билките лекуват ли?

  • 44 755
  • 143
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
при мен имаха ефект върху хормоните-регулира ми се пролактина и ФСХ.Пих билките на д-р Желязков.
Не твърдя, че билките не помагат Naughty Напротив...но извинявайте...да клеча на кофа Crossing Arms
White Raven не съдя мечето...да прави каквото си иска....в край на краищата живота си е нейн. Споделях мнение....и докато аз с очите си не видя това чудо кофата и клекнала жена да свърши работа не вярвам Crossing Arms

# 16
  • Мнения: 3
zdraveite.az hodih na ginekolog v plovdiv koito mi otkri golqma kista na leviq qi4nik.posle otidoh do sofia na edn fitoterpevt toi mi izpisa bilki.sled tova ne sam hodila na ginekolog tai kato ve4e ne jiveq v BG.dokato bjh na pregled pri fitoterapevta se obadi edno momi4e koeto ne e mojelo da zabremenee i se obadi da kaje 4e e bremenna.ako njkoi iska da mu dam tel i adres da mi pi6e ns_girl@abv.bg
veni

# 17
  • София
  • Мнения: 3 123
при мен имаха ефект върху хормоните-регулира ми се пролактина и ФСХ.Пих билките на д-р Желязков.
Не твърдя, че билките не помагат Naughty Напротив...но извинявайте...да клеча на кофа Crossing Arms
White Raven не съдя мечето...да прави каквото си иска....в край на краищата живота си е нейн. Споделях мнение....и докато аз с очите си не видя това чудо кофата и клекнала жена да свърши работа не вярвам Crossing Arms

Хери и аз не бих клечала над кофа,ама прабаба ми е клечала и е забременяла.Може да е било случайно,но 5 години тя не е можела да забременее и пробвала това с кофата-на 3-тия месец забременяла.Тя обаче е слагала в кофа с вода , загрята в печката керемида и после клечала над парата.

# 18
  • Мнения: 978
при мен имаха ефект върху хормоните-регулира ми се пролактина и ФСХ.Пих билките на д-р Желязков.
Не твърдя, че билките не помагат Naughty Напротив...но извинявайте...да клеча на кофа Crossing Arms
White Raven не съдя мечето...да прави каквото си иска....в край на краищата живота си е нейн. Споделях мнение....и докато аз с очите си не видя това чудо кофата и клекнала жена да свърши работа не вярвам Crossing Arms

Хери и аз не бих клечала над кофа,ама прабаба ми е клечала и е забременяла.Може да е било случайно,но 5 години тя не е можела да забременее и пробвала това с кофата-на 3-тия месец забременяла.Тя обаче е слагала в кофа с вода , загрята в печката керемида и после клечала над парата.

Абсолютно.

# 19
  • Мнения: 1 029
Аз мисля,че ако някой е забременял след такива "процедури",значи проблемът е бил психически.Просто е повярвала на бабичката,успокоила се е и готово.
Иначе Хера,някои хора като се отчаят могат да повярва на всичко.

Последна редакция: ср, 16 ное 2005, 17:47 от danidan

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Иначе Хера,някои хора като се отчаят могат да повярва на всичко.
Недей, че както ми закъснява а този месец сме на гумички ще помисля, че съм бременна и съм станала светица Mr. Green
Всеки преценя сам за себе си...аз лично не вярвам...за вас незнам. Всичко е природа а ние пред природата сме безсилни Tired

# 21
  • Мнения: 1 029
Недей, че както ми закъснява а този месец сме на гумички ще помисля, че съм бременна и съм станала светица Mr. Green
Е,дано стане чудо и да започнем да вярваме! Laughing Hug
Всеки преценя сам за себе си...аз лично не вярвам...за вас незнам. Всичко е природа а ние пред природата сме безсилни Tired
newsm10

# 22
  • Мнения: 3 376
Аз мисля, че подобни процедури като клечене над кофа с гореща вода може да имат ефект, защото са вид промивка. Моето мнение за "бабините деветинини" е, че понякога имат добър физиотерапевтичен ефект, но поради странността си ни изглеждат като налудничави ритуали. Така че - кой знае пък в кой храст е скрито зайчето Wink Само много трябва да се пази човек с тия народни лечители да не се попадне на шарлатани.

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Недей, че както ми закъснява а този месец сме на гумички ще помисля, че съм бременна и съм станала светица Mr. Green
Е,дано стане чудо и да започнем да вярваме! Laughing Hug
Не съм светица...оциклих се на ранина Mr. Green

# 24
  • Мнения: 1 612
Аз мисля, че билките биха могли да помогнат в някои случаи, но не трябва да се разчите само на тях.
Пийте си ги като съпътстващо лечение, но все пак нека сме реалисти - как с билки ще се отпушат тръби?!?! То с лапароскопии и други там манипулации не винаги става та с билки ли?
Аз много често употребявам препарати на билкова основа, но не съм зарязала класическата медицина!
Но всеки сам да си прецени!

# 25
  • Мнения: 978
Аз мисля,че ако някой е забременял след такива "процедури",значи проблемът е бил психически.Просто е повярвала на бабичката,успокоила се е и готово.
Иначе Хера,някои хора като се отчаят могат да повярва на всичко.


Това са глупости.

# 26
  • Мнения: 4 068
Аз пих от билките на Кирчева почти 6 месеца. И.....забременях, но не успях да задържа плода. Направих спонтанен аборт в 4-тия месец. Да ви кажа нямам идея дали ми помогнаха нейните билки или факта, че аз много вярвах, че ще ми помогнат. Но пък е и факт, че не успях да задържа бременността. Имам и един спонтанен аборт преди тези билки. След това не отидох повече при нея понеже се отказах от всичко. Реших, че и на мен и на мъж ми ни трябва почивка от това постоянно бебеправене/почти 6 години опити/. И точно на 6-тия месец след като се отказах да се занимавам забременях без никакви намеси. И износих бременността без никакъв проблем, но и без билки де. Сега имам прекрасна дъщеря, която утре става на 3 месеца.
Та не знам какво да те посъветвам за Кирчева. Ако искаш пробвай. От опит глава не боли. Пък може и да стане работата.
Стискам палци! Успех!

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Кое е глупости Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 1 029
Аз мисля,че ако някой е забременял след такива "процедури",значи проблемът е бил психически.Просто е повярвала на бабичката,успокоила се е и готово.
Иначе Хера,някои хора като се отчаят могат да повярва на всичко.


Това са глупости.
Айде,сега да не започваме,моля...всеки си има мнение.Ами вярвайте,нямам нищо против..дано ви помогнат кофите Joy и тогава и ние ще започнем да вярваме.
Успех!

# 29
  • Мнения: 11
как ви звучи 1 яйчник запушени тръби, кисти , операции а после Кирчева и бременност! Моя приятелка го изживя

Общи условия

Активация на акаунт