Арома

  • 2 286
  • 32
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Варна
  • Мнения: 10 787
Какво ви е мнението за тази българска марка козметични и парфюмерийни продукти? Освен това имат и пасти/четки за зъби, сапуни.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Одобрявам. Още повече, че е българско! Нашата козметична индустрия не е никак лоша.

# 2
  • Мнения: 5 317
на арома съм ползвала:ексфолианта за лице,тоалетното мляко арома натурал,гел за около очите арома енерджи,имах и някакви маски но не помня кои,сапуни,пасти за зъби и съм доволна.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 626
Оооооо, на Арома ексфолииращото сапунче с пшенични трици е страхотно! Как съм забравила да го напиша в темата за българската козметика! Ама нищо сега ви казвам!
Толкова мека прави кожата, че мерси казвам на разни Ейвънски и Орифлеймски ексфолианти за тяло. Струва стотинки. В Метро като отида и си взимам опаковка с 6 сапунчета за 3лв май беше. Щото трудно се намират, особено в нашия квартал  Cry

# 4
  • Мнения: 218
само ексфолиращото сапунче с пшенични трици съм пробвала - страшно е! Аз ги купувам по 3-4 да има!

# 5
  • Мнения: 35 950
не ми допадат много, ползвам четките им за зъби и ексфолираците сапуни - с бадем и със зелен чай
харесвам единия им течен сапун, зелен на цвят
от лаковете им имам 2-3 любими нюанса и това е от тях
ползвала съм кремове за лице и очи, маски, тоник и други, но нищо не ми е харесало толкова, че да го купя втори път, а някои неща съм ги изхвърляла!

# 6
  • София
  • Мнения: 2 164
Преди време ми бяха подарили един крем за лице (в зелена кутийка, не помня как се казваше). Беше отвратителен - много мазен и изобщо не попиваше. Започнах да си мажа краката с него, ставаха ужасно лепкави и накрая го изхвърлих.
Друго не съм ползвала, а нямам и намерение да ползвам.

# 7
  • Мнения: 1 259
Не ги харесвам изобщо! Sick

# 8
# 9
  • София
  • Мнения: 9 457
Ползвам в момента гела за измиване на лице от серията Енерджи. С помпичка е, 125мл., ама е доста силно парфюмиран по моите разбирания. Иначе измива добре. Simple Smile
И на мен ми се иска да купувам хубава БГ козметика. Wink

# 10
  • Мнения: 2 255
На Арома ползвам :
четки / пасти за зъби
серия Енерджи - най-вече гела за очи
сапуни -  ексфолиращи и др.
някои кремове за ръце
и др.

# 11
  • Germany
  • Мнения: 2 006
Ползвала съм от серията Aroma Pure  крема, маската и скраба и съм доволна. Сапуните също не са лоши, но май малко ми изсушават кожата, този със зелен чай ми е любим Simple Smile Пастите и четките им са добри.

# 12
  • Мнения: 2 035
Мойте впечатления са, че продуктите който съм ползвала на "Арома" спрямо "Рубела" са много по-добри  Flutter

# 13
  • Варна
  • Мнения: 10 787
Мойте впечатления са, че продуктите който съм ползвала на "Арома" спрямо "Рубела" са много по-добри  Flutter

Като подхвана и Рубела, ми се струва че двете фирми произвеждат препокриващи се продукти, като тези на Рубела са малко по-евтини...

Получава се нещо като Ейвън срещу Орифлейм.  Laughing

# 14
  • Мнения: 6 155
Преди време ми бяха подарили един крем за лице (в зелена кутийка, не помня как се казваше). Беше отвратителен - много мазен и изобщо не попиваше. Започнах да си мажа краката с него, ставаха ужасно лепкави и накрая го изхвърлих.
Друго не съм ползвала, а нямам и намерение да ползвам.

Наистина е ужасен  Sick И аз се чудя какво да го правя newsm78 Имам и един дездорант - ползвам го за освежител за въздух Mr. Green ... Шампоаните и те не ми харесват Tired
 newsm11 Арома 

# 15
  • Варна
  • Мнения: 10 787
Може не сте уцелили вашия крем, щом е бил мазен за вас, предполагам сте с мазни кожи, а мазните кремове са за сухи - де да знам... но и аз не обичам мазните, плътните кремове за лице - просто не са за моя тип кожа, все си търся леки и хидратиращи и все по-рядко намирам такива.

Сега ползвам един страхотен (поне за мен) крем за лице "Чистая линия" , руски е, (не бъркайте с Красная линия!) и понеже свършва, се оглеждам за друг крем, който предпочитам да е български - хем евтин, хем качествен...дано намеря.  Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 6 155
Може не сте уцелили вашия крем, щом е бил мазен за вас, предполагам сте с мазни кожи, а мазните кремове са за сухи - де да знам... но и аз не обичам мазните, плътните кремове за лице - просто не са за моя тип кожа, все си търся леки и хидратиращи и все по-рядко намирам такива.


Аз съм със суха кожа, а крема беше май подхранващ или нещо такова - ужасен е.  Close Мирише готино, но не попива и лепне  Rolling Eyes

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Българската козметика е най-подходяща за нашият климат, но аз не я харесвам нещо не ми понася на кожата.

# 18
  • Мнения: 4 916
 Confused Доволна съм от почти всичко на "Арома" с едно изключение - "Витаминен крем" (в редакция - това е крем за ръце). До преди 3-4 месеца беше страхотен, после изведнъж изчезна и когато най-накрая се появи беше адски скапан. Консистенцията му беше по-различна, не попиваше по същия начин, предполагам, че и от към качество са го прецакали, и най-важното - мирише на някакъв ужасен парфюм. Новият аромат силно напомня едновремешните руски одеколони, чиято миризма пронизваше всичко наоколо и дето се казва "заживяваше" с теб. Гадост.
 Sad Голямо разочарование...

Последна редакция: нд, 13 ное 2005, 16:58 от argun

# 19
  • Мнения: 361
Пастите за зъби са ужасни както и шампоаните Sick

# 20
  • Мнения: 2 035
Kато подхвана и Рубела, ми се струва че двете фирми произвеждат препокриващи се продукти, като тези на Рубела са малко по-евтини...
Получава се нещо като Ейвън срещу Орифлейм. Laughing
Абе не съм много сигурна, нали уж и двете фирми си имат продукти няколко класа, никък клас, среден и висок. Примерно от високия клас на двете фирми се борят "Енерджи" срещу "Дева", но май цялата работа си е БГ конкуренция всеки гледа да се наложи марките на пазара.
Съгласна съм, че това от което съм доволна аз не значи, че ще се хареса на Вас и върху Вас ще има същият ефект както при мен. Така, че всеки трябва да намери своята козметика от която да е най-доволен - Различни хора, различни кожи ...  Wink

# 21
  • ... някъде преди лудницата ... до църквата!
  • Мнения: 1 130
За Арома, мога да кажа само едно голямо браво! 99% от продуктите им са страхотни! Ползвам и шампоаните им, и пастите им ... и нямам забележки. При всички случай обаче много зависи какви предпочитания има определеният потребител и какво му понася!

# 22
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Аз пък купих тоя сапунь с пшенични трици, (мъжът ми вече ме подиграва, че всичко е трици и зародиши и въобще съм полудяла).  Laughing И понеже е глицеринов тоя сапунец, хареса ми. Не изсушава кожата, пере ме сносно и ме разнобразява в къпането. 60 стинки.

# 23
  • Мнения: 10 758
Аз пък нищо не съм ползвала на Арома.

# 24
  • Мнения: 1 558
И аз ползвам сапуна с триците, когато ме мързи да чистя банята от утайката от кафе Wink. Я някоя, която ползва гела за очи на Арома Енерджи да сподели впечатленията си от ефекта му. Simple Smile

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
Киса, маркетингово проучване ли правиш?  Wink

# 26
  • Мнения: 8 505
Бях си взела преди доста време ексфолианта за смесена кожа-не беше лош,но не и нещо особено.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 10 787
Киса, маркетингово проучване ли правиш?  Wink

Хихик.... не, работата ми е друга.

# 28
  • Мнения: 4 212
Майка ми се боядисва мисля с боя за коса на Арома. Оба4е ползва 4ервен махагон и има пове4е боя по кожата на главата си, разбира се покриват и белите коси, но на третото измиване ве4е няма и помен от боята. Има ли сайт Бг козметиката? Интересно ми е да видя какво се предлага. Аз едно време ползвах за малката шампоан за коса на Па па, миришеше хубаво и някакви кремове за ръце, ма не помня ве4е.

# 29
  • Мнения: 2 332
Я някоя, която ползва гела за очи на Арома Енерджи да сподели впечатленията си от ефекта му. Simple Smile
Преди доста време го ползвах - ами не забелязах особен ефект честно казано... после една продавачка ми каза, че е за млада кожа - до 25г. май, пък аз ги бях попрехвърлила.... може би заради това?

# 30
  • Варна
  • Мнения: 10 787
Има ли сайт Бг козметиката? Интересно ми е да видя какво се предлага.

Един общ сайт за бг козметика не знам да има.

За да не излезе че правя реклама, давам освен сайта на Арома, сайта и на Рубела.

www.aroma.bg
www.rubella.bg

# 31
  • Мнения: 4 212
така де, няма общ сайт, така съм задала въпроса 4е  Mr. Green
Мерсаж, сега ще поразгледам. Всъщност колко са българските козмети4ни марки?
Май не са малко  Rolling Eyes Освен Арома и Рубела, кои още?

# 32
  • Варна
  • Мнения: 10 787
Всъщност колко са българските козмети4ни марки?
Май не са малко  Rolling Eyes Освен Арома и Рубела, кои още?

Ами... Ален Мак, Регал, Евтерпа, Инсенс, Талодерма, Биотрейд.....със сигурност има още, засега това се сещам.

Виж в темата Българска козметика, там май още някакви бг марки се споменаха....

Общи условия

Активация на акаунт