Най-страхотната мадама

  • 8 592
  • 83
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 10 758
Бриджит Бардо.Много красива жена. Няма нищо изкуствено по нея.

# 31
  • Мнения: 516
Моника Белу4и

Софи Марсо

Изабела Джани

...И трите са невероятни жени - о4арователни,пищни,греховни брюнетки Wink

# 32
  • Мнения: 2 596
Аз също не се сещам за никоя.

# 33
  • Мнения: 1 215
Анджелина Джоли... де такива устни

# 34
  • Мнения: 1 449
Моника Белучи  и Ясмин Гяури!

# 35
  • Мнения: 2 452
за мен кумир е Мадона, като нямам предвид само начина, по който си сменя външния вид или физическата й красота /най-малкото защото не блести с такава/, а като хъс за работа, способност да е все на върха /макар, че за това има и сериозен екип зад гърба си/, сексапил ... разкошна бабичка е!!!




да не пускам още  Wink

Бабичка??????   Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

# 36
  • Мнения: 35 960

да, разбира се! тя на почти 50 г. има повече бръчки от баба ми на 80! загледай я на някое интервю и ще видиш, че не изглежда като на снимките, което не ми пречи да е най-харесваната жена за мен, пак казвам като цялосна визия! иначе най-красивата жена на света е една, на която не й помня имато в момента, играеше в "Туйн Пийкс" и "Елена в кутия" /заради нея съм го гледала 5-6 пъти/ Sunglasses

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 6 932
Шерилин Фен играе "Елена в кутия"

харесвам Изабел Аджани, Катрин Деньов...

# 38
  • София
  • Мнения: 2 164
Кумири нямам.
Харесвам жените от 20-те години на миналия век.
Бриджит Бардо на младини.
Анджелина Джоли, Моника Белучи, Анастейша, Шакира.

# 39
  • София
  • Мнения: 9 464
Парис Хилтън! Wink

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 6 932
най-хубавото в нея е банковата и сметка!  Wink

# 41
  • Мнения: 5 577
Още един глас за Мадона!

# 42
  • Мнения: 1 170
Аз лично обожавам кака МАДОНА. newsm68 Според мен още дълго ше бъде мерило. Но ако говорим за чисто женски сексапил, който ти привлича погледа като меда мухата... аз съм за Анджелина Джоли. Ееееех, да беше дал Господ и на мен от нейното, където й го е дал... newsm53

# 43
  • Мнения: 6 155
Холи Бери

# 44
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Определено и моят кумир е Мадона. Факт е, че винаги е различна, че умее да шокира и да поставя началото на нови модни тенденции!Факт е, че все още изглежда изумително и предизвикателно!Но това, в което не съм сигурна е, че мъжете мислят като мен!Говоря за тези, които не са с хомосексуални потребности!

Ако трябва да си говорим за истински жени, такива, които карат мъжете да оплезят езици със сигурност в списъка ще сложа Анджелина Джоли и Моника Белучи. А защо не и Чарлииз Терон!

Общи условия

Активация на акаунт