Ноемврийска седмица на щастието - 07.11 - 13.11.05

  • 10 273
  • 391
  •   1
Отговори
# 45
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358

Тц елате да видите мен -аз на какво приличам още от сега  ooooh!
айде сега и ти Twisted Evil Ти поне имаш извинение...пък моето кво е...лакомия Mr. Green

# 46
  • Мнения: 6 992
Напълно в темата - грух Laughing

# 47
  • Мнения: 4 362

Тц елате да видите мен -аз на какво приличам още от сега  ooooh!
айде сега и ти Twisted Evil Ти поне имаш извинение...пък моето кво е...лакомия Mr. Green

Хайде сега ще се мерим ли?
Хич не ми е извинение на мен,ама си е чиста лакомия,ама ко да праим като няма воля Tired

# 48
  • Мнения: 2 123
Щом ще грухтим да се обадя и аз Animal Pig
Чаках с нетърпение да ми дойде, защото така или иначе съм решила този месец да сваля минимум 3 кг... че ако случайно НЕЩО стане да не стартирам с толкова много отгоре Wink
С любимия днес сме само на чай /в този смисъл Теди нацели почерпката/

# 49
  • Мнения: 390
Здравейте,мили момичета!
Хера,хубаво заглавие,ама стотина преди мен са тиго казали.Желая на теб и всички останали от сърце тази и много,много други щастливи седмички! Praynig
Аз днес се отказах да се надявам.Лелката ме навести още преди да помисля,че може да има надежда.Що така?три дни по-рано се чудя?Имате ли идея дали Утрогестана е виновен?

# 50
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Добриутро,дами,Хера!  bouquet
Малко съм развълнувана,не се сещам кво друго да ви кажа,освен че една от моите най-добри приятелки е родила днес сладко момиченце,3870г  #Crazy
Нямам търпение да я видя!

# 51
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Здравейте и от мен!Много хубаво заглавие-дано да е щастлива за всички Praynig
Аз имам надежди,че нещо е станало но ще видим към 15  Rolling Eyes

Напълно в темата - грух Laughing

Бройте ме и мен   261uu

# 52
  • Мнения: 9 990
Аз пък чакам 17,но мисля,че пропуснахме ову-то за малко и надеждите са ми никакви,та мисълта ми е че чакам по-бързо да идва и да заминава лелката,че да подновим опитите.

# 53
  • София-Лозен
  • Мнения: 621

Прекрасни цветя за младата мама! Нека бъдат живи и здрави и много щастливи. Бог да ги пази!

Моторджийски, кво праим за срещата? Не те виждам да си се разписала?[/b]

# 54
  • На един клон
  • Мнения: 1 064
Съм бе!
Гласувах за сряда 18.30,но по принцип мисля че ще мога да ви видя и на друга дата,мойта е лесна!

# 55
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Съм бе!
Гласувах за сряда 18.30,но по принцип мисля че ще мога да ви видя и на друга дата,мойта е лесна!

Извиниети моля ви са! Промених анкетата. Вече се гласува за заведение! Ако някои има по-свежи идеи нека да ги сподели!


Леа, ето я твоята красавица с къдричките дето си я сънувала. Пожелавам ти в най-скоро време Боби да стане батко на такова ангелско създание!

Последна редакция: пн, 07 ное 2005, 14:47 от Tedi_Nikolova

# 56
  • София
  • Мнения: 4 272
Леле Тедиии, същинско ангелче! Е такова пожелавам на всички! Само ние как ще го издокараме с руси къдрици, не знам Rolling Eyes ще се примиря да е и чернокосо Wink

# 57
  • Мнения: 251
Здравейте и от мен. Ама че хубаво заглавие. Дано да е такава!  newsm44
Аз се наработих за днес. Между другото разбрах, че една колежка, която много обичам е станала за трети път баба. Този път на сладко момиченце. Така се радвам за нея! С две думи добро начало на седмицата. smile3501

# 58
  • Мнения: 471
Здравейте скъпи момичета!
И аз като Лея съм болна - от петък ме е подхванала една кашлица, после и хрема. Пълен ужас. И днес лекарката ми даде една седмица болничен. Искаше и антибиотици да ми дава, ама аз я разубедих набързо и сега съм на хапчета за смучене и капки за нос. Дано да подействат. И най-гадното е, че точно покрай ову-то вдигнах температура и ми отиде графиката и всичко. Нито разбрах кога точно е било, нито дали въобще го има, ядосах се и спрях с меренето за този месец. Сега ще си чакам, да видим какво ще стане.
Теди, благодаря за чая, имам нужда, а ме мързи да си направя  Embarassed За съжаление няма да мога да дойда на тази среща, въпреки че много ми се иска. Обаче не искам да ви заразя и вас, а и трябва да пазя стаята, за да се оправя напълно.
Да не пропусна да кажа и Добре дошли на новодошлите.
Лека и успешна седмица на всички.

# 59
  • София
  • Мнения: 4 272
Слончетка, и ти ли си болна? С какво бориш вируса?
Да питам и вас. Знам, че въпросът ми е за друг форум, но държа на отговор от вас. Току-що пак вдигнах температура, не е висока - 37,3. С какво е по-добре да я сваля Колдрекс или Фервекс? Кое е по-ефикасно? Трябва в сряда да съм на линия за срещата! Няма да се давам на някакъв вирус Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт