Изучаване на Английски език към програмата "АЗ МОГА" - 2

  • 141 574
  • 1 181
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1
Здравейте отново отбивам се да изкажа очарованието си от Кабината.Това е начинът за мен. Говориш, слушаш, можеш да си повтаряш колкото исаш и да свикваш с произношението.Учителките досега са супер. Материалът, който се взема като количество не е за подценяване , но така се учи език според мен , казвам го след опита ми в немска езикова гимназия. Пестиш време за придвижване и т.н. ...звучи като платена реклама , но не е.... това е мнението ми .Успех на всички с програмата и вземането на заветния ваучер.  Hug

# 46
  • София
  • Мнения: 3 824
Здравейте отново отбивам се да изкажа очарованието си от Кабината.Това е начинът за мен. Говориш, слушаш, можеш да си повтаряш колкото исаш и да свикваш с произношението.Учителките досега са супер. Материалът, който се взема като количество не е за подценяване , но така се учи език според мен , казвам го след опита ми в немска езикова гимназия. Пестиш време за придвижване и т.н. ...звучи като платена реклама , но не е.... това е мнението ми .Успех на всички с програмата и вземането на заветния ваучер.  Hug
Супер, ставаме 3-ма от тук Simple Smile Наистина е много по-ефективен начин ако искаш да наблегнеш на говоренето. Аз пропуснах повече месец в кабината, но сега пак съм там. Влизам в Б1 и разговорните. Лошото е че съвсем съм забравила граматиката за толкова кратко време Sad Иначе Б1 сега го води native speaker, часовете са много по-дълги и е много по-различно (в добрия смисъл).

# 47
  • Мнения: 1
да граматиката изисква повече време и учене на правилата и изключенията, за което пък трябва свободно време и „свободна глава“ Wink.аз започнах отначало, искам да си припомня и да вляза малко във форма. какъв е този native speaker ?

# 48
  • София
  • Мнения: 3 824
да граматиката изисква повече време и учене на правилата и изключенията, за което пък трябва свободно време и „свободна глава“ Wink.аз започнах отначало, искам да си припомня и да вляза малко във форма. какъв е този native speaker ?

Родният език на учителката е английски. Мисля че е британка. Какво значи отначало - от А1 ли почваш?

# 49
  • Мнения: 1
Родният език на учителката е английски. Мисля че е британка. Какво значи отначало - от А1 ли почваш?
[/quote]

Да от А1.

# 50
  • София
  • Мнения: 910
Кабината звучи интересно,но темата е за "АЗ МОГА".  Grinning

# 51
# 52
  • София
  • Мнения: 3 249
Кабината звучи интересно,но темата е за "АЗ МОГА".  Grinning

ми те са в Кабината по програма Аз мога  Wink
Ние другата седмица сме ваканция. После още 2 седмици и свършиииииииииииии

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 616
Цитат
Кабината звучи интересно,но темата е за "АЗ МОГА".  Very Happy

Ставаме все повече по АЗ МОГА в кабината  Laughing дори открих списъка на обучаващите се  по програмата. От 18.10 сме десетина души. След това има още две започнали групи.

На мен все повече ми дотежава това, че на час се обаждаш само по 1 или 2 пъти. В бизнес английския сме направо навалица....
Англичанките са просто супер!

# 54
  • Мнения: 72
На мен все повече ми дотежава това, че на час се обаждаш само по 1 или 2 пъти. --


какво означава това?как се обаждаш,нали връзката с Кабината е с програма?

# 55
  • София
  • Мнения: 910
Не знаех ,че Кабината също е включена в програмата Simple Smile
Има ли някой идея горе-долу до кой номер са стигнали в БТ Изток,София?

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 616
Цитат
какво означава това?как се обаждаш,нали връзката с Кабината е с програма?

Да, с програма е - подобна на скайп. Имах предвид че ти идва реда да кажеш нещо около 2 пъти. Курса е 7 месеца. Минаха 2 - имам още 5. Да си призная - изморително е- поне за мен -  всяка вечер да има уроци за толкова дълъг период от време... и това да не ти е единственото занимание...

# 57
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Как така всяка вечер? Това е ужасно. За колко време - час, два ...?

# 58
  • Мнения: 228
А защо всеки ден  newsm78 Нали е дистанционно обучение и идеята е точно да влизаш в системата, когато ти е удобно. Иначе по-добре да си ходиш на нормален курс.

# 59
  • София
  • Мнения: 3 824
А защо всеки ден  newsm78 Нали е дистанционно обучение и идеята е точно да влизаш в системата, когато ти е удобно. Иначе по-добре да си ходиш на нормален курс.

Не е точно така. Дистанционно значи, че можеш да караш курса от всяка географска точка стига да имаш интернет и слушалки. Можеш да влизаш в които искаш часове (различни нива и типове), но нивата си вървят и учителите влизат в определени часове. Ето я програмата: http://www.kabinata.com/index.php?objid=101

Общи условия

Активация на акаунт