Давате ли Зрънчо?

  • 2 454
  • 22
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 289
Малкия умира да яде Зрънчо,направо само като види плика и почва да мрънка,а като го отворя все до мене седи лапа си ги и "пита" за още.Дадох му веднъж едно ей така за майтап,той пък сега умира за него,давам му да си хапва,по състав не мисля че е вредно,ама не се ли пържи тоя зрънчо?Вие давате ли на децата си на възраст горе долу наща?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Прекалено е солено, за да го давам често. Мая вече е на 1,7г, яла е Зрънчо 1 път, щото я почерпиха. Много й хареса, ама да ме извинява, аз хипертоник не ща да отглеждам.
Бях й купила Зайо-Байо, яде го малко и забрави за тия сладости.
Засега е малка и от мен зависи какво ще яде. Предпочитам да я насочвам към ябълки, отколкото солети и бисквити. Даже за разходка си приготвям в плик резенчета ябълка.
Не го знам дали се пържи тоз Зрънчо, обаче въобще не ми харесва за хранене на бебе. Не зная какво пише в съдържанието точно, но на мен ми е солено доста. И такова нещо не ям.
Давай го рядко, това мога да те посъветвам. Blush

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Вики яде Трохо и той е от тези видове,но е диетичен и без сол.Има оризов,царевичен

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Не NaughtyИ в скоро време не смятам да дам.замествам го с царевичен сухар, който е много близо да Зрънчо, но без сол и консерванти.

# 4
  • Мнения: 46 488
Не. Мъжа и не дава. Като беше в казармата, до поделението имаше нелегален цех, в който произвеждаха "царевични" пръчици. Запозна се с хората в последствие и всъщност бяха пшенични с боя за обувки, пакетираха ги под името на фирма, която произвежда истински царевични пръчици, но няма как да раличиш продукцията ...

# 5
  • Мнения: X
Давам, да. Давам Зайо Байо с масло, който не е чаааак толкова солен. Давам го, когато трябва да я возя с количката, защото иначе не седи вътре. В повечето случаи обаче давам солети с кашкавал, защото са по-подходящи от зрънчото, но и него давам от време на време.

# 6
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Вики яде Трохо и той е от тези видове,но е диетичен и без сол.Има оризов,царевичен
И Пепи яде троховци, но много рядко- основно ги получава на разходка, за да мирува в количката Wink

# 7
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Вики яде Трохо и той е от тези видове,но е диетичен и без сол.Има оризов,царевичен
И Пепи яде троховци, но много рядко- основно ги получава на разходка, за да мирува в количката Wink

И ние сме така-само на разходка,макар,че повечето отива на земята

# 8
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Давам, да. Но гледам да не е много често. Не мисля, че около 1 шепа зрънчо на седмица ще му навреди. Основно навън, тъй като, както казаха някои майки, това е един от малкото начини да седне мирно в количката поне 5 минути.

# 9
  • Мнения: 5 255
Не NaughtyИ в скоро време не смятам да дам.замествам го с царевичен сухар, който е много близо да Зрънчо, но без сол и консерванти.

И аз не давам  Naughty
За сега давам солети или обикновенни бисквити.
Има време за всичко, но колкото по-късно - толкова по-добре  ooooh!

# 10
  • Мнения: 516
"Зрън4о","Слън4о" - недавам.
Доколкото знам са пържени,съдържат сол и оцветители.
Не 4е са супер вредни,но и не са полезни.
Ако е въпрос детето да гризе нещо заради растящи зъбки или за удоволствие,
давам диети4ните бисквити Hogarenas - крекери с фибри.Те са тънки  и хрупкави,в къщи вси4ки много ги оби4аме.Продават  ги на всякъде.

# 11
  • Мнения: 3 537
Давах,но след като разбрах,че от тях се забавял растежа/по Тв го казвали/ и спрях да давам.

# 12
  • София
  • Мнения: 6 999
давам диети4ните бисквити Hogarenas - крекери с фибри.Те са тънки  и хрупкави,в къщи вси4ки много ги оби4аме.Продават  ги на всякъде.

И аз не давам Зрънчовци, а въпросните бисквити, също Трохо, също оризови бисквити- те са просто пресован ориз.
Покрай детето и аз се привързах и са ми много вкусни и Трохо-то и оризовите бисквити.

# 13
  • Мнения: 8 505
Давам и.

# 14
  • Мнения: 2 609
Гледам да не давам много,само като мърка в количката Rolling Eyes
Немога да отуча свеки обаче,всеки път като идва да и носи такива неща ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт