ХАйДе на Сериалите народе !

  • 3 177
  • 86
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 447
и при мен следобед и още е - нъцки

# 46
  • Bristol
  • Мнения: 9 359
Я кажете има ли един сериал House там, с Hugh Laurie?
Нещо все не сколасвам да го гледам по ТВто  Rolling Eyes а много ми харесва.
Иначе CSI и Low and Order вече наизуст ги знам  Laughing

# 47
  • Мнения: 447
Я кажете има ли един сериал House там, с Hugh Laurie?
The page cannot be displayed от в4ера следобяд,тъй 4е ...

# 48
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Сигурно по4иват събота и неделя newsm78

# 49
  • Мнения: 2 825
Я кажете има ли един сериал House там, с Hugh Laurie?
The page cannot be displayed от в4ера следобяд,тъй 4е ...

Ох успокоих се  Wink аз си мислех, че проблема пак е в моя комп  Wink

# 50
  • Мнения: 139
От вчера се опитвам да отворя страницата,обаче не се получава.Така че немога да видя нищо-камо ли да изтегля!!! Cry

# 51
  • Варна
  • Мнения: 956
Отварям я аз страницата, но за съжаление повечето нямат БГ субтитри  Cry Cry Cry

Ще трябва да се хващам да уча чужди езици..... newsm78 ooooh!

# 52
  • Мнения: 7 803
и какво излезе само за бг е пусната страницата  #Cussing out  #2gunfire

# 53
  • Мнения: 590
Аз ни6то не отварям,ни страница ни 4удо.И мп3 страни4ката преди дето някой бе6е пуннал не ми се отвори.много ме е яд като ви 4ета какви хубави работи си теглите.Ама то маи и тук не ни дават ве4е да теглим ни6то та незнам.  newsm78 Sad Cry Close #Cussing out

# 54
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
и какво излезе само за бг е пусната страницата  #Cussing out  #2gunfire

и как тогава сваляхме в на4алото???

# 55
  • Мнения: 1 238
и какво излезе само за бг е пусната страницата  #Cussing out  #2gunfire

и как тогава сваляхме в на4алото???
Може би са я "преремонтирали"... newsm78 newsm78 Confused Confused Confused Confused

# 56
  • Мнения: 3 880
Може би са я "преремонтирали"... newsm78 newsm78 Confused Confused Confused Confused

Ами да, сайта придоби такава популярност zа кратко време, че иzглежда го усетиха и теzи, които не трябваШе.
Мен ме е яд, че уикенда ме нямаШе в къЩи и се бях приготвила като се приберем да zапочва лудото теглене, но уви Sad аz кога ли съм имала късмет. НиЩо, другият път Laughing

# 57
  • Мнения: 1 854
Сега "хванах" темата, щото ме нямаше тези дни пред компа. Опитах да заредя страницата, но ми дава "the page cannot be displayed".
Ако някой си е свалил на компа нещо интересно, дали няма да може да качи на общия ни сайт в gmail newsm78 та и аз да погледам, както и други, които не са се "доредили на опашката". Може би няма да стане това, защото размера на файловете е голям. Така ми се гледаше "Синьо лято" Blush

# 58
  • Мнения: 1 238
Може би са я "преремонтирали"... newsm78 newsm78 Confused Confused Confused Confused

Ами да, сайта придоби такава популярност zа кратко време, че иzглежда го усетиха и теzи, които не трябваШе.
Мен ме е яд, че уикенда ме нямаШе в къЩи и се бях приготвила като се приберем да zапочва лудото теглене, но уви Sad аz кога ли съм имала късмет. НиЩо, другият път Laughing
И мене много ме е яд! #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out, как се бях зарадвала значи! Не за друго ами защото тук във Франция всичко е озвучено на френски, а аз не разбирам и дума! Така ми се гледа нещо бе хорааааааа....само да е на език, който разбира...Миналата седмица бяхме толкова отчаяни с мъжа ми че няма какво да гледаме, и гледахме "Флаш Гордън", но този наййй- старият филм, от 40-те години... Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Някой от вас незнае ли някой друг сайт където може да се гледа нещо друго, каквото и да е Praynig Praynig Praynig Praynig

# 59
  • Мнения: 3 880
Така ми се гледаше "Синьо лято" Blush
И на мен newsm45
поне една серийка, нищо че е на испански и нямаше да разбера и думичка Wink

Общи условия

Активация на акаунт