Педофил в модна агенция за деца

  • 2 638
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 144
http://www.btv.bg/videos/novini/video/1797915010-Agentsiya_za_mo … a_ot_pedofil.html


Как е възможно да се допуска това? В нормалните държави на педофилите дори им забраняват да живеят в близост до училища и да доближават детски площадки, а тук ръководят агенции за малолетни модели!!!
 #2gunfire #Cussing out #Crazy

# 1
  • Paris, France
  • Мнения: 14 018
Не разбрах осъден ли е за педофилия или само е задържан заподозрян в педофилия? Неприятно е, да.

Аз се чудя кой нормален родител плаща от джоба си за пробни снимки. И защо се съгласяват на тези огромни неустойки? Родителите или настойниците не присъствуват ли по време на снимките? Странна е цялата работа.

# 2
  • Мнения: 12 662
От репортажа разбрах, че проблемите били главно финансови - подписали договор, пък после.... И защо не одобрили детето.  Кой знае коя майка тигрица го е обвинила в педофилия.

# 3
  • Мнения: 2 821
Като има изтрещели да си подлагат децата на това, ще има и изтрещели, които да се възползват ....

# 4
  • София
  • Мнения: 3 099
Като има изтрещели да си подлагат децата на това, ще има и изтрещели, които да се възползват ....

Аз на болните родителски мозъци се чудя... На доста патки им се иска да отгледат следващата Синди Крауфорд и са готови на всякакви малоумия!

# 5
  • Мнения: 230
Като има изтрещели да си подлагат децата на това, ще има и изтрещели, които да се възползват ....

Аз на болните родителски мозъци се чудя... На доста патки им се иска да отгледат следващата Синди Крауфорд и са готови на всякакви малоумия!
smile3521 smile3521 smile3521.....но господина е осъден за блудство с малолетна......

# 6
  • Мнения: 1 144
Именно, такива хора трябва да имат забрана да доближават деца.

И аз съм против експлоатацията на деца, впрочем, но не е това въпросът. Всеки родител има различни амбиции и цели за децата си, както и за себе си. Някои майки искат да отгледат модели и актриси, други архитекти или лекари, трети - бизнесмени или политици, кой за каквото си мечтае, а друг е въпросът, че децата обикновено съвсем друго искат:))) В случая, обаче ме възмущава фактът, че осъден за педофилия безнаказано се подвизава в професия, свързана пряко с деца.  Ето това трябва да е забранено и да се наказва!

# 7
  • Мнения: 5 370
Ха добрутро, моля ви се.

Тук, обаче, съжаления няма да изкажа, защото за мене това е една от най-болните - и неразбираеми - родителски амбиции.

И няма нищо общо с това да искаш детето ти да стане лекар или архитект, примерно. Та дори и политик. Laughing

# 8
  • Мнения: 654
Лично аз мисля,че за лица до 18 години конкурси и други щуротии трябва да са забранени.
За детските реклами трябва да има регламент.

# 9
  • Мнения: 3 323

Аз на болните родителски мозъци се чудя... На доста патки им се иска да отгледат следващата Синди Крауфорд и са готови на всякакви малоумия!

Тука се подписвам с две ръце! То бива комплекси, бива, ама...

Общи условия

Активация на акаунт