Отговори
# 690
  • Мнения: 57
Честито на всички празнуващи и благодаря, че ме мислите!

Жани, и от мен лека бременност и безпроблемно раждане Simple Smile

Беллаа, Галинка  Hug

Пак грипна епидемия... това означава, че преустановяват консултациите. Sad

# 691
  • Мнения: 111
Здравейте и от мен!

То ще се окаже много лесно да се гледа едно малко бебе, със забележка да е и здраво. Направо ми се вижда песен в момента, дано и коликите да минат лекичко. Тати тръгна на работа, аз съм сама с бебчо, а бати е при баба си. Но няколкото пъти, когато оставах сама с двамата, признавам, много ми  стресирано, Ангелчо иска да бърка в очите и ушите на брат си, аз не му давам, той се сърди, а пък е един гласовит, събужда Ясенчо, Ясенчо се разревава, от своя страна и Ангелчо като го чуе - и той още повече ревва, аз се чудя как да успокоя единия и другия... Браво на майките, които се оправят сами с две деца (че и с едно). И аз като Св., нямаше да се реша на деца с малка разлика, ако не разчитах на помощ, да са живи и здрави баби, дядо и прабаба.Simple Smile

Ангелчо усеща по своему, че има промяна в семейството, радва се на брат си, но е станал малко по-плачлив, и това само вкъщи, като е при бабите - поне те не издават, ако е плакал. Иначе е голям инат, като не стане на неговата - рев, та проглушава ушите, оперен певец ли ще го правим, не знам...Когато иска слуша, когато иска прави каквото му хрумне, все се чудим с баща му, това до каква степен е от възрастта  до каква от характера. С приказките е много зле, преди 2 дена рев един час, чудим се какво му има, а той бил гладен, и не че си каза, ами ние го питаме най-накрая "Гладен ли си?" А той: "Да."  Гърне отказа, купихме му седалка за тоалетна, всеки път като го сложим - пишка там, даже и по мъничко, но не си казва сам. За акането - държи да се изака в чисто нов памперс, никъде другаде, по възможност прав и "скрит". Спят с баща си на едно легло, гушват се, (както каза Аморе, и ние си имаме едно кърлежче, много обича да се гушка), млякото и така заспива. Сега тайничко се надявам кошарката да влезе все пак в основната си употреба за Ясенчо, макар, че както е тръгнало с това нощно кърмене - пак спим двамата на едно легло.

Не на последно място - честито на Аморе за новата титла!

Честит имен ден със закъснение на Антоан, да е здравичък, весел и да радва много мама и тати!

Грета, успех в съчетанието на работа и майчинство!

# 692
  • Мнения: 3 294
Здравейте , днес имах малко време та направих новата тема , малко по-рано , но незнам дали ще имам време следващите дни . Затова Заповядайте в НОВАТА ТЕМА


Общи условия

Активация на акаунт