Черен списък на стоматолозите

  • 475 566
  • 863
  •   3
Отговори
# 390
  • Мнения: 4
Поздрави на "специалистите" от DSDent! Двата зъба дето искахте да ми вадите преди две години и които направих при друг зъболекар за петорно по-ниска сума от сумата, която ми взехте за вашият неуспешен опит да ги оправите и които така упорито ме уверявахте, че трябва да извадя все още са здрави и се храня с тях. Бетон са. Две години станаха вече. Айде лека. До другата година Simple Smile

# 391
  • Мнения: 1
д-р Снежана Нейкова Милушева, лекар по дентална медицина(зъболекар).Тази жена ми разказа играта от 3 месеца насам!Накратко: 4 пломби,от които 2 правени по 3 пъти,една 2 пъти и една правена 2 пъти и сега съм с дупка ,което значи че трябва да се прави за 3-ти път.Преди тия 4 пломби също са ми падали пломби скоро след направата.Това ако е лекар пази боже авиомеханиците да не са такива:airplane:.БЕЗКРАЙНО СЪМ НЕДОВОЛЕН И ОТ ОТНОШЕНИЕТО  И ОТ РАБОТАТА НА ТАЗИ ЖЕНА!!!!!!!!!!!

# 392
  • Мнения: 4
Днес посетих кабинета на д-р Красимира Гайдарова с цел първа консултация породена от желанието ми за лечение с брекети. Доста бях чела във форумите преди това и именно от там я бях селектирала като "добър" ортодонт в София с дългогодишен стаж в областта. Естествено носих панорамна снимка и дори теленография (ренгенова снимка в профил - за всеки случаи). Доста чаках този ден и се бях подготвила с въпроси, които смятах са подходящи за първичен преглед и консултация... Да ама НЕ! На елементарни въпроси, чиито отговори биха били видими на панаромната снимка от човек, който е завършил Ортодонтия, тази лекарка ми отговаряше с "НЕ ЗНАМ". Почувствах се неловко и помислих, че не съм подходила правилно, не съм показала нужните неща (мислех, че само снимките не са достатъчни)... ами НЕ, въпросната лекарка ме накара да се почувствам гузно, че съм там на преглед и изглежда в този кабинет срещата със "здрасти", "не знам", "чао" струва цели 20лв. Не е за парите много повече бих дала за адекватни отговори или поне мнение, но уви не получих. При вече видното ми учудване, че не получавам информация - никаква, "лекарката" ми каза, че за да ми каже нещо трябва да си направя отливка. Съгласих се с нея и поисках да ми направи, ами не ми направи- подаде ми снимките и очевидно искаше вече да си ходя. Пълно безумие, арогантност и непрофесионализъм. Може и да е добра в работата си ... аз лично не бих искала да знам след това! Успех на всички и дано попаднем на добър ортодонт Simple Smile

# 393
  • Мнения: 2
Изобщо не съм съгласна с вас. Знам, че има много некадърни стоматолози, аз лично съм си патила, но да има такива коментари за д-р Разсипийска е недопустимо. Освен невероятен специалист, тя е отличен педагог. Децата ми бяха наплашени от много други зъболекари, но тя успя да им промени мнението. Сега те я обожават и искат да ходят само там. А с това внимателно отношение към децата, се постигат и добри резултати. Спомням си, че им прави балони от ръкавици, вози ги на стола, те просто бяха пленени.


Искам незабавно да извадим името й от този списък. Момичета, наистина ви казвам, тя направи чудеса в устите на моите деца.

Освен това кабинетът и е пълен с деца и родители и всички са повече от доволни. Не мога да проумея защо е това негативно мнение, при положение, че доколкото разбирам дори не ви е лекувала.


Може би конкуренция, не знам, но аз бих я нарекла една от малкото разбиращи си от работата млади лекари.


Здравейте,
Искам да добавя негативно мнение за ортодонт д-р Мария Разсипийска.Изключително непрофесионално отношение към пациентите, в случая дете! Абсолютно нелегално практикуване без да издава каквито и да е документи за лечение и манипулации от нейно име.При поискване на такива отказва дори когато става дума за писмен анализ и план за лечение, което е най-важното в тези случаи.
Моля пазете себе си и децата си от такива псевдо специалисти.

# 394
  • Мнения: 1
Искам да споделя моят опит с Д-р Добри Нешев. Не знам дали някой го е чувал изобщо, офисът му е на ъгъла на ул.Никола Славков/ Орфано до НДК.

Първо искам да кажа, че не съм бил негов пациент, но искам да споделя разговорът, който проведох с него сутринта по телефона, за да може и други хора да се посмеят, не преувеличавам.

Търсих си нов зъболекар и неговият офис е доста близо до нас, на къщата има обява с неговият телефон, за това реших днес да му звънна и да поискам час, ето разговора, старайки се да преразкажа всичко точно, както беше дискутирано по телефона:

- Здравейте, Добромир Нешев търся ?

- Да, кой се обажда?

- Казвам се ХХХ ХХХ, не се познаваме тъй като не съм идвал преди при вас. Звънява ви за да си запазя час за преглед.

-  Добре господин УУУ (сбърка ми фамилята веднага, нищо общо с това, което казах по телефона), от къде ми имате номера? (със заядлив тон, все едно не трябва да очаква обаждане на номера който му е публичен)

- Както казах - аз съм нов клиент, видях го на гърба на вашата сграда, тъй като жиевя на близо.

- Какъв преглед ?

- Ами, профилактичен преглед ми е нужен и от там нататък може да създадем план  за лечение в зависимост от това което е по-належащо, в момента нямам болки от които да се оплаквам.

- Ама какъв преглед ? Дентален ? Все пак аз не ги събличам пациентите голи да ги инспектирам. Не мога да гадая.

- Да, дентален, други прегледи предлагате ли? Все пак вие сте стоматологичен кабинет до колкото разбирам.  (вече се бях издразнил малко, тъй като въпросите му бяха неуместни и от тонът му)

- Ама какво ви е ?

- Ами нямам болки в момента, но имам една отчупена пломба.Както казах, тя не е належаща и ако се открият повече проблеми при прегледа може да приоритизираме другите неща първо.

- А, това било. Ако имам трън в петата, ще звънна да ми го извадят този трън, така кажете.

- Добре така да кажем, пломба и преглед. Може ли да запишем час или не? (вече мислих да му откажа, но исках да попитам и да видя, ако може да ме приеме за идният понеделник, тъй като ще е трудно да намеря друг лекар на бързо, а и да ми стои като някакъв краен вариант, ако и другите ми обажадания са подобни или трябва да чакам много, най-вероятно нямаше да отида така или иначе)

- Ами добре, Понеделник, всъщност не. Ще патувам до чужбина за...1...2...3 седмици. (буквално така го каза) и няма как да стане, чао ЪЪЪ (нова фамилия този път)

- GrinningVery Happy:D:D:D

Напълни ми душата и се смея до сега, всичко за добро защото един колега чу историята ми и ми препоръча  много добър зъболекар (според него) близо до нас с който записах час .Подобно поведение към бъдещ клиент, не се сещам да съм виждал Grinning. Не знам дали е добър лекар, цените му или офисът му, но едно телефонно обаждане ме отказа, дори и да ме беше приел.

Последна редакция: пт, 27 окт 2017, 21:47 от vuccappella

# 395
  • Мнения: 2
Така и аз имам оплакване .Става на въпрос за клиника АРТЕС София,ж.к. Дружба 2, бл. 302, вх. Г.
Миналата година ходих там заради 2 пулпита.Та във въпросната клиника посетих една зъболекарка млада но за жалост не и помня името.Направи ми зъбите до такава степен ,че миналата седмица се наложи да ги извадя защото бяха развили Грануломи а единият даже и с киста.Заради немърливо почстване на коренови канали.
И не само това мой познат изрева от същата клиника преди месец.Бил при зъболекар за прешлайфане на лоша пломба.Така му бил изпилил зъбчето,че на следващият ден се събудил с парче зъб в уста.Отишъл в друга клиника.И зъболекарката се хвана за главата с думите:
-Боже господи,този моя колега зъболекар.Къде е завършил!
-Защо е препилил зъба.
-Сега г-не ще се наложи да ви направя коронка за да може да се храните нормално.Не ходете в тази клиника за да си нямате ядове.
Аз отидох без здравни осигуровки.понеже бях леко така безработен и си платих кеш.Сега вече имам де.Ама да зугиш 2зъба заради мърлява работа не си заслужава

# 396
  • Мнения: 8
Искам да изразя отвращението си от Confident Dental Clinic  
 ул. ,,Ангел Кънчев" 5 София. Това са наи-алчните зъболекари в България, поне да бяха и толкова добри в професията си, но не са.

# 397
  • Мнения: 15
Искам да изкажа крайното си възмущение и разочарование от работата на д-р Бойка Канева гр. София кабинета и се намира на бул. Шипченски проход 43. Изключително немърлива работа, множество проблеми след лекувани от нея зъби. За пример ще дам само следните ситуации : лекуван гранулом, сложена корона - 2 години по-късно при друг стоматолог се оказва, че канала не е запълнен, а директно е затворен с корона без никакъв пълнеж. Втора ситауця - вади кътник и оставя корена в костта, след няколко профилактики казва, че просто се възстановява по-бавно, отново след 1 година при хирург се изважда огромен корен от вече изваденият зъб. Имам щастието да ми е оставила и подарък - счупен инструмент в канала на зъб. Никога и под никаква форма не желая да чувам или виждам тази жена.

# 398
  • Мнения: 10 197
Рибагин дент - Стрелбище, София. Щяха да ми извадят напълно здрав зъб.

# 399
  • Мнения: 2
ЕО ДЕНТ - кв. Лозенец, бул. "Черни връх" 6А
Супер непрофесионално отношение, неадекватна хигиена, което е непростимо за подобна клиника!

# 400
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Зъболекарите от Юниордент масово го напускат. Мисля, че това ясно говори колко е зле положението там.

# 401
  • Мнения: 3
Пловдив ,зъболекар Камен Германов ,винаги съм имала проблеми след посещение при него,останах  с впечатление  че го правят нарочно за да отидеш пак,за да плащаш и плащаш....

# 402
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Пловдив ,зъболекар Камен Германов ,винаги съм имала проблеми след посещение при него,останах  с впечатление  че го правят нарочно за да отидеш пак,за да плащаш и плащаш....
Kолко пъти сте ходили при него?

# 403
  • Мнения: 5
Николай Александров Попадийски работи в Пловдив и Кричим.
Не му се доверявайте за естетични корекции, не е на ясно какво прави, а поема ангажимент!!Съсипа ми абсолютно здрав зъб, леко закривен, за да му постави фасета. Изпили  го до положение да умъртви нерва, а на мъртъв зъб фасета не се поставя-той не го знае и ми сложи , която естествено се разлепяше непрекъснато.При всяко сваляне ми изпили зъба до толкова, че нищо не остана от него.Техниците му също не струват,  2 пъти не можеха да ми направят точно зъба и накрая се отказаха.

за Пловдив:
И аз гласувам за този,извадиха ми зъб + киста ,ех ,тези пусти подложки... Cold Sweat Head Band Ще добавя и д-р Иванка Чинчева (да беше станала миньор или археолог) ,също и д-р Величка Василева Майсторова.Хобито на първата е да попълва здравни книжки ,май ще и пратя кучета ... Mask
п.с. трима останахме без зъби,грацие  .... Rage 

# 404
  • Мнения: 17
Преди месец бях на зъболекар, но съм крайно недоволна. (няма да го споменавам) Но редно ли е след като съм здравно осигурена и имам право на една безплатна пломба за годината, той да ми вземе след това 40 лева допълнително...и то без да ми слага упойка, тъй като кариесът беше малък. Много съм възмутена и повече няма да отида при него.

 От здравна каса се поема амалгама изцяло мисля, но ако ти направи от по-новите пломби се доплаща.

Общи условия

Активация на акаунт