Най-страхотната мадама

  • 8 590
  • 83
  •   1
Отговори
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Предполагам, че всяко момиче си има таен или явен кумир. Аз много харесвам "старите" италиански актриси - София Лорен, Клаудия Кардинале и Джина Лолобриджида. Страхотни са били на млади години - и като излъчване, и като физика, всичко е "естество" ( hahahaПитали една баба, която Майстора рисувал на млади години, какво мисли за неговото изкуство. А бабата казала: "Ами изкуство, нема изкуство, всичко беше естество!")
Много ми харесват и роклите им.  Blush Само такива бих носила, нищо че сега не са модерни, стига да имаше кой да ми ушие...
Таен кумир ми е Бриджит Бардо на младини (нищо, че изглежда доста глупавка, прощавам й го   bouquet). Е, това е страшна мадама!
Вие сте - кажете за вашите "модни икони".  Hug

# 1
  • Мнения: 4 916
  bouquet Аз много харесвам Одри Хепбърн - и като жена, и като актриса най-вече в "Закуска в Тифани"...  Whistling направо нямам думи... Whistling

# 2
  • Мнения: 218
За мен лично - Клаудия Кардинале на младини Wink

# 3
  • Мнения: 5 622
 Лелее,аз не се сещам  Embarassed
А може и да е така,защото по принцип си нямам никакви кумири,идоли и както искате ги наричайте.

# 4
  • Мнения: 1 100
Дженифър Лопез Party

# 5
# 6
# 7
  • Мнения: 35 960
за мен кумир е Мадона, като нямам предвид само начина, по който си сменя външния вид или физическата й красота /най-малкото защото не блести с такава/, а като хъс за работа, способност да е все на върха /макар, че за това има и сериозен екип зад гърба си/, сексапил ... разкошна бабичка е!!!



да не пускам още  Wink

# 8
  • Мнения: 1 999
Мадона! smile3503

# 9
  • Мнения: 6 155
Нямам кумири, идоли и т.н. Tired

# 10
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
На мен може би ми е Моника Белучи много сексапилна и страстна ЖЕНА !  Crazy

# 11
  • Мнения: 7 186
Анастасия Мозер. newsm53

Ми де да знам, много мадами ме кефят, нямам точно определен тип жена или идол.

# 12
  • Мнения: 2 672
има много красиви жени , но пък идол... Thinking

# 13
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
има много красиви жени , но пък идол... Thinking
Никой не говори за идоли  Joy, въпросът е коя жена (не коя да е жена, а която е нещо като "модна икона" за времето си) ви харесва.

# 14
  • Мнения: 1 269
Kлаудиа Шифър се припокрива с представата от детските ми години за идеален външен вид.  Сега като се замисля е по-скоро Анджелина Джоли с дупето и сексапила на Дженифър Лопес Thinking. катрин Зита Джоунс също много ме кефи, а.... от детските спомени русата от АББА ! Ама това =+ Клавдия Шифър = явно идеала ми е бил такъв - висока , руса, с бадемови очи Hug Аз съм висока, но не и руса, с бадемови очи..поне така си ги удължавам при грима и дотам приликата Wink bowuu

# 15
  • Мнения: 554
МОНИКА БЕЛУЧИ
Страхотна жена и актриса!За мен тя е уникална и неповторима!

# 16
  • Мнения: 8 459
Анастасия Мозер. newsm53

Ми де да знам, много мадами ме кефят, нямам точно определен тип жена или идол.
Аааа,не така ,Лейди!Катето Михайлова е номер едно!

# 17
  • Мнения: 5 317
имаше преди години една манекенка от дания-хелена кристенсен.страхотно излъчване има.

# 18
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 538
       Сандра Бълок

# 19
  • София
  • Мнения: 5 289
Цеци Красимирова
http://www.cecikrasimirova.com/

Последна редакция: нд, 13 ное 2005, 20:26 от DUDKA

# 20
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Като бях мъничка срещнах плакат на Франческа Делера и много ме омая, страхотен сексапил.
После зяпах София Лорен с възхита.
Мадона ми е фаворит и на мен, уникална е!
Бригита Чолакова беше много готина жена, също много ми харесваше и една говорителка по канал1, майката на Димитър Цонев, името ми излезе от ума, извинявам се. Обаче като се появеше на екрана и стоях с отворена уста, стархотно чаровна и нежна. Как се казваше?! Blush Анахид Тачева.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 626
И аз съм ЗА Сандра Бълок! Много ме радва, чара й е страхотен!

# 22
  • Мнения: 92
Идол(и) нямам, но жени, които много ми харесват - Бриджит Бардо, Катрин Деньов, Лейди Ди, Виолета Гиндева, Моника Белучи, Анджелина Джоли и т.н. и т.н.
По-възрастните дами като млади ме кефят(и сега изглеждат чудесно), но малко или много годините преобразяват чертите  Hug
P.S. Aaaa, сега се подсещам и за други- Кристи Търлингтън, Карен Мулдер, Линда и Хелена ...

# 23
  • София
  • Мнения: 1 626
Идол(и) нямам, но жени, които много ми харесват - Бриджит Бардо, Катрин Деньов, Лейди Ди, Виолета Гиндева, Моника Белучи, Анджелина Джоли и т.н. и т.н.
По-възрастните дами като млади ме кефят(и сега изглеждат чудесно), но малко или много годините преобразяват чертите  Hug
P.S. Aaaa, сега се подсещам и за други- Кристи Търлингтън, Карен Мулдер, Линда и Хелена ...

Като каза, че годините преобразяват чертите, та се сетих!
Може да ви учуди това мое мнение, ама аз съм си на него абсолютно сериозно. Като гледам например снимки на баба ми от младите години, въпреки че сега е стара и догодина ще стане на 80г. да е жива и здрава, повече ми харесва сега с бръчките отколкото преди.
Майка ми и баща ми като ги гледам на снимки също, с ония луди моди от преди, сега по-готини ми се струват.
Що така не знам  newsm78
На вас случвало ли ви се е?

# 24
# 25
  • Мнения: 117
Синди Кроуфорд
и
Моника Белучи 

# 26
  • Мнения: 154
Ясмин Гяури - една манекенка отпреди 10 години и повече, ама тая жена направо ме главозамая...

# 27
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ясмин Гяури - една манекенка отпреди 10 години и повече, ама тая жена направо ме главозамая...
Че как да не я знам! Аз съм й фенка.  Grinning

# 28
  • Мнения: 2 032
Одри Хепбърн. Заради излъчването, стила на обличане, благотворителната й дейност. Не бих я нарекла "страхотна мадама", може би най-чаровната жена от публичното пространство, за която се сещам.

# 29
  • Мнения: 433
Гуинет Полтроу

# 30
  • Мнения: 10 758
Бриджит Бардо.Много красива жена. Няма нищо изкуствено по нея.

# 31
  • Мнения: 516
Моника Белу4и

Софи Марсо

Изабела Джани

...И трите са невероятни жени - о4арователни,пищни,греховни брюнетки Wink

# 32
  • Мнения: 2 596
Аз също не се сещам за никоя.

# 33
  • Мнения: 1 215
Анджелина Джоли... де такива устни

# 34
  • Мнения: 1 449
Моника Белучи  и Ясмин Гяури!

# 35
  • Мнения: 2 452
за мен кумир е Мадона, като нямам предвид само начина, по който си сменя външния вид или физическата й красота /най-малкото защото не блести с такава/, а като хъс за работа, способност да е все на върха /макар, че за това има и сериозен екип зад гърба си/, сексапил ... разкошна бабичка е!!!




да не пускам още  Wink

Бабичка??????   Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

# 36
  • Мнения: 35 960

да, разбира се! тя на почти 50 г. има повече бръчки от баба ми на 80! загледай я на някое интервю и ще видиш, че не изглежда като на снимките, което не ми пречи да е най-харесваната жена за мен, пак казвам като цялосна визия! иначе най-красивата жена на света е една, на която не й помня имато в момента, играеше в "Туйн Пийкс" и "Елена в кутия" /заради нея съм го гледала 5-6 пъти/ Sunglasses

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 6 929
Шерилин Фен играе "Елена в кутия"

харесвам Изабел Аджани, Катрин Деньов...

# 38
  • София
  • Мнения: 2 164
Кумири нямам.
Харесвам жените от 20-те години на миналия век.
Бриджит Бардо на младини.
Анджелина Джоли, Моника Белучи, Анастейша, Шакира.

# 39
  • София
  • Мнения: 9 464
Парис Хилтън! Wink

# 40
  • Sofia
  • Мнения: 6 929
най-хубавото в нея е банковата и сметка!  Wink

# 41
  • Мнения: 5 577
Още един глас за Мадона!

# 42
  • Мнения: 1 170
Аз лично обожавам кака МАДОНА. newsm68 Според мен още дълго ше бъде мерило. Но ако говорим за чисто женски сексапил, който ти привлича погледа като меда мухата... аз съм за Анджелина Джоли. Ееееех, да беше дал Господ и на мен от нейното, където й го е дал... newsm53

# 43
  • Мнения: 6 155
Холи Бери

# 44
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Определено и моят кумир е Мадона. Факт е, че винаги е различна, че умее да шокира и да поставя началото на нови модни тенденции!Факт е, че все още изглежда изумително и предизвикателно!Но това, в което не съм сигурна е, че мъжете мислят като мен!Говоря за тези, които не са с хомосексуални потребности!

Ако трябва да си говорим за истински жени, такива, които карат мъжете да оплезят езици със сигурност в списъка ще сложа Анджелина Джоли и Моника Белучи. А защо не и Чарлииз Терон!

# 45
  • Мнения: 1 629
Eто я кака ви Кейт, мнооого ме кефи/без наркотиците, де/

# 46
  • Мнения: 35 960
Шерилин Фен играе "Елена в кутия"

 newsm10



# 47
  • Мнения: 5 255
Едва ли мога да кажа коя е "най-страхотната мадама"  Rolling Eyes
Всяка жена има собствено излъчване и чар Flutter

Вчера гледах този филм, с тези актьори  Peace

 Arrow Julianne Moore - магнетична жена ! 

 
 

# 48
Аз лично обожавам кака МАДОНА. newsm68 Според мен още дълго ше бъде мерило. Но ако говорим за чисто женски сексапил, който ти привлича погледа като меда мухата... аз съм за Анджелина Джоли. Ееееех, да беше дал Господ и на мен от нейното, където й го е дал... newsm53

Не е само Господ. По Vh1 даваха за пластичните и операции - направо се разочаровах - има корекции на скулите, челото и брадичката,  и силикон на горната устна!

# 49
  • Мнения: 1 190
Точно кумир или идол нямам, но харесвам Лиз Хърли, Хелена Кристенсен, Чарлийз Терон - рекламното лице на парфюма "J adore" на Christian Dior, други не се сещам сега!

Поздрави Wink

Последна редакция: вт, 15 ное 2005, 10:37 от Toni4ka

# 50
  • Мнения: 5 250
Харесвам Наоми Кембъл  Peace

# 51
  • Мнения: 2 407
Харесва ми Анджелина Джоли!А и много ме кефи Линда Еванджелиста..

# 52
  • Мнения: 130
Анджелина Джоли!  Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 1 616
За мен една от най-сексапилните жени на всички времена е Мерилин Монро.

# 54
  • Мнения: 1 680
Памела и Анджелина

# 55
  • Мнения: 1 858
аз съм си собствения кумир Mr. Green

# 56
  • Мнения: 5 647
Катрин Зита Джоунс. Фенка съм й. Възхищавам й се!!!   bouquet  bouquet  bouquet

# 57
  • Мнения: 1 798
Само една страхотна мадама няма,я вижте колко мнение разнородни се събират тук.Но понеже съм под влияние на`Легендата за Зоро`/гледах го снощи/,затова ще кажа,Че Катрин Зита Джунс има невероятен сексапил  bouquet.

# 58
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Ми де да знам - много жени харесвам. От тук изброените Хелена Кристенсен е моят фаворит, Линда Еванджелиста също харесвам, Чарлийз Терон и Сандра Бълок. А, да не пропусна много любима моя актриса - Мег Райън Wink

# 59
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Ясмин Гаури ми е любимка от дете. Heart Eyes

# 60
  • Мнения: 231
В последните години неусетно много започнах да харесвам Сюзън Сърандън Simple Smile Изобщо не знам какво толкова ме привлича в тази жена, но действително много ме кефи - може би, заради ролите си ми изглежда много силна жена Thinking
Иначе много харесвам външността и излъчването на Катрин Зита Джоунс, Сандра Бълок, Кейт Хъдзън, Хилари Дъф има и още, от които и Глория  Rolling Eyes (само не ме нападйате,моля Mr. Green)

# 61
  • Мнения: 2 596
Тази е много яка в краката.

# 62
  • София
  • Мнения: 5 828
Най-продължително - от почти 20 години съм фенка на Мадона.
Има много други, които в течение на годините са проблясвали на моя небосклон и са изгаряли, вие по-горе сте изброили повечето.

# 63
  • Мнения: 8 505
Много мацки ме кефят,но идоли нямам.ето за кои се сещам в момента: Гуен Стефани (без грим и перука е невероятна),Ума Търман,Уинона Райдър.

# 64
  • Мнения: 258
Тина Търнър(65) и Мадона(47) , заради начина по който изглеждат дори на тази възраст .

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 288
Харесвам Катрин-Зита Джоунс, Пенелопе Круз, Джулия Робъртс, Изабел Аджани. Ама мога и още да изброявам. Харесвам и излъчването им. Излъчването е асоциация от филмите в които съм ги гледала с тях.

# 66
  • София
  • Мнения: 3 328
Маргарет Тачър и Тина Търнър - още две "жени на всички времена".

# 67
  • Мнения: 5 140
Много трябва да изброявам:
-Мадона
-Мерилин Монро
-Каре Отис
-Линда Еванджелиста
-Ясмин Гяури
-изобщо манекенките отпреди 10-15 год.
-Елизабет Тейлър
-Чарлийз Терон
-Офели Уинтер
-Дженифър Лопез
за момента се сещам за тези

# 68
  • Мнения: 1 425
Най-много се възхищавам на Мадона, винаги актуална, винаги нова и различна от всички останали. Каквото прави, го прави много добре!

# 69
  • Мнения: 1 645
Винаги съм харесвала Клаудия Кардинале и Бриджит Бърдо  Simple Smile

# 70
  • Мнения: 206
Глория-от БГ
Арзум Онан-от ТР
Катрин Зита Джоунц-от USA

# 71
  • Мнения: 6 164

<------- Angelina Jolie

 newsm20 newsm81 newsm74 Two Hearts Heart Eyes Two Hearts smile3521

# 72
  • Мнения: 5 877
Изабела Роселини.

Също Фрида Кало. Джумпа Лахири. Бьорк. Харесвам талантливи жени, мога да нарека една мадама яка, когато видя какво прави.

Последна редакция: вт, 15 ное 2005, 20:59 от Anda

# 73
  • София
  • Мнения: 166
Линда Еванджелиста, Мадона, Бриджит Бардо... Анджи Евърхарт, Анжелина естествено, Анастейша... Калиста Флокхарт... много са май не мога всички да изброя

# 74
  • Мнения: 1 464
Анджелина Джоли  Simple Smile

# 75
  • Мнения: 612
Моника Белучи - Шерилин Фен - Изабел Аджани. Това е типажа "страхотна" за мен.

# 76
  • София
  • Мнения: 5 828
Глория-от БГ
Арзум Онан-от ТР
Катрин Зита Джоунц-от USA

Сори, не можах да се стърпя, ама Катрин Зита Джоунс е англичанка, по-точно от Уелс    bouquet    и аз много я харесвам, особено в "Зоро"   thumbsup

# 77
  • Мнения: 35 960


дай една снимка на тази дама, за да я оценим по достойнство, защото нямам никаква асоциация с името й

# 78
  • Мнения: 258
Бубанка , за Арзум Онан , можеш да погленеш тук : http://www.biyografi.info/kisi/arzum-onan или тук : http://www.resimler.cc/arzum-onan/arzum-onan.html

Май е турска манекенка .

# 79
  • Мнения: 35 960
Бубанка , за Арзум Онан , можеш да погленеш тук : http://www.biyografi.info/kisi/arzum-onan или тук : http://www.resimler.cc/arzum-onan/arzum-onan.html

Май е турска манекенка .

Благодаря, наистина е много нежна и красива жена Sunglasses

# 80
  • Мнения: 1 120
Бриджит Бардо на младини, Анжелина Джоли, Синди Крауфорд

# 81
  • Мнения: 5 877
Дайте линк към тази Ясмин Гяури, че не я намирам.

# 82
  • Варна
  • Мнения: 2 388
Корнти Кокс от "Приятели"-скоро четох, че станала на 40 години, а как изгелжда само!

# 83
  • Мнения: 35 960
Дайте линк към тази Ясмин Гяури, че не я намирам.

 

 

също е убийствено красива!

Общи условия

Активация на акаунт