Лакове за нокти - тема 21

  • 43 294
  • 698
  •   1
Отговори

Анкета

Носите ли лак на ноктите на краката през зимния период?

Опции:

* Гласуването приключено: сб, 04 дек 2010, 11:15

  • Мнения: 30 961








старата тема

Последна редакция: пн, 29 ное 2010, 11:49 от densi

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 838
Мдаааа, скоро и аз ще пусна снимки с Диор-а от първия пост  Crazy

# 2
  • Мнения: 2 575
Да си копирам въпросчето на чисто:
този Бондер предпазва ли изтъркването на връхчетата? При мен напоследък е основен проблем с тъмните лакове, нищо че са ОПИ и нищо, че отгоре имат Сеш - на втория ден се скапват. Иначе напукване и белене на лак не ми се случва, но това с връхчетата много ме мори. Дори и запечатани пак същото....  

Преди малко си открих едно забравено лакче Л'ореал Джет Сет 510 - чуден рубинено-червен цвят Heart Eyes Heart Eyes
 

# 3
  • София
  • Мнения: 5 651
В анкетата отговорих с Да - нося лак на краката през зимата, харесва ми, а и го правя за себе си, нищо, че не се вижда през цялото време Simple Smile На всичкото отгоре слагам по-силни цветове Simple Smile , никога не нося телесни и бледи цветове на педикюр Simple Smile на ръцете може Simple Smile
Денси, благодаря за темата  bouquet

# 4
  • София
  • Мнения: 10 291
Асе, мисля че предпазва, на мама ноктите нямат никакви следи от носене точно 7 дена след лакиране, правя я със сандвич техниката бондер/лак/бондер/лак/сеш.

И едно много хубаво Ciate от мен Dangerous Affair  Hug





И аз съм с лак на ноктите през зимата в момента много забавен, на единия крак имам Шилак, а на другия едно ОПИ със сандвич техниката, цвета е на 99% еднакъв, просто исках да видя дали Шилака ще е по-траен Simple Smile

# 5
  • Варна
  • Мнения: 535
Може да е коментирано вече, но пак да питам, тези металните лакчета на Есенс има ли ги в БГ, т.е във варна?

# 6
  • София
  • Мнения: 90
Аз пък не нося лак на краката през зимата.
Вижда ми се напълно безсмислено,пък и честно казано си харесвам ноктите на краката чистички и изрязани,а пък съм и винаги са ми студени краката камо ли ако трябва да ги лакирам и да чакам да изсъхне лака - те направо ще ми замръзнат  cold

# 7
  • Мнения: 519
  bouquet
понякога съм с лак на краката през зимата, понякога - не, както ми скимне

# 8
  • Мнения: 2 575
Благодаря Наде - ще пробвам тогава - дано спася положението  Praynig
А, то имало и анкета - да, нося винаги......само понякога не е особено в тон с този на ръцете, но не се впрягам...през зимата Mr. Green

# 9
  • Мнения: 957
Дам аз дори и през зимата се лакирам....

# 10
  • Мнения: 373
densi, мерси за прекрасно оформената тема, както винаги   bouquet
Нося непрекъснато лак на ноктите на краката, много си ми харесва даже, предимно червени цветове, но в момента съм с едно прекрасно лятно розово  Sunglasses

# 11
  • София
  • Мнения: 10 291
Може да е коментирано вече, но пак да питам, тези металните лакчета на Есенс има ли ги в БГ, т.е във варна?
Няма да ги внасят в БГ.


Аз пък не нося лак на краката през зимата.
Вижда ми се напълно безсмислено,пък и честно казано си харесвам ноктите на краката чистички и изрязани,а пък съм и винаги са ми студени краката камо ли ако трябва да ги лакирам и да чакам да изсъхне лака - те направо ще ми замръзнат  cold

Аз ходя боса цяла зима... първото нещо което правя като се прибера е да си сваля чорапите и да нахлузя джапанки  Mr. Green

# 12
  • На острова
  • Мнения: 1 271
Аз също винаги нося лак на краката - без значение дали е лято, есен, зима, пролет  Grinning
Иначе пръстите ми стоят като голи, едни безлични..Още повече, че именно зимата, педикюра ми е изключително траен и кожата на краката ми е много по-мекичка (заради чорапите, които нося и редовното мазане с кремче след баня). Лятото понеже сме боси и доста повече загрубяват.
А и друго си е, зимата под топлото одеало да се подаде едно краче с хубаво направен педикюр  Wink

# 13
  • Мнения: 1 670
Честита нова тема   bouquet
Аз също нося лак на краката и през зимата- винаги е тъмно- черно, червено, лилаво, цикламено...всякакво. Френски си правя предимно лятото. Без лак не се чувствам добре, някак имам чувството, че краката ми са ..."голи"  Laughing луда работа  Laughing Не се лакирам за да ми се вижда, а за да се чувствам добре.
От няколко дни съм само със заздравител на ръцете, защото отрязах ноктите до дъно и чувствам много кофти така, липсва ми цвят за настроение  Flutter

# 14
  • Мнения: 222
досега не през зимата, но вече мисля да си лакирам крачетата, даже в момента съм с едно тюркоазено, като си събуя чорапите и ми става едно весело лятно такова ...

Общи условия

Активация на акаунт