Не ходете при АГ Желязкова "ВАЛЕМ" - Варна

  • 2 894
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 420
Търсих черния списък за да я запиша,но след като ен го открих пускам цяла тема.Моята история е следната отидох на преглед при нея и ми откри раничка и каза да и се обадя да настрочим дата за горене.Без да ме е гледала колпоскоп без нищо,щяла да я гори.Аз не съм раждала и след като прочетох много мнения тук,реших да си сменя лекаря.Отидох при д-р Явор Корновски,който след като я видя,каза че ще я премахне с ел.бримка,което е по щадящия вариант.Но другото което е по страшно,че той след като ме видя на ехограф видя че имам киста 8см ,а д-р Желязкова даже не ме гледа на ехограф.Затова ако искате да ви направят адекватно лечение и наистина да видят какъв ви е проблема не ходете при нея...

# 1
  • Мнения: 338
Все едно говориш за друг човек.Аз съм много доволна от нея,не знам защо така се е отнесла с теб.

# 2
  • Мнения: 420
Аз не бих повторила при нея,и понеже тя нищо не ми обясни,аз като се върнах почнах да чета информация в нет-а и най странното е че, като я питах има ли някакви последствия тази раничка, тя каза хубаво е да се обгори,но в много редки случаи се превръщала в рак  #Crazy кви ти редки случай,та то ако не се махне рано или късно става рак,рак на шийката на матката е на второ място след рак на гърдата,но явно за нея са редки случаи  newsm78 newsm78 #2gunfire

# 3
  • Мнения: 2 898
mimenceee,радвам се, че си направила добър избор. За такива неща трябват специалисти. Успех!

# 4
  • Мнения: 420
mimenceee,радвам се, че си направила добър избор. За такива неща трябват специалисти. Успех!
Благодаря,дано доктор Корновски ми помогне  Praynig

# 5
  • Мнения: 0
Търсих черния списък за да я запиша,но след като ен го открих пускам цяла тема.Моята история е следната отидох на преглед при нея и ми откри раничка и каза да и се обадя да настрочим дата за горене.Без да ме е гледала колпоскоп без нищо,щяла да я гори.Аз не съм раждала и след като прочетох много мнения тук,реших да си сменя лекаря.Отидох при д-р Явор Корновски,който след като я видя,каза че ще я премахне с ел.бримка,което е по щадящия вариант.Но другото което е по страшно,че той след като ме видя на ехограф видя че имам киста 8см ,а д-р Желязкова даже не ме гледа на ехограф.Затова ако искате да ви направят адекватно лечение и наистина да видят какъв ви е проблема не ходете при нея...


Здравейте,на 22 съм и ми откриха псевдо раничка на шийката на матката с размера на 1лв. уплашена съм!
В последния месец посетих 5 гинеколога,направиха ми 2 биопсий, 2 колпоскопий и 4 цито.Последния беше д-р Явор Корновски,който ме насочи към LLETZ,все още не мога да взема решение и нямам много време,а и чета за усложненията след това понеже и аз не съм раждала!Интересува ме как мина вашето премахване?????

# 6
  • Мнения: 2 898
Ето тема, в която ще намериш много отговори:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=547766.0
А какви са резултатите от цитото и биопсиите и кой ти ги прави?

Общи условия

Активация на акаунт