Откъде евтини пликчета за съхранение на кърма във фризер?

  • 1 787
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 572
Моля, дайте идеи откъде да намеря по-евтини найлонови торбички за съхранение на кърма във фризер? Купих на Лансинох около 14,50лв за 25бр., което ми е много предвид, че ползвам по 8бр/ден.
И още - знаете ли конкретна фирма, която предлага стерилни контейнери за урина от безопасна за храни пластмаса? Купих 3 различни, но никъде не пише каква е пластмасата.

# 1
  • Мнения: 100
Знам, че всеки има различно виждане за евтино и скъпо, но все пак това е твеоте бебе!! 14лв според мен са нищо. Я си представи да попаднеш на още по-евтина некачествена стока?? Последствията магят да са сериозни.

# 2
  • Мнения: 1 572
Знам, че всеки има различно виждане за евтино и скъпо, но все пак това е твеоте бебе!! 14лв според мен са нищо. Я си представи да попаднеш на още по-евтина некачествена стока?? Последствията магят да са сериозни.
Не схващам поста ти!
Не питам къде има некачествени, а къде са по-евтини. Специалните пликчета са B-free, но ги предлагат различни фирми и на доста различни цени. Някой контейнерчета за урина са също от безвредни пластмаси, не бих взела, без да ги проуча. Не мога да обиколя всички детски магазини и аптеки в София, затова питам тук.

# 3
  • Мнения: 817
Мисля, че и тези пликчета на Playtex могат да се използват за съхранение на кърма
http://papagal.net/index.php?main_page=product_info&cPath=12 … 65b0a85e4a9d9df4f

100 бр. за 9,50 лв. Ако искаш обади се с някой от он-лайн магазина и ще ти дадат конкретен отговор. Peace

Общи условия

Активация на акаунт