Шуслерови соли - полезни ли са?

  • 849 231
  • 2 312
  •   1
Отговори
# 1 320
  • у дома
  • Мнения: 1 160
на какви цени са от чужбина
предната седмица си взех-1000бр./26лв.

# 1 321
  • Мнения: 1 059
Veniz  номер 2 е за зъби,а не 1 Peace
Може и номер 2 да става за зъби, не знам, на мен и в темата мама Мерита ми написа
за номер 1, а и в аптеката потвърдиха, че номер 1 Калциум флуоратум д12, е за зъби.

# 1 322
  • Мнения: 26
Моля ви, помогнете ми да намеря нещо срещу хронично кихане, с едно гъделичкане в носа и по 100 пъти , чак дъх не мога да си поема Sad Не е алергия към животни, прах, полени... по-скоро е към студен или хладен вятър  #Cussing out Отчаяна съм вече...

# 1 323
  • Sofia
  • Мнения: 26 185
на какви цени са от чужбина
предната седмица си взех-1000бр./26лв.
ооо,огромна разлика...пак ни цакат яко #2gunfire

а дали ги продават в Гърция?и на какви цени?

# 1 324
  • Мнения: 2 576
на какви цени са от чужбина
предната седмица си взех-1000бр./26лв.
ооо,огромна разлика...пак ни цакат яко #2gunfire

а дали ги продават в Гърция?и на какви цени?

Понеже аз живея в Гърция и снощи търсих и единственото което намерих бяха някъкви соли на прах които струват 60 гр. 15€  Shocked .Така,че варианта да се купят от тук отпада  Sad ,остава или от БГ или от немски сайт.

# 1 325
  • варна
  • Мнения: 1 228
Питах по горе и пак ще питам ,защото никой не ми отговори
Два вида соли заедно ли се дават ?Изписаха ни 6 и 12 от 3 по двете ,заедно ли да ги давам>?

# 1 326
  • Мнения: 3 211
Питах по горе и пак ще питам ,защото никой не ми отговори
Два вида соли заедно ли се дават ?Изписаха ни 6 и 12 от 3 по двете ,заедно ли да ги давам>?
Този, който ви ги изписал не ви ли каза или не можеш ли да го питаш?
Аз давам заедно, но съм срещала и двата начина-и заедно и примерно сутрин 5бр. от един вид, на обяд-5 бр. от друг и т.н. Доколкото четох не е като хомеопатичните да не трябва да се смесват.

# 1 327
  • варна
  • Мнения: 1 228
Мерси за отговора

# 1 328
  • На Джансел в сърцето..
  • Мнения: 89
Здравейте.Някой има ли в електронен вариант(сканирана) ето тази книжка за "Шуслеровите соли за деца"??
Ще съм благодарна ако някой ми я изпрати.Ето имейла ми: mani4eto85@gmail.com
Предварително благодаря.

Последна редакция: вт, 30 сеп 2014, 17:23 от mani4eto85

# 1 329
  • Мнения: 92
Питах по горе и пак ще питам ,защото никой не ми отговори
Два вида соли заедно ли се дават ?Изписаха ни 6 и 12 от 3 по двете ,заедно ли да ги давам>?

Без да имам претенции, че разбирам - аз правя така: ако ги пия/давам профилактично или за лечение на отшумяващ проблем, ги давам заедно, най-често в чаша/бутилчица вода. Ако имам остър симптом, напр. взимам №12 заради гнойна находка или №3 за температура, ги смуча отделно и 1 по 1.
Иначе казано има ли опасност да ги забравя - ги взимам наведнъж. В книгата пише, че има много начини да се взимат и никой не е еднозначно правилен или не. javascript:void(0);

# 1 330
  • Стара Загора
  • Мнения: 255
Искам да попитам за бебе, което пие много малко водичка, възможно ли е да се дават с храната - в смисъл да му ги разтворя във вода и после с тази вода да му приготвя каша или мляко?

# 1 331
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Искам да попитам за бебе, което пие много малко водичка, възможно ли е да се дават с храната - в смисъл да му ги разтворя във вода и после с тази вода да му приготвя каша или мляко?
Опитай да ги стриеш и с малко вода в лъжичка.
Така ще си сигурна ,че е приело цялото количество.

# 1 332
  • Пловдив
  • Мнения: 3 536
На моето бебе му давям таблетките цели директно в устата - под езика.
Те се топят бързо и няма опасност от поглъщане или задавяне.

# 1 333
  • Стара Загора
  • Мнения: 255
Но все пак, по принцип, могат ли да се дават едновременно с храна? Той си изяжда или изпива цялото количество.

# 1 334
  • Варна
  • Мнения: 170
Да,аз съм поръчвала! PeaceМного по-изгодно е! PeaceДамата,която поръчва е Росица.Свързахме се по скайп и основно там си писахме.Преведох парите по банков път.Солите си ги получих от Еконт.Роси е от Варна. Peace
+1
Много точна и коректна жена  Peace

Благодаря и на двете ви за милите думи Simple Smile Радвам се, че съм била полезна.
Поздрави Simple Smile  Hug

Общи условия

Активация на акаунт