Шуслерови соли - полезни ли са?

  • 850 921
  • 2 312
  •   1
Отговори
# 870
  • Мнения: 19
Благодаря ,Теа ...
намерих координатите...  bouquet

# 871
  • Мнения: 1 095
Благодаря ,Теа ...
намерих координатите...  bouquet


 Hug

# 872
  • София
  • Мнения: 980
Донесоха ми от Австрия шуслерови соли, но са на фирма Адлер фарма, надявам се , че няма разлика с тези на Dhu?

# 873
  • Мнения: 1 099
Няма разлика в различните фирми, състава е едит и същ  Simple Smile

# 874
  • София
  • Мнения: 980
Няма разлика в различните фирми, състава е едит и същ  Simple Smile
  bouquet

# 875
  • Мнения: 578
Здравейте момичета,искам да попитам,който е запознат,изписаха ми шуслерови соли 7+9 по 5 таблетки разтворени във вода да се пият 1-2 часа след вечеря.Също така сол 2+3+5+8 по 5 таблетки разтворени във вода за през деня.Та въпроса ми е това не е ли много, толко видове и при това по 5 таблетки от всяка?

# 876
  • София
  • Мнения: 980
И аз съм с  7 преди лягане, той е за успокояване и добър сън. Иначе пия 1, 4 и 11 през деня

# 877
  • Мнения: 578
И аз съм с  7 преди лягане, той е за успокояване и добър сън. Иначе пия 1, 4 и 11 през деня
По колко таблетки пиеш от тях на мен по 5 ми се виждат много

# 878
  • София
  • Мнения: 980
И аз съм с  7 преди лягане, той е за успокояване и добър сън. Иначе пия 1, 4 и 11 през деня
По колко таблетки пиеш от тях на мен по 5 ми се виждат много

4 и 7 по 5 другите по 3

# 879
  • Мнения: 657
Не знам,момичета,но си мисля че с толкова много хапчета скоро ще ви заболят главите.Колкото и да са безвредни са си намеса в нашия организм.При мен ефект имаше,но и последици имаше,но всеки сам си преценя

# 880
  • София
  • Мнения: 980
при мен за сега ефект нула, поне за нещото заради което ги пия, за друго не усещам промяна

# 881
  • Мнения: 19
Момичета ,имам електронния вариант на книгата за шуслерови соли
12 тайни за прекрасна бременност и майчинство.но много ще съм Ви благодарна ,ако някой ми изпрати и книгата за шуслерови соли за деца...
от година използвам солите за отслабване,за щитовидната жлеза ,а сега и при бременност-чувствам се прекрасно-заредена със сили...здраве
Препоръчвам ги и с двете ръце...
Моля,който не го затруднява да ми изпрати книжката -шуслерови соли за бебета и деца на
dareni@abv.bg
Благодаря Ви предварително...
Желая на всички един прекрасен ден....

# 882
  • Мнения: 1 095
Момичета ,имам електронния вариант на книгата за шуслерови соли
12 тайни за прекрасна бременност и майчинство.но много ще съм Ви благодарна ,ако някой ми изпрати и книгата за шуслерови соли за деца...
от година използвам солите за отслабване,за щитовидната жлеза ,а сега и при бременност-чувствам се прекрасно-заредена със сили...здраве
Препоръчвам ги и с двете ръце...
Моля,който не го затруднява да ми изпрати книжката -шуслерови соли за бебета и деца на
dareni@abv.bg
Благодаря Ви предварително...
Желая на всички един прекрасен ден....

dara2003
, желая ти лека бременост!  Hug
За съжаление имам само книжката за бремеността.
Я кажи как ти подействаха солите за остлабване, колко време ги пи и т.н, ако не те затруднява Simple Smile

# 883
  • Мнения: 19
ами 3 месеца ги пих-невероятен ефект...всички забелязваха промяната и то без хранителен режима  ако се прави в съчетание с такъв-резултата е фантастичен...и през цялото време,си зареден с енергия...

# 884
  • Мнения: 14 415
Хубави новини Hug

Общи условия

Активация на акаунт