"Космати" ботуши

  • 14 185
  • 68
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 461
На мен най-много ми харесват вторите (тъмно кафявите).  Идеята на шивачката, обаче е доста добра. Нищо не ти пречи да пробваш Mr. Green А от тези на снимките има ли такива, на които да им се махат кожичките? newsm78

Ми не, няма- всичките са зашити и не се махат.

Тази вечер ще се срещнем с нея (приятелката ми) и ще се помОтаме малко по магазините- да пооткраднем някоя друга идейка.  Mr. Green

Стига се помотва,ами направо си направи един предколеден подарък. Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 3 861
Вторите ми харесват най - много.
Майка ми имаше такива преди доста години чисто бели, които са абсолютно здрави и доскоро се търкаляха някъде из гардеробите по торбите...Май трябва да я преслушам и ако не ги е хвърлила(не ги носи) да ги свия

# 32
  • Мнения: 3 611
На мен най-много ми харесват вторите (тъмно кафявите).  Идеята на шивачката, обаче е доста добра. Нищо не ти пречи да пробваш Mr. Green А от тези на снимките има ли такива, на които да им се махат кожичките? newsm78

Ми не, няма- всичките са зашити и не се махат.

Тази вечер ще се срещнем с нея (приятелката ми) и ще се помОтаме малко по магазините- да пооткраднем някоя друга идейка.  Mr. Green

Стига се помотва,ами направо си направи един предколеден подарък. Heart Eyes


Ми да, помотахме се, ама... да се чудиш да се смeeш ли, да плачеш ли- ми най-евтинката козинка метъра е 69 Е. Днес разхождах мъжо по магазините ама нищо не си харесах, или ако си харесах, то па не ми седеше добре. Търсенето обаче продължава  Naughty Grinning

# 33
  • София
  • Мнения: 293
Вторите са много хитреещи! Wink

# 34
  • Мнения: 2 596
Само да кажа, че тук също това е последния писък на модата относно ботушите. Вече виждам момиченца с такива. А на мен ми харесват третия модел, червените. Косъма е страхотен и ще ги чистиш по-лесно от другите два варианта.

# 35
  • Мнения: 1 234
Ботушите са много готини,най ми харесват червените на третата снимка. Laughing

# 36
  • София
  • Мнения: 1 067
Онзи ден на един купон видях една приятелка, с такива черни космати, беше много сладурско, като я попитах за тях ми каза че били "малка тайна", просто сожила върху нормални ОБУВКИ (дори), маншонче... имала маншончетата отпреди когато била в Дания, от 1995 каза май че били даже.

После ми каза че едни младежи като отивала на купона се разсмели и казали "леле, това момиче не си е бръснало краката скоро..."  но това няма значение, модни са ботушките сега и ако имах пари за такива покуки щях да си ги взема....

# 37
  • София
  • Мнения: 2 846
на мен най- ми харесват вторите от горе на долу /шоколадовите/  Flutter

# 38
  • Мнения: 579
На мен всички ми харесват.Много са манияшки!

И аз ги харесвам всичките модели,стават за разходка,като гледам и тук много са вървежни,но аз все още нямам такива Sad

# 39
  • Мнения: 3 611
На мен всички ми харесват.Много са манияшки!

И аз ги харесвам всичките модели,стават за разходка,като гледам и тук много са вървежни,но аз все още нямам такива Sad

И аз нямам. Нещо не мога да си избера- или подметката не ми харесва или нещо друго. Днес видях едни супер яки, обаче с 5 мм. подметчица, а отгоре са някаква мека кожа или велур (не разбрах точно). Ми то това ще се намокри веднага. Хич не ми се сториха удачни.  Confused

# 40
  • Мнения: 857
На мен ми харесват вторите.Аз имам такива ботуши целите космати от естествен косъм.От миналата година са ми и ми беше малко странно  да ги нося,ама събирах погледите Mr. Green
Утре ще ви пусна снимка да ги видите

# 41
  • Мнения: 857
Eто ги и моите:
http://image64.webshots.com/164/5/77/17/507457717oMOpUN_ph.jpg

Последна редакция: нд, 20 ное 2005, 10:07 от kopche

# 42
  • София
  • Мнения: 2 846
  не зарежда

# 43
# 44
  • Мнения: 2 596
Много малко краче имаш!!!

Общи условия

Активация на акаунт