Мъжки Стрийп.

  • 3 855
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Такам с мойте колежки обсъждаме да идем на мъжки стрийптиз след коледното ни парти на 23ти декември.. та си търсим място само че никоя от нас не е ходила та реших да се допитам до вас.. ако знаете някое местенце моля споделете партито ще е в студентски град така че ако знаете място някъде там ще е супер  newsm78 миси  Hug Embarassed

# 1
  • Мнения: 3 447
На 20 и още не сте виждали голи мъже?  Simple Smile

# 2
  • Мнения: X
Абе не знам на 20, ама някои вече на 40 са забравили как изглеждат. Дето има един лаф :"Голяма радост Grinning"

# 3
  • Мнения: 4 585
Преди около 2 години две каки ме водиха под Планета клуб, на някаква уличка Кракра. Планета е чалга, но това е отдолу, нищо чалгаджийско нямаше де.

# 4
  • Мнения: 1
На 20 и още не сте виждали голи мъже?  Simple Smile
виждали сме или поне аз понеже съм най-малка от групата, но ни е инт. да видим за какво става въпрос от опит глава не боли  Peace

# 5
  • Мнения: X
Ами отид., вж., пип.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 580
Не зам дали има заведение, в което да има всяка вечер или седмица мъжки стриптийз. Обикновено в някои клубове има специални дни за това, но дали ще има някъде точно когато на вас ви се ходи не е сигурно. Просто интереса към мъже стриптизьори е по-малък... и нищо чудно, де. И аз предпочитам женския стриптийз пред мъжкия. Била съм два пъти на такъв и не намирам нищо красиво и естетично в това някакъв напомпан мъжага да ми се дупи насреща по прашки  Rolling Eyes Ама хора всякакви... на вас може и да ви хареса.
 Поразрови се из Гугъл по-добре вместо в бг-мамма. Тук всички са твърде морални и свенливи и им е под достойнството да се интересуват от такива неща  Laughing

# 7
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ааа, за пип. се плащ. Доп.

# 8
  • Мнения: 4 585
Не че няма, но повечето агенции ги пращат по домове и квартири за женски партита. Кеф ти полицаи, кеф ти пожарникари. Общо взето нямат голямо въобр.

# 9
  • Мнения: 1
Не че няма, но повечето агенции ги пращат по домове и квартири за женски партита. Кеф ти полицаи, кеф ти пожарникари. Общо взето нямат голямо въобр.
ето секи ден се научваша нещо ново незнаех че и в България имаме такива услуги  Laughing само по филмите съм гледала хах

# 10
# 11
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Сега прочетох Клише.
Не съм свенлива и ще си призная -  била съм на мъжки стриптийз. Няма такъв смях Joy
Шест броя мъже, най-високият може би беше към 1,60. Иначе напомпани, да, но с вид на прошляци. Като събуха дънките /които май бяха шити още по времето на Голямата депресия/, останаха по слипове. Направиха всичко възможно да си наврат слиповете в дупетата, вероятно с някаква извратена идея за еротика Sick И танцуваха около масите с подканящи движения. Имаше мацки, които се поддадоха и станаха. Но не и аз, неее, аз съм желязна Mr. Green Мисълта, че съм 173 без ток, а най-близкостоящият беше не повече от 1,55 с фантазия, ме докара до неистов кикот. Попитах го въпросният "мъжага" дали наистина иска да стана, той ме огледа добре, пък се оттегли заднешком Joy
Много беше забавно, наистина, но нямаха нищо общо с ония Аполоновци от филмите.

# 12
  • Мнения: 228
Не че няма, но повечето агенции ги пращат по домове и квартири за женски партита. Кеф ти полицаи, кеф ти пожарникари. Общо взето нямат голямо въобр.
ето секи ден се научваша нещо ново незнаех че и в България имаме такива услуги  Laughing само по филмите съм гледала хах
http://www.sekulstrip.com/

# 13
  • София
  • Мнения: 1 580
Ваня, има и красиви стриптизьори с наистина идеални данни, но пак самият акт е смешен. Не е присъщо за един хетеросексуален мъж да се дупи и кълчи по подобен начин. Това няма как да ме възбуди, просто предизвиква смях, пък ако ще и самият Феб в целия си блясък от плът и кръв да е.
А на моминското ми парти мацките ми бяха викнали един мачо, който не стига, че беше нисък и в лицето приличаше на настъпена тиква, ами и през цялото време се пляскаше по задника с едно заучено "О, Йеее" произнесено с такава интонация, че щях буквално да се задуша от смях  ooooh!

# 14
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аууу, почти като ББ

Общи условия

Активация на акаунт