Отчупено крайче на преден зъб

  • 2 280
  • 2
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 472
Здравейте,
преди да отида при моя зъболекар ми се иска да се консултирам и с вас. Преди ден, докато вечеряхме, схрусках едно камъче останало в ориза. Счупи ми се крайчето на предния зъб. Не е много, трябва да се вгледаш за да го видиш, НО аз си го усещам и забелязвам.

Нямам много информация в тази област и се чудех дали е възможно да се доизгради това крайче, нещо като пломба.
Все пак е преден зъб, а те са доста натоварени, ще може ли пломба на такава малка повърхност въобще да се задържи  Sad

# 1
  • Мнения: 174
Ами знам , че може да се слага пломба на преден зъб.. Rolling Eyes Има и вариант мисля и за доизграждане..На моя бивша приятелка има така 2 зъба предни доизградени били са счупени..Чувала съм и , че може просто и да се изпили и подравни местенцето нещо такова..Не съм зъболекар ама иди да те види..

# 2
  • Мнения: 474
Здравейте може би малко късно се включвам по темата но все пак искам да ви кажа че преди години моят син падайки си счупи предното зъбче.При него беше доста отчупено парченце но така хубаво му го изградиха че изобщо не личи къде е изграждано.Дано всичко мине  добре .Успех.

Общи условия

Активация на акаунт