Добър кардиолог в Пловдив

  • 62 015
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
Моля , Ви да ме насочите за добър кардиолог в гр. Пловдив.
Сърдечно Ви благодаря предварително !!!!!

# 1
  • Мнения: 660
д-р Атанас Петров,работи в медицински център Авицена,намира се в панаира,отделно работи в кардиологично отделение в транспортна болница.

# 2
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Доц.Д-р Федя Николов ръководител на вътрешна клиника сектор по Кардиология на Медицински Университет Пловдив
Д-р Людмила Владимирова-Китова     0888/651195      Медицински Университет Пловдив - клиника по кардиология
Д-р Гълъбов Мбал Пълмед Пловдив
Д-р Атанас Петров работи в Мц.Авицена и в кардиологично отделение на Транспортна болница Пловдив
Д-р Иван Мануков - началник клиника по Инвазивна Кардиология на Умбал Пловдив
Д-р Елена Опинчева - Мц Свети Врач в сградата на Военна болница Пловдив - д-р Опинчева работи и към терапевтична клиника на ВМА - Мбал Пловдив  т.е военна болница Пловдив
Добри са кардиолозите към Дкц 2 Пловдив - ресторант Стадиона
Д-р Филипов
Д-р Бутев
Д-р Тодорова
има и други добри кардиолози в Пловдив,но тези са ти достатъчни,че много имена станаха и може да те объркат.

# 3
  • Мнения: 35
Много Ви благодаря !!!! smile3525 за всичко !!!

# 4
  • София
  • Мнения: 2 841
Бих искала да попитам, къде е най-добре да се проведе хоспитализация за първоначални изследвания за установяване на хипертония? Има ли в Пловдив частна болница, която има договор с НЗОК? Иначе като вариант си мисля за Военна болница.

# 5
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
Бих искала да попитам, къде е най-добре да се проведе хоспитализация за първоначални изследвания за установяване на хипертония? Има ли в Пловдив частна болница, която има договор с НЗОК? Иначе като вариант си мисля за Военна болница.
В град Пловдив хоспитализация за изследвания и установяване на хипертония могат да се проведат във всяка една болница с вътрешно отделение,отделение по кардиология или сектор по кардиология към вътрешно отделение.Да в Пловдив има и частни болници които имат договор с Нзок и в които може да бъдете хоспитализирана вие или ваш близък за който питате,освен частните има и държавни и общински болници.
Ако ви интересува повече информация бих ви дал насока кои болници имат договор по съответна клинична пътека с Нзок и вие да си изберете къде да постъпите.

# 6
  • София
  • Мнения: 2 841
docsi, ще съм благодарна на информация и за части болници. За първи път ми се налага да търся подобна информация и всичко би ми било полезно, става въпрос съпругът ми да се изследва. Вече имаме и направление.

# 7
  • Карлово/ Пловдив
  • Мнения: 937
docsi, ще съм благодарна на информация и за части болници. За първи път ми се налага да търся подобна информация и всичко би ми било полезно, става въпрос съпругът ми да се изследва. Вече имаме и направление.
Частни лечебни заведения:
МБАЛ"Здраве" ООД-Пазарджик-медицинска структура "Пълмед Пловдив" - Мбал Пълмед се намира до Риокоз Пловдив - Бившето Хей - малко след него като минеш светофара.
Мбал Каспела - срещу Транспортна болница Ул"София" 64
СБАЛССЗ"Свети Иван Рилски"ЕООД Пловдив в сградата на Областна транспортна обединена болница - Транспортна болница Пловдив - етаж 2 блок Б
Мбал Медлайн Клиник - Филип Македонски 37

Държавни и общински лечебни заведения:
Мбал Пловдив - бивша окръжна болница - Бул."България 234"
Умбал Св-Георги - Университетска болница - Клиниките терапевтичните са в база 1 - Бул.Васил Априлов 15 А - Клиника по инвазивна кардиология и сърдечно-съдова хирургия база 2 на Бул."Пещерско Шосе 66
Многопрофилна транспортна болница Пловдив  или Областна транспортна обединена болница Пловдив - както е другото ползвано за нея име.
Мбал Св.Мина Пловдив - на колелото на централна гара - бившата първа градска болница
Мбал Св.Пантелеймон - бивша втора градска болница
ВМА - София - Болнична База за Активно лечение Пловдив

Това са лечебните заведения които могат да приемат мъжа ти - същите имат договор по клиничната пътека,за момента карат още със старите договори,защото новите не са подписани и ще се подпишат около началото на февруари.




# 8
  • София
  • Мнения: 2 841
Много благодаря за изчерпателния и бърз отговор! Познати са ми повечето болници, просто не знаех кои работят с НЗОК и кои имат кардиологично отделение.

# 9
  • Мнения: 0
Не знам за хората дали по-горните коментари ги е лекувал  д-р Атанас Петров, който работи в медицински център Авицена и болница Иван Рилски в транспортна на 2ет., но на мен крака ми няма да стъпи повече там. Лежах в болницата  за високо кръвно и както постъпих така и ме изписаха без да ми помогнат,само ми смени лекарствата с по-скъпи.
Беше много груб,държеше се нагло с хората в стаята, питаш го нещо той ти се сопка.
Ако мислите,че за пет минути се прави ехография на сърцето и се минава визитация за 60 секунди, добре,но преди това отидете на църква или направо си вземете попа със себе си

# 10

Общи условия

Активация на акаунт