Да му се невиди това мое вълнение

  • 4 781
  • 74
  •   1
Отговори
# 45
  • Sofia
  • Мнения: 21 621
...Или ако една жена е zабременяла преди деня на овулация тогава няма да има тоЗи слуЗ?
Shocked

Веси ама това е по - невъзможно от непорочното зачатие на Дева Мария , бе жена !
Забременява се по време на ову и не преди или след .
Настойчиво ти препоръчвам  да почетеш тук , както и в Библиотеката . 

# 46
  • Мнения: 1 768
...Или ако една жена е zабременяла преди деня на овулация тогава няма да има тоЗи слуЗ?
Shocked

Веси ама това е по - невъзможно от непорочното зачатие на Дева Мария , бе жена !
Забременява се по време на ову и не преди или след .
Настойчиво ти препоръчвам  да почетеш тук , както и в Библиотеката . 

Май сама се оплетох в догатките си.. Close

# 47
  • Мнения: 2 123
весито, мисля, че ти го обяснихме добре. Важно е да запомниш това, което Моренка ти е казала за периода на забременяване.
И те моля да си преглеждаш постингите преди да ги пускаш, защото правописът ти много натоварва при четене Peace

# 48
  • Мнения: 1 768
весито, мисля, че ти го обяснихме добре. Важно е да запомниш това, което Моренка ти е казала за периода на забременяване.
И те моля да си преглеждаш постингите преди да ги пускаш, защото правописът ти много натоварва при четене Peace


Да,иЗвинявам се zа правописа ,но много ми е трудно като нямам някои букви на кирилица и се опитвам да ги zамествам с 4исла..Простете ми zа това. Praynig

# 49
  • Мнения: 1 768
http://www.urbia.de/services/eisprung/


На тоЗи адрес е лубимия ми овукалендар.На немски е,но не е проблем zа всеки да напи6е дата,месец,година,после колко трае цикъла и името.Календара е хубав,4е дори покаЗва кога 6анса zа zа4еване на моми4е е поъголйам и кога zа мом4е.
Не zнам до колко е верен оба4е..

# 50
  • Мнения: 7 716
Хич не си губи времето с този календар. По неточно нещо  от този начин на определяне на овулацията няма.

# 51
  • София
  • Мнения: 6 360
http://www.urbia.de/services/eisprung/


На тоЗи адрес е лубимия ми овукалендар.На немски е,но не е проблем zа всеки да напи6е дата,месец,година,после колко трае цикъла и името.Календара е хубав,4е дори покаЗва кога 6анса zа zа4еване на моми4е е поъголйам и кога zа мом4е.
Не zнам до колко е верен оба4е..


а на този адрес:

calendar.zachatie.org

е моят любим овукалендар, който при това е на български език! защо не опиташ него? Simple Smile

# 52
  • Мнения: 4 399
Хора, момичето опитва за първи месец да забременее. Вие наистина ли смятате че за целта е нужен който и да е календар? newsm78 И още повече такива които се базират на мерене на температурата като този на Зачатие. На мен ми се струва малко прекалено... ooooh!

# 53
  • Мнения: 7 716
Да, така е. Нужна и е само любов. Laughing

Обаче няма лошо да знае, че съществува и този полезен календар.
Ако е любознателна ще прочете статиите към него, ще научи някои неща за репродукцията.
А пък /дано не и трябва на нея/ може да го препоръча на някоя позната.

# 54
  • София
  • Мнения: 6 360
Хора, момичето опитва за първи месец да забременее. Вие наистина ли смятате че за целта е нужен който и да е календар? newsm78 И още повече такива които се базират на мерене на температурата като този на Зачатие. На мен ми се струва малко прекалено... ooooh!

Вяра, в леко заблуждение си изпаднала по въпроса за календара на Зачатие, защото не го познаваш.
той не е само овулационен календар, а изобщо дамски календар. може да се ползва и просто като аналог на онова календарче, което всички гинеколози съветват жените да си водят - с отбелязване на датите и продължителността на месечните цикли.
между другото, достатъчно е само да се въведе средна дължина на цикъла и календарът автоматично ще маркира дните от месеца, които са вероятно най-подходящи за зачеване - без да е нужно да се въвеждат температури!

в този аспект аз считам, че ползването на календара е добра идея за всички жени, не само за опитващите се да забременеят...

# 55
  • Мнения: 1 768
Хора, момичето опитва за първи месец да забременее. Вие наистина ли смятате че за целта е нужен който и да е календар? newsm78 И още повече такива които се базират на мерене на температурата като този на Зачатие. На мен ми се струва малко прекалено... ooooh!


Да, zа първи път ми бе ноември месец бебеправенето и съм раЗвълнувана много от предстоя6ия реЗултат,средата на декември..Дано е положителен,ама ако не -Здраве да е..

# 56
  • Мнения: 4 212
Веска, много си ми сладка. Аз те виждам скоро с тумба4е.
Незнам за календарите, но ентусиазма ти, типи4но младежки, ме зарежда.

# 57
  • Мнения: 1 768
Веска, много си ми сладка. Аз те виждам скоро с тумба4е.
Незнам за календарите, но ентусиазма ти, типи4но младежки, ме зарежда.

Теи4ка,мерси  BlushТо ако става на въпрос,тумба4ето си го имам ве4е втора година,ама е от бонбонки и макаронки.. Mr. Green Wink

# 58
  • Мнения: 1 768
Аааа на кажа,4е съм си купила тест о6е преди една седмица,еи теи седи пред леглото ми в спалнята и едвам трая да мине тая седмица zа да го направя другия понеделник,ама кой zнае ни6о 4удно да ме превари о6е в неделя гостито от 4ервен бряг.. Confused Sad

# 59
  • Мнения: 2 120
Весито, готин ти е ову календара.
Пробвах го и на мен ми изчислиточно.
И..успех с тестването.

Общи условия

Активация на акаунт