Клиноптилолит или зеолит

  • 236 333
  • 202
  •   1
Отговори
# 15
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Котьо, пече се прахът, иначе камакът си се слага в натурален вид в бутилка Hug

# 16
  • Мнения: 2 761

А откъде си го купуваш? Четох, че се пече на 300 градуса три часа ooooh! Представяш ли си какъв ток ще трябва да плащам след това  smile3514

Аз не го пека.Не знам от къде си,за да ти кажа къде да потърсиш.Може да се обърнеш към Иван Митев-минералотерапевт,да ти прати по пощата.Дава и безплатни консултации по тел.:
http://bgminerali.com/?contacts

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 687
Здравейте,

От къде мога да си го набавя този Зеолит на камъни и на прах и мога ли да го пия докато кърмя? Четох, че има детоксикиращ ефект  newsm78

# 18
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 235
На твое място бих се въздържала от експерименти докато кърмя. Grinning Най-сигурно си е.

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 687
На твое място бих се въздържала от експерименти докато кърмя. Grinning Най-сигурно си е.

абе, то и аз така мисля, но да питам все пак   Wink

# 20
  • София
  • Мнения: 1 326
На твое място бих се въздържала от експерименти докато кърмя. Grinning Най-сигурно си е.

абе, то и аз така мисля, но да питам все пак   Wink
Детокцикация не се прави докато се кърми. Детокс е освобождаване на организма от отровите, а от къде мислиш е това освобождаване?! ...токсините отиват и в кърмата...затова не се и правят диети докато се кърми.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 687
На твое място бих се въздържала от експерименти докато кърмя. Grinning Най-сигурно си е.

абе, то и аз така мисля, но да питам все пак   Wink
Детокцикация не се прави докато се кърми. Детокс е освобождаване на организма от отровите, а от къде мислиш е това освобождаване?! ...токсините отиват и в кърмата...затова не се и правят диети докато се кърми.

А, ако го слагам във водата и пия от нея  newsm78 И аз си мисля, че отворите от организма ще влизат в кърмата, но пък ето какво пише за зеолита " Зеолитът предпазва плода от увреждания
Доказано е, че зеолитът предпазва плода от вредното въздействие на тежките метали и останалите
опасни токсини, които евентуално се намират в тялото на майката. Това изследване е проведено от
американския Tree of Life Rejuvenation Center, който е включил зеолита в протокола на програмата за
детоксикация на бъдещите майки. Изследването е показало, че токсините в тъканта на гърдите на
бременните значително са намалели след терапията със зеолит. Употребата на зеолит по време на
кърменето и бременността, традиционно се е прилагала и продължава да се прилага, в Азия, което води
до заключението, че зеолитът е традиционно известен и сигурен детоксикатор по време на бременност и
кърмене. "  http://www.magnettherapy-energetix.com/documents/priem.pdf

# 22
  • Мнения: 134
Zdraveite.Na baprosite vi nai to4no 6te vi otgovori Ivan Mitev ot Haskovo.Az si kupih ot nego i ot tri dni pia voda sklinoptilolit.Za sega ni6to ne moga da kaja  bouquet

# 23
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Да попитам нещо, ползваме зеолит като камък във водата за пиене от около месец. Мъжът ми се оплаква от известен дискомфорт при урениране откакто пие от тази вода. Зная, че с прием на минерална вода често се отключват разни нефро-уро-болежки, обяснявам си го като ефект от прочистването.
Някой има ли опит с нещо подобно, съвпадение ли е или закономерност?

# 24
  • Мнения: 278
Да попитам нещо, ползваме зеолит като камък във водата за пиене от около месец. Мъжът ми се оплаква от известен дискомфорт при урениране откакто пие от тази вода. Зная, че с прием на минерална вода често се отключват разни нефро-уро-болежки, обяснявам си го като ефект от прочистването.
Някой има ли опит с нещо подобно, съвпадение ли е или закономерност?

Не знам за това, но от тази сутрин и аз пия зеолитна вода. При мен това, което силно ме впечатли е, че почти през целия ден имам сухота в устата и непрекъснато ми се пие вода. Пия естествено зеолитна. Аз съм човек, който пие много малко вода, по принцип. Още повече в това време на годината. До този момент днес съм изпила толкова, колкото е дажбата ми поне за два дни. Отдавам го на зеолита, защото нищо друго не е променено в храненето ми. Някъде бях чела, че се получава обезводняване от зеолита и трябва да се пие много вода, но предполагам това е в случаите, в които се приема на прах-поне 3 л. вода
Не знам какво да мисля и има ли място за притеснение. Започнах пробата от днес в/у себе си, преди да премина към останалите и най-вече към сина ми, заради когото стигнах до този минерал. Проблеми нямам, така че няма да има как да установя действието на минерала в/у себе си. До този момент нямам оплаквания, с изключение на гореописаното, което малко ме смущава, но то по-скоро е ...един вид...дискомфорт

Някой ако има наблюдения или мнение, моля да сподели
Mooimeiske, това, което мога да кажа, за дискомфортът при мъжа ти е, че най-вероятно чисти песъчинки от бъбреците си.

Утре смятам да си обадя на "производителя" на "клиновит"-ът

Успех от мен Simple Smile

# 25
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Да добавя по моя въпрос, че проблемът при мъжа ми не беше урологичен, пуснахме урина за анализ, всичко си беше ок   bouquet

# 26
  • Мнения: 73
Здравейте .Да споделя моите отзиви.Купих си клиноптилолит т.е. поръчах го от Иван Митев от Хасково.Взех го заради високото кръвно и от вчера запознах да го пия като си мислех че ще ми падне кръвното а то какво стана.... Whistling направих криза от него вдигнах кръвнот и пулса 163/102 пулс 100 #Crazy Значи не искам да разубеждавам никого да не пие напротив на много хора им действа добре свалят кръвното ,но тъй като има много силни минерали в този камък които чистя разни токсини и шлаки от кръвоностите съдове и и се получава разширяване на кръвоностите съдове и по този начин кръвното пада.Но при мен пък стои точно обратния проблем от съдоразширяващи правя съдов спазъм в крайниците и кръвта ми отива в мозъка ,получава се доста силно налягане там и се вдига кръвното. Аз също доста четох за него затова и реших да го пробвам но .....уви  Thinking при мен не стана.ше се обада на Г-н Митев да видим ....а на много хора помага този минерал.

# 27
  • София
  • Мнения: 500
 защо смяташ че от  к. си вдигнала кръвното може просто да не ти е подействал толкова бързо нали казваш че си с  високо кръвно

пулс 100 не е чак толкова ужасно висок пулс  но наистина усещането е неприятно


мисля че трябва да продължиш да го пиеш

# 28
  • Мнения: 73
Ами незнам не си го обяснявам по друг начин.Аз се обадих на Г-н Митев той каза че не е от това че би трябвало даже да ми го свали.А за пулса да и по-висок съм имала 180 но тогава се вика бърза помощ и в болница.....Както и да е,мисля отново да опитам след няколко дни но този път примерно 1,2 чаши а не както онзи ден 2 литра.Ако пак направя криза значи е от него иначе няма логика Thinking Аз не съм всеки ден с високо кръвно пия хапове и го контролирам от 1 година и 4 месеца пия бетаблокери.Такава криза не съм правила от 8 месеца.Ще опитам пак пък да видим.Надявам се всичко да е точно.

# 29
  • София
  • Мнения: 864
здравейте,
зеолит може да си купите от всеки магазин за минерали и камъни. аз в софияп си го купувах от Халите, на 2рия етай.Пих го доста време. слагах камъните в мисля 5 л изворна вода девин. сега мисля пак да почна да го пия.Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт