АГ клиника Селена гр. Пловдив- 8!

  • 61 736
  • 740
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 1 251
Мерси за темичката!   bouquet
Наистина много неща пише вече в сайта, повечето инфо вече ще е от там, поне за цените на раждането няма да се притесняват постоянно майките колко е, кой какво казал, пък те забравили да попитат!  Peace

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 4 113
Nin, най-добре да говориш с д-р Минев, защото доста противоречива информация има с тези пари: 100 ли са или 200.Така ще се избегнат излишни недоразумения.Леко раждане  Laughing

# 3
  • Мнения: 1 350
Благодаря за новата темичка   bouquet
Записвам се и аз  bowuu

# 4
# 5
  • Мнения: 519
Записвам се и аз в новата темичка!  bouquet

# 6
  • Мнения: 22
И аз се записвам в новата темичка   bouquet
Макар,че направих грешката да влезна в другата страшна тема  #Crazy където българина винаги е недоволен,страшна работа  #Crazy
На всички бъдещи мами,успешно раждане в Селена.
Аз във вторник съм на БХС там  Peace

# 7
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
Благодаря за новата темичка    bouquet

# 8
  • Мнения: 240
Зписвам се и аз в темата. Аз платих на Минев 100лв, но това беше преди 2 години почти. Незнам сега, но още със запознанството ни човекът си каза условията, щом искам той да ми води раждането.

# 9
  • Мнения: 1 350
За д-р Минев нямам информация ,но д-р Кръшков със сигурност взема 100 лв ако не е на смяна Naughty
Информация от преди около месец Naughty
А в края на ноември дори не беше взел пари от една моя позната ,коетп страшно ме учуди.
Секциото й беше по спешност и се наложи да го извикат ,но плати само сумата за секцио Thinking

# 10
  • Мнения: 519
Септември месец една моя приятелка роди при д-р Кръшков, но не й е искал нищо допълнително. Peace Когато бях бременна и ходих на 4Д при него, го питах ако искам да раждам при него, дали ще дължа още нещо освен сумата за секцио, отговорът също беше "Не!"

# 11
  • Мнения: 156
И аз съм изненадана от допълнителната такса от 100 лв. за доктор Кръшков защото когато аз родих при него такова условие не съществуваше или поне на мен не ми го е поставил.Все пак дори и да ги има 100те лева за него си заслужават.

# 12
  • Мнения: 1 350
Аз мисля да раждам без избор на екип,само д-р Кръшков познавам от прегледите на 4д ехографа Tired
Но съм с добри впечатления,много добри даже Naughty

# 13
  • Мнения: 29
Данче и аз родих /11.07.2009/ без избор на екип.....и не съжалявам...случих се при д-р Матев /акушерка Катя на която така и на разбрах фамилията, а милата когато поисках и ръка ми държеше/.....отидох сутринта в 6:10 с 6 см. разкритие в 6:45 легнах в предродилна със системата и в 8:10 родих нормално...в 9:10 таткото и свеки бяха при мен в стаята, която да кажем е следродилна.....докараха бебка да я видят, говорихме си ...правихме й снимки.....и така....Доволна съм много.....постарах се и се постараха за мен това да остане едно незабравимо приятно изживяване......
Желая ти леко и безпроблемно раждане....и не се натоварвай с излишна информация и съвети Hug Peace да ни се похвалиш.

# 14
  • Мнения: 1 350
ckarabei ,благодаря за подкрепата и обяснението ! Naughty
За до-р Матев съм чувала само добри неща ,изобщо за всички ,само км д-р Топалова съм леко предубедена,не знам защо Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт