Мразя да готвя целогодишно, но се налага спорадично :) - епизод 3

  • 31 005
  • 726
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 183
Вкъщи от петък сме на мусака. Тази вечер може да разнообразим с риба  Mr. Green Но още не съм решила как да я приготвя Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 90
При нас супа топчета

# 17
  • Мнения: 4 569
Запис и от мен.

Честито бебче на Дарил Хана!Много хубаво име сте му избрали! Peace

# 18
  • Русе
  • Мнения: 11 918
  Благодарности за мама Цоцоланка   bouquet Не мога да си позволя да изпусна темата. 

  Събота и неделя сме на вилата и винаги слагаме боб да се вари на печка на дърва. Така че тази седмица имам 2 буркана с боб да спасява положението.
Може някой гювеч да заложа.В моят случай - месо, картофи , доматено пюре и чубрица в гювеча докато се сетя,че има нещо във фурната. newsm78
 


 

# 19
  • Мнения: 1 507
Ехе, аз що пропуснах старта на новата тема?

Ние сме на пълнени чушки днес.

# 20
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Пилешка супа, освен ако не реши свекървата отново да ме изненада.

# 21
  • Мнения: 1 862
Пиле с ориз. Пилето съм го сварила вчера  Flutter

# 22
  • Мнения: 2 471
Днес имаме постни зелеви сърми за ядене, благодарение на мамето ми. Да си ми жива и здрава маме, че без теб съм за никъде Simple Smile

# 23
  • Мнения: 6 301
Снощи си направих качамак, защото много обичам  Heart Eyes По-голям ужас не съм изпитвала - като се сгъсти започна да прави огромни мехури и да пръска по лицето и ръцете ми  Sick Дори успя да взезе в окото ми  Rolling Eyes Вече смятам като правя качамак да си слагам слънчевите очила.

# 24
  • София
  • Мнения: 6 094
Снощи си направих качамак, защото много обичам  Heart Eyes По-голям ужас не съм изпитвала - като се сгъсти започна да прави огромни мехури и да пръска по лицето и ръцете ми  Sick Дори успя да взезе в окото ми  Rolling Eyes Вече смятам като правя качамак да си слагам слънчевите очила.
hahaha  Направо предпазна маска слагай. Няма да ставаме жертва на едното готвене, я.

# 25
  • Мнения: 11 607
За качамака ако мога да помогна.....Как го правя аз...... Слагам 1л. прясно мляко и 1 л. вода в тенджера, малко сол и ги чакам почти да заври течността....Свалям от котлона и слагам царевичен грис - не брашно - 1 пакет и пускам пасатора. Докато стане на хомогенна смес и връщам за не повече от 1 мин. отново на котлона и....готово......Гарнирам с мляко, сирене, кой каквото си е свикнал......Фен съм на качамака аз........

# 26
  • Мнения: 6 301
 Hug Следващият път ще пробвам тази рецепта   bouquet

# 27
  • Мнения: 2 134
Гювеч - всичко в гърнето,няма да пръска,да го наблюдавам,а и всички
го обичат.От както открих "българския цептер",50% от храната е в него и
винаги става вкусно,без да се мие печката.

# 28
  • Мнения: 1 507
Днес само крем супа за поколението.
Аз ще си ям пълнените чушки Wink

# 29
  • Мнения: 183
Днес ще сме на пържолки с гъбен сос,картофено пюре и яйца с майонеза и кисело мляко. А за десерт кекс във формички за мъфини Whistling

Добре,че ме подсетихте че и аз имам едно пакетче качамак и утре когато мъжа ми дояжда пържолите и мусаката ще взема да го направя-понеже само аз ще си го ям.

Последна редакция: вт, 23 ное 2010, 13:30 от miss

Общи условия

Активация на акаунт