Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 22 ноем. 2010, 11:09 ч.

Коледна украса

• 34 241
  • 106
  •   1
Отговори
# 45
  • велико търново
  bouquet
Аз си купих от Джуск коледни панделки много дълги и евтини бяха миналата год. останаха ми доста и мисля да ги ползвам и тази год.
Мимичета чудя се с какво да си разнообразя коледният венец от предни години?До сега всяка Коледа му сменям играчките ,званчета .

Последна редакция: ср, 01 дек 2010, 10:40 от YSMIV4ICA

# 46
И аз да се запиша в страхотната тема   santa2 От вчера започнах изработването на коледната украса - за сега няколко  позлатени шишарки само. Вчера в кварталното "левче"  лентите бяха по 2.5 лв.

Последна редакция: ср, 01 дек 2010, 09:15 от anastasia_81

# 47
Добро утро и от мен!
 Момичета, оказва се ,че по "левчетата" ширитите и панделките , които са подходящи за Коледа , са много по-евтини от колкото по специализираните магазини наистина.

# 48
[ fiona  Shocked .. колко метра са били тези ленти?
Миналата година купих 2м за 2-2,50лв от кварталното "1 левче"

Ами и аз по толкова някъде ги купувах мин. г. от левчето.Тази година още не са им докарали, та реших да проверя в Джъмбо.Като количество не вярвам да е по-дълга лентата.Единствено имаха мааалко по-луксозен вид от лентите, които масово са по левчетата.Но аз ги взимам , за да правя малки панделки от тях, та изобщо не ми пука колко са лъскави и с какви картинки са- стига да са моите цветове.
Една дама в Джъмбо си беше купила украса ,покривки и 4-5 ленти, направо ми се сви сърцето, но ме досрамя да и кажа,. че в левчето са по 2-3 лв.

# 49
Момичета имам един практически въпрос- как закачате коледен венец на врата? Под наем сме, не мога да сложа пирон. тиксота и тн., не хващат толкова.
Ще се радвам на споделени идеи  Hug

# 50
Момичета имам един практически въпрос- как закачате коледен венец на врата? Под наем сме, не мога да сложа пирон. тиксота и тн., не хващат толкова.
Ние имаме една много малка закачалчица с двойно-залепващо, закачена постоянно.Винаги имам нещо закачено на вратата, само го подменям поред сезона и празниците.

# 51
  • Пловдив

Ако имате шпионка, аз я развъртам леко  и пъхам конеца Peace
Панделките са най-на сметка в Юска, там са по 1,30лв за 2метра, а от Метро си купих за 5лв,  разкошна панделка Crazy

# 52
Здравейте и от мен. Аз също мисля да започвам с коледната украса, но да ви попитам - от къде да си купя брокат?

# 53
Благодаря ви за съветите! Отивам да ги прилагам на практика Hug

# 54
  • София
Здравейте и от мен. Аз също мисля да започвам с коледната украса, но да ви попитам - от къде да си купя брокат?

Аз миналата година си купих от едно павилионче за гримове - в малка тубичка, насипен Peace

Ще се радвам на споделени идеи  Hug

Ние сме с метална врата + цяла метална каса. Извивам няколко кламера (от шарените , с пластмасовата обвивка) на буквата "S' и на тях прикрепвам гирляндите, мисля, че и венец може - на кламера директно или първо на конец, после на кламера
А идеята ми за шпионката се покрива с тази на violenza Peace

Момичета, на Коледния благотворителен базар на бг-мама ще има страхотни неща! Надникнах в темата на момичетата и останах очарована! Какви неща са приготвили!  Heart Eyes Набелязах си това-онова и с нетърпение чакам 11.12!  Hug

# 55
  • София
Аз търся идеи, за да изработим нещо за коледния базар в у-щето на дъщеря ми. Simple Smile

# 56

Аз лично закачам венеца с панделка,която лепя с тиксо горе на вратата,а преди на дървената врата забивах пиронче.Ето така изглежда:

Дано да съм помогнала.
 Peace

# 57
  • Пловдив
Аз търся идеи, за да изработим нещо за коледния базар в у-щето на дъщеря ми. Simple Smile

Направете коледни звезди, лесни са и много ефектни Peace
http://prikachi.com/images/676/2669676l.jpg
http://prikachi.com/images/369/2689369G.jpg

или снежковци от дървени трупчета, стават много бързо:
http://prikachi.com/images/366/2689366o.jpg
http://prikachi.com/images/487/2661487L.jpg
аз ги правих за благотворителния базар, за който е споменала  Lady-B  Hug

# 58
В Джъмбо има различни цветове.По около 6-7 пликчета  различни нюанси  на даден цвят.Опаковката е по 1,99 лв.

Violenza, този Юска е в младосткия хит нали? Там има ли нещо друго интересно за коледна украса, че ми е сравнително далечко и да знам дали и заслужава ходенето?

# 59
  • София
Добра вечер момичета!  Hug

Fiona, минах през нашето квартално "левче" - Коледни панделки - в изобилие! Ето такива:

Има ги в най-различни цветове , а апликациите отгоре са в злато или сребро. Два вида като ширина - според мен - 2 и 4 см  Peace
Цени: 1лв ,  1,50 и 2лв , не знам дължината, купувах миналата година, мисля, че бяха по 1,50-2м
Едни розови ми грабнаха окото! Wink Сигурно защото нямам точно розовa  Joy

Миналата година използвах една за украса на огледалото Blush

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт