ТРАЙНО ИЗПРАВЯНЕ И ОБЕМ С КЕРАТИН

  • 47 837
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 163
Интересуваме някой правил си такава процедури и какви му са впечатленията.
Тук из форума четох, но за друг град ставаше въпрос и доста ме заинтригува, но е много постната информацията.
До колкото разбрах, че ефекта е по-добър на съсипана коса, заглаждало я и я уплътнявал кератина и после само леко се изсушавала със сешоар в посоката  и си била съвсем права  Shocked.... Това наистина ли е така???? Rolling Eyes
Мойта коса доста се изтощи с тази преса, краищата ми са направо като накъдрени  Cry, а и това русо подпомага  Whistling

И бихте ли препоръчали салони където се правят тези процедури???
Същото така ме интересува как варират цените...

Предварително ви благодаря за споделените мнения  Hug

# 1
  • Мнения: 293
Изправянето не е трайно с тези процедури. Косата наистина стои много права, но не перманентно. Има много такива продукти за домашна употреба

# 2
  • Мнения: 9
защо "не е трайно"?мисля че 3-4 месяца,това "трайно"

# 3
  • Мнения: 163
Изправянето не е трайно с тези процедури. Косата наистина стои много права, но не перманентно. Има много такива продукти за домашна употреба

Ще ми предложиш ли такива продукти, че ми писна през ден да я опъвам с тая преса, а и последиците са вече  трагични Mr. Green

защо "не е трайно"?мисля че 3-4 месяца,това "трайно"

И на мен така ми обясниха, че 3-4 месеца косата ти е права и жива и няма нужда от допълнително изправяне .... не е ли така ???

# 4
  • Мнения: 10
да, 3-4 месеца косата ти е права. аз съм супер доволна от процедурата.

# 5
  • Мнения: 163
да, 3-4 месеца косата ти е права. аз съм супер доволна от процедурата.

maika_k , моля те сподели повече, този обем за самата коса ли става въпрос или за отгоре, където си слагаме "вафличките" за да имаме що годе нормален вид  Mr. Green
Също така  за къде става въпрос, каква е цената , ако е в София интересуват ме и координати на салона

# 6
# 7
  • Мнения: 1 731
да, 3-4 месеца косата ти е права. аз съм супер доволна от процедурата.

maika_k , моля те сподели повече, този обем за самата коса ли става въпрос или за отгоре, където си слагаме "вафличките" за да имаме що годе нормален вид  Mr. Green
Също така  за къде става въпрос, каква е цената...

# 8
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
За първи път чувам за такова нещо. Мен повече ме интерисува обема отколкото изправянето така че ще следя темата. Heart Eyes

# 9
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Чакаме пробвалите се да споделят.

# 10
  • Мнения: 17 963
Виждала съм момиче, правено така, на беше дни след процедурата, дали е още "опъната" не знам. Запис и на мен ми е любопитно

# 11
  • Мнения: 163

Благодаря ти  bouquet и това ми беше интересно как е точно процедурата, доколкото ми разказаха, че отмена около 3- 3:30 ч. и накрая се запечатва с преса...

Чакаме пробвалите се да споделят.


 Peace  Hug

# 12
  • Мнения: 10
Самата процедура е някаде 2-2.5 часа, обем на коса след това не очаквайте, тя си е права ако правите обикновенен сешуар но сам по себе си обем няма да се появи Simple Smile
В софия правих изправяне в салон фетиш, цената зависи от дължина. Имам дълга коса и беше 200 лева за процедура, плюс 50 лв за шампуан и 50 лв за балзам. Ако ще правите процедура, задължително ви трябва тези продукти защото ако ще ползвате обикновени шампуани ефект се держи доста помалко.
Пробвах 3 различни фирми на изправяне: global keratin, nanokeratin i brazilian blowout. От всички на мен ми харесва наи много глобал кератин Simple Smile ако имате други въпроси питайте Simple Smile

# 13
  • Мнения: 616
Процедурата е по-скоро за изправяне  и заглаждане на непокорни коси, не толкова обем. Ефекта трае между 3 и 6 месеца, според поддръжката и типа коса, защото се отмива. Важно е да се ползват само продукти за коса без сулфати за да трае повече.

Обаче: В Канада и САЩ в момента салоните масово спират да предлагат услугата, след като изследвания установиха, че продуктите съдържат необозначени високи количества формалдехид, дори в продуктите които твърдят че не съдържат формалдехид. Завеждат се и дела.

Ето линкове на който му се чете, мога да пусна още много инфо. Опасността особено за бременни и кърмачки е огромна!

http://www.newsinferno.com/health-concerns/brazilian-blowout-law … ed-in-california/
http://news.wooeb.com/NewsStory.aspx?id=586591&cat=3

# 14
  • Мнения: 0
аз съм си правила вече няколко пъти тази кератинова терапия и съм много доволна.Ефекта е около 3-4 месеца,косата колкото и изхабена става по-здрава и блестяща ,изправянето после става само със сешуар дори без четка . Средно дълга коса е 200 лв и задължително шампоан и балсам без сулфати.Определено си заслужава парите.

Общи условия

Активация на акаунт