Баба каза така ...

  • 539 129
  • 758
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 1 922
Замислих се за кимиона-дали би могъл да помогне при увеличена трета сливица newsm78 Тъй като лекува алергии,а за лечение на сливицата се изписват точно антиалергични препарати...

# 496
  • Мнения: 87
Ами пробвай и после сподели резултата!В моята кухня е мн уважавана подправка!

# 497
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Ползвай го и в манджи,кюфтета...аз например в кюфтета и винен кебап слагам по цяло пакетче смлян кимион...в/у сандвич с печен кашкавал също...пиши дали си успяла!! Hug

Даа ще опитам.само че моят нали ви казах колко е притециозен ooooh!,да не му дойде много ароматно....

все отлагам...

# 498
  • Мнения: 2 837
Записвам се да следя:)

# 499
  • Мнения: 2 011
Пуснах  тема, че синът ми хърка силно нощем , без да има трета  сливица (възпалена) - има нарушена носна преграда , Моля Ви споделете бабин лек да намалим хъркането  Praynig Praynig

# 500
  • Мнения: 679
За бабин лек не знам, но съм чувала, че на хора, които хъркат, се пришива на гърба на пижамата топка за тенис, за да не могат да лежат по гръб и да хъркат. Ти сама прецени дали е удачен този метод за дете...  Peace
Също така повдигане на главата и рамената с възглавници, когато се лежи по гръб;

Чела съм, че сухият въздух може да е причина за хъркане, може да се ползва някякъв овлажнител за въздух/, също късното хранене - не трябва да се яде 3 часа преди лягане, за да се избегне хъркането.

Също причина може да е и запушване на носа - имало някакви лепенки по аптеките, дето се слагат на носа против хъркане...  newsm78 Не знам за какво точно става въпрос, може да питаш в някоя аптека ако искаш...  Peace

Последна редакция: нд, 26 апр 2009, 16:23 от dixi

# 501
  • Мнения: 2 011
За бабин лек не знам, но съм чувала, че на хора, които хъркат, се пришива на гърба на пижамата топка за тенис, за да не могат да лежат по гръб и да хъркат. Ти сама прецени дали е удачен този метод за дете...  Peace
Също така повдигане на главата и рамената с възглавници, когато се лежи по гръб;

Чела съм, че сухият въздух може да е причина за хъркане, може да се ползва някякъв овлажнител за въздух/, също късното хранене - не трябва да се яде 3 часа преди лягане, за да се избегне хъркането.

Също причина може да е и запушване на носа - имало някакви лепенки по аптеките, дето се слагат на носа против хъркане...  newsm78 Не знам за какво точно става въпрос, може да питаш в някоя аптека ако искаш...  Peace

Благодаря !  Peace
Топката за тенис няма да успея да му  я монтирам на пижамата защото  е малък, но  за лепенките на нослето ще опитам още тази седмица - дано има ефект - после ще споделя за тези лепенки защото май  само те са ми  алтернативата за сега! newsm78

# 502
  • Мнения: 431
При мъжа ми лепенките не помагат-хърка си и не му пука  Shocked Топка за тенис...няма смисъл,защото хърка без значение накъде е обърнат  ooooh!

# 503
  • Мнения: 506
лепенките за нос решават проблема на въздрасните,но за дете смятам,че няма да стане ,защото самата лепенка ще му е дълга и няма да се залепи ,където трябва и съотв няма да има ефект
иначе са около 12лв

# 504
  • Мнения: 162
Мами,моля да ми препоръчате нещо за много силна болка в корема,направо не се издържа вече повече от 2 седмици Sad Силните болки водят и до болки в кръста и гърба (в плешките най-вече). Cry

# 505
  • Мнения: 431
...много силна болка в корема,направо не се издържа вече повече от 2 седмици Sad... Cry
Аз бих посетила незабавно лекар !

# 506
  • Мнения: 471
Какво представляват тези лепенки за нос и с какво помагат?

# 507
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
...много силна болка в корема,направо не се издържа вече повече от 2 седмици Sad... Cry
Аз бих посетила незабавно лекар !

Разбира се! Две седмици силни болки едва ли ще преминат с бабешки илачи. Причините могат да са много. Опасно е, не си играй, а отивай на лекар!

# 508
  • Мнения: 1 922
Какво представляват тези лепенки за нос и с какво помагат?

Според рекламата разтварят максимално ноздрите и улесняват дишането през носа,но не лекуват причината за хъркането

# 509
  • Мнения: 162
...много силна болка в корема,направо не се издържа вече повече от 2 седмици Sad... Cry
Аз бих посетила незабавно лекар !

Разбира се! Две седмици силни болки едва ли ще преминат с бабешки илачи. Причините могат да са много. Опасно е, не си играй, а отивай на лекар!

Бях на лекар преди около седмица и той ми предписа Олкозапрам или нещо такова против болки,но нямаше голям ефект. Взе ми и кръв и в сряда имам час,за да си видя изследванията. Каза ми,че всичко е нормално,с изключение на едно нещо. Не знам все още какво е то Confused

Общи условия

Активация на акаунт