ДОБЪР ЕНДОКРИНОЛОГ в Пловдив!

  • 18 108
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Здравейте,
търся добър ендокринолог в Пловдив. Става въпрос за тумор в хипофизата. Ще съм благодарна на тези от вас, които споделят своето мнение за "специалистите" ендокринолози в Пловдив. Мерси в аванс Simple Smile

# 1
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Здравейте,
търся добър ендокринолог в Пловдив. Става въпрос за тумор в хипофизата. Ще съм благодарна на тези от вас, които споделят своето мнение за "специалистите" ендокринолози в Пловдив. Мерси в аванс Simple Smile

Добри ендокринолози в Пловдив са:
Д-р Ботушанов - Клиника по ендокринология и обмяна на веществата Университетска болница Пловдив - база 1 на Бул"Васил Априлов 15 А"
Д-р Христо Георгиев I-во ДКЦ-Понеделник пазара - до преди време беше в Медицински Център Св.Врач в сградата на Ббал - Мбал Пловдив - военна Болница Пловдив
д-р Иван Домусчиев в "Медикус Алфа"- сега се казва специализирана Хирургична болница Юнайтед Медикал
Д-р Бостанджиева - клиника по ендокринология и обмяна на веществата Умбал Пловдив
Д-р Нончев - медицински център филипополис,ако не се лъжа работи и в поликлиниката на Медлайн
Проф.Кръстьо Павлов - вътрешни болести и ендокринология - добър специалист приема в Дкц"Свети Георги"Пловдив - бивша консултативна поликлиника на Медицински университет - сега Дкц-то пак е към медицински Университет и университетска болница.
Доц Оберцова ръководител клиника по ендокринология и обмяна на веществата на Университетска болница Пловдив
Д-р Аделина Пенчева - ендокринологично отделение към Мбал "Св.Мина" и Дкц 2 Пловдив - ресторант стадиона
Има и други добри ендокринолози в Пловдив - примерно тези от окръжна болница Пловдив и др.

# 2
  • Мнения: 3
Здравейте, искам да попитам някой има ли отзиви за д-р Лидия Цветкова, гр. Пловдив, ТЦ Гранд и д-р Росица Георгиева, гр. Пловдив, Капана. И двете ми бяха препоръчани като специалисти относно заболяванията, свърани със щитовидната жлеза, но не знам към коя от тях да се обърна или да отида при някой друг. Благодаря предварително за инфото.

Общи условия

Активация на акаунт