
Мила миз, пожелавам и бързо възстановяване и от сега нататък само хубави и добри новини да ни поднасяш Peace

Целувки  Heart Eyes и прегръдки  Hug от нас

Общи условия

Активация на акаунт