Тwilight/Здрач- тема 64 - Вампири, върколаци... Кендиленд във Форкс/предколедно/

  • 41 439
  • 726
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6









Въведение за новодошлите Темата е посветена на поредицата "Здрач"/"Twilight" -сагата на Стефени Майер, състояща се от 4 публикувани книги и 1 недовършена, както и филмовия франчайз, който пренася книгите на големия екран. Първият филм- "Здрач" излезе по кината през декември 2008 г. (вече и на DVD),  докато снимките на вторият- "Новолуние" приключиха неотдавна, с премиера на 20.11.2009 г. Третият филм- "Затъмнение" успяхме да видим на  на 09.07.2010 г. /предпремиера 02.07.2010/ , а четвъртата книга ще бъде екранизирана в две части, Снимките ще започнат пред септември/октомври тази година /2010/. Макар предварително предназначени за тинейджъри, "Здрач"- сагата и първият филм се оказват феномен, обхващащ по-широка публика, включително майки и жени над 25 години, както доста от нас в темата тук. Главният артист- 24 годишния англичанин Робърт Патинсън, изпълняващ ролята на вампира Едуард, в момента е най-"горещото име" в Холивуд и обект на внимание от женската публика между 10 до 110 годишна възраст. Никой не може напълно да обясни манията по "Здрач" поредицата (особено защото и книгите, и филма имат своите слабости), но благодарение на интернет- блоговете, фенските сайтове и форуми- тя непрекъснато расте и ние се радваме, че сме част от нея, и че по някакво щастливо стечение на обстоятелствата сме открили тази вселена от герои Simple Smile . Надяваме се да намерите своето местенце в темата, защото нас Здрачът в душата не ни пуска и янма изгледи това да стане. Освен като място за обсъждане на поредицата между "стари" фенове, темата ще се старае да е в полза и на незапознатата публика или новите фенове, особено защото ентусиазмът, с който феновете произвеждат и пускат в интернет снимкови монтажи, фен-постери, видеоклипове, фен-трейлъри, песни, фен-фикшън (дописване или пренаписване  на части от книгите) с любимите си герои или артисти е невероятен и понякога е трудно да се ориентираш кой материал е истински, и кой - не.



 Ако пускате линкове и  вмъквате снимки в постовете си, желателно е да не е спам, а да вземете лично отношение към тях (харесва ми, не ми харесва, съгласна съм, не съм съгласна, забелязахте ли еди какво си). Правилата на бг-мама са, че снимките трябва да са с максимални размери 400х600 пиксела. Можете на намалите вмъкнатата снимка в поста си, като влезете в скобите преди адреса на снимката и след "img" допишете празен интервал и "height=400" (или 300, 200, 100, 150..., като така снимката се намаля до съответната височина. ( т.е. между "[" "]" трябва да е изписано "img height=400")  Ако се цитира мнение със снимка, желателно е в цитата тя да се намали (до 150 или 200 пиксела), за да не се натоварва темата. Също така, правилата на бг-мама не позволяват чат-постове само с "добро утро" и "лека нощ" или съобщения от една дума, затова прибавяйте снимка/и и/или коментар.



   


Не се задявайте с други вампири, стойте си при Кълън... има защо!






В очакване на Зазоряване...


Полезни линкове

Официален сайт на Стефени Майер
The Twilight Saga Official site


Български фен-страници форуми:
Twifanzone  Twilight foromotion   TL
                                                                          
Англиски фен страници,които обичаме:
Twifans       Lion and the Lamb       Twilight Fans


Линковете откъде можете да изтеглите филма, допълнителните материали към ДВДто, официалният саундтрак, книгите на английски и български, както и допълнителни материали по книгите, можете да видите тук

Нашата "I prefer them hot!" глутница!


Предишни теми
Тема 63/Тема 62/ Тема 61/Тема 60/ Тема 59/ Тема 58/ Тема 57 Тема 56 /Тема 55 /Тема 54/Тема 53 /Тема 52 Тема 51 /Тема 50 /Тема 49 /тЕМА 48 /Teма 47/Тема 46 Teма 45/ Teма 44/ Тема 43 /Тема 42 /Тема 41/Тема 40  Тема 39 Тема 38 Тема 37/ Тема 36 /Тема 35 /Тема 34 /Тема 33 Тема 32 / Тема 31/Тема 30 /Тема 29 Тема 28 Тема 27/Тема 26 Тема 25 /Тема 24 Тема 23 /Тема 22 /Тема 21/ Тема 20/ Тема 19/ Тема 18 / Тема 17/- Забележка! В темата след 20та страница има спойлери за "Затъмнение" и "Зазоряване" без предупреждение, четете внимателно! / Тема 16/ Тема 15 / Тема 14 / Тема 13 / Тема 12 / Тема 11 / Тема 11 / Тема 10 Забележка! В темата има спойлери без предупреждение, ако не сте чели "Затъмнение" и "Зазоряване", се препоръчва да я четете много предпазливо или въобще да не я четете! / Тема 9 Забележка! В темата има спойлери без предупреждение, ако не сте чели "Затъмнение" и "Зазоряване", се препоръчва да я четете много предпазливо или въобще да не я четете! / Тема 8/ Тема 7/ Тема 6 /Тема 5 /Тема 4 /Тема 3 /Тема 2 /Тема 1

   
   



Съобщение за феновете:  Ако искате да добиете визуална представа от останалите пишещи в темата, изпратете свои снимки (с половинките си, децата и т.н.) на Мона на mlstantcheva@hotmail.com , заедно с кратка информация за ника си в темата, истинското име, местожителство и семейно положение, и ще получите достъп до затворен блог, на който са качени снимки на останалите съфорумки.




Последна редакция: пт, 03 дек 2010, 22:03 от c.v.e.t.i.

# 1
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Сложи и някоя Бела - Джейк целувчица да ни зарадваш  Mr. Green Heart Eyes

Цве, мерси за темата, мило, днес как вилнеем, изписахме темата  Joy

(знаех си аз, че винаги помага за стопяването на ледовете един полугол, излегнал се, четящ мъж  bowuu )

Ама много хубава Санта Кенди - тема си имаме  Mr. Green

Цве, специално за теб - започвам темата с Кенди- Джаксън  Mr. Green

Последна редакция: пт, 03 дек 2010, 21:56 от мона лиза

# 2
  • Мнения: 6
Мо, специално за теб адвам сега един гиф.... *елемент на изненадата*

# 3
  • София
  • Мнения: 6 219
Прекрасна темичка!
Да си я изпишем с мнооого добро настроение и добри новини около нашите любимци!

# 4
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Мо, специално за теб адвам сега един гиф.... *елемент на изненадата*

Мммммммммммммммммммм  Blush Heart Eyes Blush

добре де, хайде, като сме тръгнали да си раменяме любезности - черпя робстен феновете с този гиф ( много ми е любим на мен, има нещо неподправено сексуално в него )



виа Цве  hahaha

П.П. Ега ти мъките с тази тениска Joy

# 5
  • Мнения: 6
Както Хамериканките казват .... *скуиииии*
Намерих един кусур на Кристен - трябваше по-така да слезне, можеше повече... кхъ кхъ материал да видим! И един отдавнашен спор щеше да бъде разкрит  Mr. Green

Казвайте за анкетата  Drunk Салваторе, Уинч, Сойер, Ами... други? Кендини желания?

# 6
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Ееееее, много ви е диабетна темата!

Казвайте за анкетата  Drunk Салваторе, Уинч, Сойер, Ами... други? Кендини желания?[/b]
Трябва ли оценката да е на база теракот? Или един гол талант стига? Щото тогава номинирам Гарвър Wink

# 7
  • Мнения: 12
Айде честита ни нова тема!
Цве       bouquet

# 8
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Ееееее, много ви е диабетна темата!

Казвайте за анкетата  Drunk Салваторе, Уинч, Сойер, Ами... други? Кендини желания?[/b]
Трябва ли оценката да е на база теракот? Или един гол талант стига? Щото тогава номинирам Гарвър Wink

На база теракот и сексапил  Joy  (експлоатация до дупка  Mr. Green )
Делф, не знам, не знам .... Гарвър точно в коя класация трябва да го сложим, имам подозрения, че двамата много ще си допаднем, ще си правим домашни партита с гледане на слаш-клипчета от тубата  Mr. Green  ако мЪ разбИаш 'начи  Blush Mr. Green

Та за анкетата - значи четиримата от братята, двама от дневниците, двама от кръвта, от лост- Сойер , от призъна може уенти, Ами- то ... ох, много красота, много нещо  Blush

охххх само мисълта за анкетата зверски ме разсейва, от яас и половина се опитвам да изгледам новата серия на старгейта , до сега опитите са окачествени като жалки  hahaha

# 9
  • София
  • Мнения: 6 219
Тооо и лейтенант Скот не е за изхвърляне...

Аз вече не мога да ги преброя на пръстите на ръцете и краката... Много теракот, много ТАЛАНТ!!!

# 10
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Тооо и лейтенант Скот не е за изхвърляне...

Аз вече не мога да ги преброя на пръстите на ръцете и краката... Много теракот, много ТАЛАНТ!!!

да - хайде да сложим и лейтенант Скот от Старгейт Юнивърс, може МГМ да се излъже да гласува  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 200
O Цвенце любимо, темата е страхопрекрасна /както казва един приятел на Пух/! Най-много ми хареса гифчето с денсинг Роб и заглавието е уникално  Joy Кендиленд във Форкс.   bouquet Ай лов ю мастър ейджънт!  newsm51
 
Ауу каква тема сте подхванали момичетааааа!!! Направо паднах от Самовска красота!!! Значи аз нали съм прясна Уинчестъровска фенка, първият път като се съблече СамиТУ във втори сезон с оназ върколачката, казвам ви няколко часа ми трябваха да се осифирясам! Аз още от 1ви сезон си го харесах ама след това вече  -:2censored: newsm65 coolcool  mrstraetz

След СамитУ, РобитУ, добавям...



 

 



# 12
  • София
  • Мнения: 5 828
...черпя робстен феновете с този гиф ( много ми е любим на мен, има нещо неподправено сексуално в него )



Мда, особено като му смъква гащите  hahaha

# 13
  • Мнения: 6
Ми  Hug  Heart Eyes
Тъкмо си мислех и за Гарет.... леле трябва да дам да избирате поне 4 възможности... не е лесно, сърцето на робинята е голямо....

 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyesп.п. Ми, не бъди срамежлива! Толкова прекрасен клип скоро не съм гледала... ПРЕКРАСЕН  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 14
  • София
  • Мнения: 6 219
Аааа, дайте да ги ограничим малко!!! Че то... като гледам предложенията и 4 опции няма да стигнат!!!

И аз съм прясна Уинчестърова фенка ама на Дийн... И съседната тема е прекрасна и забавна като тази!

Мирка, чудно клипче!!! Верно е невероятно!

Общи условия

Активация на акаунт