Как да реагираме, ако автомобил ни пречи с паркирането си?

  • 10 234
  • 100
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 563
Чували ли сте, че ако автомобил ти пречи с начинът си на паркиране, за да му покажеш, че е в грешка, му прибираш огледалата и му повдигаш чистачките?  newsm78 Аз много се чудя, да ли такова поведение е редно? А как би изглеждал в очите на околните?  Thinking

# 1
  • София
  • Мнения: 7 174
Не съм чувала и не знам дали е редно.
Съмнявам се обаче, че собственикът на автомобила би се трогнал.

# 2
  • Мнения: 223
Първо културно - напиши му бележка и му я пъхни под чистачката,защото не винаги се разбира от вдигнати чистачки, прибрани огледала и др. оставени следи .... Ако е свестен ще се съобрази  Flutter

ако е нагъл и продължава да спира там, където ви пречи- звъниш на 0700 13 233 - паркинги и гаражи и викаш паяка, от това със сигурност ще се трогне  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 12 648
В Истанбул точно така реагират и ми направи много добро впечатление.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 430
Не, не съм чувала,но пък практикувам по следният начин:  Mr. Green
Купих си от "магазин за 1 лев" възможно най-яркото червено червило.И ако ми пречи вадя червилото и пиша на предното стъкло "тъпанар/ка" Mr. Green Хем не драскаш с ключ боята,хем изпитваш вътрешно задоволство от стореното.Повярвай ми много трудно се чисти Mr. Green

# 5
  • София
  • Мнения: 7 174
Преди време имаше идеи и за залепяне на трудноотлепящо се фолио върху предното стъкло.
А4, такова, че да го чегърташ с бръснарско ножче.
Най-резултатно ми изглежда.

# 6
  • Мнения: 223
Преди време имаше идеи и за залепяне на трудноотлепящо се фолио върху предното стъкло.
А4, такова, че да го чегърташ с бръснарско ножче.
Най-резултатно ми изглежда.
Не, не съм чувала,но пък практикувам по следният начин:  Mr. Green
Купих си от "магазин за 1 лев" възможно най-яркото червено червило.И ако ми пречи вадя червилото и пиша на предното стъкло "тъпанар/ка" Mr. Green Хем не драскаш с ключ боята,хем изпитваш вътрешно задоволство от стореното.Повярвай ми много трудно се чисти Mr. Green

Идеите са добри, но са приложими към наглите, ще ми е жал ако приложа нещо такова на някой спрял за 1 път, незнаейки например ,че пречи с местоположението си. Тук визирам тези шофьори, които паркират по правилник, но излиза съседа дето си е "заплюл" мястото щото от години паркира там и го чувства за свое, ядосва се и мправи някоя мизерийка  Mr. Green

# 7
  • София
  • Мнения: 2 430
Последно декорирах предно стъкло на спрял автомобил до мен,който така беше спрял,че аз не можех да вляза в колата нито да си отворя вратата Crazy С детето в ръце,кола с две врати,абе голяма акробат, се оказах Mr. Green ,но и художествени заложби преоткрих в себе си.

# 8
  • Мнения: 1 563
Много сте готини!   bouquet
И за червило си помислих, но някак наистина ми е жало!  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: X
Аз отдавна се каня да си сложа един пирон в джоба,ама ...май вече е време.    Mr. Green

# 10
  • Мнения: 101
Спускаш гумите и прибираш иглата:) Или пък разкачаш нощем номерата на автомобила:)

# 11
  • Мнения: 3 447
Боже, колко съм била заблудена... досега си мислех, че тия с пироните и пукането на гуми са някакви квартални гаменчета, а то... майчета сладки.

# 12
  • Мнения: X
Ами ,майчета сладки,сладки...ама като ти нарежат  гумите два пъти,като ти разбият задното стъкло с бухалка,като ти изкривят предния капак с ритник, колко да съм сладка?
И уточнявам ,че нашата кола не пречи на никого.На нашата улица е само тя...

# 13
  • Мнения: 3 447
Ами ,майчета сладки,сладки...ама като ти нарежат  гумите два пъти,като ти разбият задното стъкло с бухалка,като ти изкривят предния капак с ритник, колко да съм сладка?
И уточнявам ,че нашата кола не пречи на никого.На нашата улица е само тя...


Е да де, тия дето дерат с пирони, режат гуми и изкривяват номера са майчета сладки.

# 14
  • София
  • Мнения: 7 174
Щото не знаеш какви пъклени номера имам замислени.  Twisted Evil
Това с пироните е обидно неоригинално.

Не че някога ще ги изпълня де, ама е приятно да си представям.

Общи условия

Активация на акаунт