децата ви очакват ли коледа?

  • 2 286
  • 35
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 865
у дома все по-често говорим за наближаващата коледа. планираме украсата, менюто, подаръците... момичетата започват да усещат, че празникът наближава и настроението им е едно такова...коледно. вики тази сутрин извади кларинета (при положение, че не беше свирила повече от месец) и подкара едни коледни мелодии.... остава само да завали сняг....

тръпнете ли и вие в очакване?

# 1
  • София
  • Мнения: 7 242
О и ние чакаме и снега, и украсите, и подаръците, и елхата, и коледните курабийки и.... Дори вече написахме и писмото за Дядо Коледа Mr. Green

# 2
  • Варна
  • Мнения: 6 849
И още как!!! Laughing
Беше се притеснила, че играчката която иска е пркалено голяма и няма да мине през комина, нали пусто имаме камина та и комин...Simple Smile)) Казах и да не се притеснява, дядо Коледа щял да измисли начин...тя се уплаши пък, че ако играчката и затиснела някое джудже щяло да го убие... и сега май размисля за по-малка играчка.
Оня ден в Практикер видя направена елха и лелеее...едва я озаптих да не вадим нашата. Аз обаче си заплюх един елен от там...очите ми останаха.
А аз лично вчера си пуснах едни коледни песнички на Бон Джоуви, Бренда Ли, Пресли....ох, едно хубаво ми стана на душата.Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 241
Имах си хас! Simple Smile

Вече мисли усилено какъв подарък да си поръча на Дядо Коледа и си прави сметка да слуша поне до празниците, че току виж остане без подаръци Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 452
Аз имам да премина едно препятствие в четвъртък и съм решила веднага след това да направим елхата! И аз имам много коледна музика, която си слушам самичка, защото мъжът ми не и е фен. Той по-скоро би слушаш рап. Mr. Green Имам си и коледни миризми, които обожавам и бих ползвала всеки ден, но си ги пазя специално за Коледа, за да е по-специално - парфюм за стая с аромат на портокал с канела. Тази събота смятам да разпратя и коледните подаръци до близки и познати; изобщо, Коледа идва!

# 5
  • ново
  • Мнения: 5 890
Ох и при нас е настъпила коледната еуфория Hug  Вече е измислила какви подаръци ще иска от дядо Коледа - за вкъщи, за ДГ, и за двете села Wink
Да му мисли спонсорът на дядо Коледа ooooh!

# 6
  • Мнения: 2 700
От две седмици всяка сутрин броим колко дни остават.

# 7
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
С нетърпение очакваме Коледа.Още от сега правим списъците с подаръците за да не изтървем някой.
Миналата година си имахме истински дядо Коледа у дома.
Имаше обява, който иска Дядо Коледа у дома отива в читалището, плаща, носи подаръка, дава адреса и хоп.Беше наистина незабравимо.
Най много Боби се радваше и не спираше да подръпва брадата на дядо Коледа.
За украсата имаме си от миналата година.Само трябва да купя нов коледен венец, че нещо миналогодишният Боби му разказа играта и го разпердушини.
Ох как я чакам тади Коледа.

# 8
  • Мнения: 3 164
Да ... и аз я чакам LaughingМалкия още хал-хабер си няма, но баткото вече си набеляза подаръците от Метро брошурата Laughing

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Чакаме я и още как  Flutter. Особено аз  Twisted Evil, че се очертават 15 дни ваканция и няма ставане ранооооо  Party и ще си се гледаме  Hug

А и елхата, прзнуването в училището и т.н...Подаръците... Те най-вече.

Щерката иска Кукла "Бейби Борн", щото е безплатна, щом ще й е подаръка от дядо Коледа  ooooh!

Сина е все още малък  bowuu, за да подозира даже какви Празници са се задали... Grinning

# 10
  • София
  • Мнения: 39 723
Дияна май не е много с коледен дух. Хем и се иска да има сняг, хем не й се иска. Иска да си кара колелото детето Simple Smile Още не знае какво иска от Дядо Коледа. Онази вечер каза, че щяла да си поиска само едно "Да съм фея с крилца и да имам агънце". Агънцето ша го остая на тати. Иначе кат за фея рокля имам, ша й измисля и крилцата Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 7 242
Шани, аз ловко се "отървах" от розовата количка за 79 лв. за нашето бейби борн, която Цветка беше предвидила за дядо Коледа, като и подхвърлих идеята за камъчета и топки  Mr. Green/като сврака ми е - обича всякакви лъскавинки/. И така в писмчото до дядото сме писали да донесе няколко камъчета /по възможност розови/ и шарени подскачащи топки. Разбира се не само това  Wink

# 12
  • Мнения: 5 622
Момичета,като чета,знам какво ме очаква за в бъдеще(сега сина ми е много малък,за да влага смисъл в Коледа),но като ви чета,разбирам колко по-хубаво ще става занапред!

Стана ми много хубаво!обичам Коледа,най-малкото тогава имам имен ден,а и е един прекрасен семеен празник!

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Чака детето и то с нетърпение в събота ще кичим къщата с украса за настроение, а днес като я взех от градина ме попита дали наистина утре щяло да вали сняг, защото децата така и казали и ако валяло Дядо ти Коделя щял да дойде по-бързо  Sunglasses

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 288
От няколко месеца коментираме писмата до Дядо Коледа, но не сме ги написали още. Влизаме в любимите магазини за играчки и се почва - искам това от ДК, и това, и това; може ли не едно, а 3 неща. Така се спасявам да не купувам нищо при всяко влизане, но собствениците на магазините вече ни познават, че идваме на предварителен оглед - за кой ли път...

Общи условия

Активация на акаунт