КЛУБ НА АНОНИМНИТЕ АРТОХОЛИЦИ

  • 25 593
  • 750
  •   1
Отговори
  • Мнения: 304
Мили момичета, добре дошли в новата ни тема!!!
 Mr. Green Няма вече повтарячки, клубарки сме Mr. Green
Ще видите, че така ще им вземем страха на процедурите  box
....и на щъркела



"!@#$%& им на репродуктивните лекарства!!! Няма да издържа още дълго на толкова близнашки раждания"


За кого е този клуб?

Ако вече си участвала в този разговор...



"И след като аспирираме фоликулите, трансферираме ембрионите, нагласим овулаторния Ви цикъл спрямо голф-програмата на доктора и...ето ви го, малкото чудо на природата!!!"

...ако на снимката по-долу виждаш нещо повече от абстрактна кулинарна композиция...



...значи си попаднала на правилното място!



Надявам се следващите 50 странички да се напълнят само с хубави новини и
нека за всяка една от вас това е последната темичка преди да се премести към бременния сектор на форума Praynig
Всъщност, нека не забравяме, че сме тук за да я лекуваме тази страст към процедурите, нали така?
 

И понеже Коледните празници наближават...
Ето една празнична снимка на клубната ни група, а песничката сами си я изберете  Wink





И за финал (т.е. за начало) малко прашец от мен:
babydust7 babydust7 babydust7babydust7 babydust7 babydust7babydust7 babydust7 babydust7babydust7 babydust7 babydust7babydust7 babydust7 babydust7babydust7 babydust7 babydust7babydust7 babydust7 babydust7babydust7 babydust7 babydust7babydust7 babydust7 babydust7babydust7 babydust7 babydust7babydust7 babydust7 babydust7babydust7 babydust7 babydust7babydust7 babydust7 babydust7babydust7 babydust7 babydust7babydust7 babydust7 babydust7babydust7 babydust7 babydust7babydust7 babydust7 babydust7


и естествено, линк към старата ни темичка:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=539051.0

Последна редакция: вт, 07 дек 2010, 20:48 от *Jael*

# 1
  • Мнения: 1 862
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Мерси за темичката *Jael*
Дай Боже, да се напълни с много +++++++++++++++++++++++++
Биско   bouquet честит рожден ден! Желая ти, много здраве и късмет !!! И сбъдване на Мечтата  Wink
Мацки, аз писах и в другата тема. Имам 7 яйчица  Crazy Много зловеща пункция, но изобщо няма да мрънкам, защото знам, че ми е на късмет!!!

  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 23 164
Ама съвсем сериозно се взе моето предложение  Mr. Green
Мислех да се запиша в тон със заглавието, ама съвсем ще се разкрия колко съм зле  Crazy

# 3
  • София
  • Мнения: 2 367
Е , много е готино това заглавие, браво на Бамба че го измисли, а на Jael,че пусна темата
Дано скоро се отървем от зависимостта си към процедурите и да мислим за колички, креватчета и памперси.

# 4
  • Мнения: 1 862

Мислех да се запиша в тон със заглавието, ама съвсем ще се разкрия колко съм зле  Crazy

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green ееее хайде сподели деее  Hug Hug Hug
Заглавието е трепач  Joy
Страхотни сте, момичета   bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 1 260
Жаел,страхотна темичка и да повлечеш крачета.Илитка много хубава бройка,това е моето число.Дано всички се оплодят и накрая да си от щастливките видяли  EFPрезултат.Благодаря ви момичета за пожеланията.

# 6
  • София
  • Мнения: 16 193
Аз пък ще се запиша в темата с молба някой, ако разбира, да ми обясни какво точно са ми изследвали  Laughing Laughing Laughing, че аз се стараех да разбера имуноложката, ама така и не разбрах, на мен ЛАД тест ли си ми правили или не (отделно докато чаках, малко преди това, в чакалнята, гледах "Денят е прекрасен" с д-р Стаменов, та се бях оревала отвсякъде, и ни приемах, ни предавах):

Флуоцитометрични изследвания
Крос-мач - Т клетки - резултат 0.92 (реф. гр. 0 - 1.47 Fl)
Крос мач - В клетки - резултат 1.09  (реф. гр. 0 - 1.7 Fl)

Находка/терапия : отрицателен Т- и В - клетъчен крос-мач. Не се установява наличие на донор-специфични алоантитела в серума на пациентката.

Имуноложката каза, че да съм спокойна, ще ми влеят киовиг 10 дена преди следващия ЕТ. Това последното не ме притеснява, писах само какво ми казаха.




ddncv, обеща да постваш повече и разбираема информация за биопсиите на бластомер и бластоцист.



Последна редакция: вт, 07 дек 2010, 15:09 от Sharky43

# 7
  • София
  • Мнения: 23 164

Мислех да се запиша в тон със заглавието, ама съвсем ще се разкрия колко съм зле  Crazy

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green ееее хайде сподели деее  Hug Hug Hug
Заглавието е трепач  Joy
Страхотни сте, момичета   bouquet

Ами поне по филмите в такива за анонимни зависими започват с:
"Здравейте,
аз съм някой си и имам проблем с нещо си"
И т.н., та мислех някак си така да се впиша.

Sharky, аз от вчера чакам нещо интересно да ни донесеш от имуноложките, пък то само киовиг  Crossing Arms
Иначе на мен ми се струва че всичко ви е наред, резултатите са в норми. Ама пък аз нищичко не разбирам от това.

# 8
  • София
  • Мнения: 142
И аз да се запиша под прашеца, вчера ми правиха биопсия, след резултата ще се взима решение за следващия ЗЕТ (надявам се да е януари) Hug

# 9
  • Мнения: 1 494
Ето ме и мен  Grinning

Дано в следващата тема всички да сме бременни  Praynig Praynig Praynig Praynig

Браво Илитка, сега дано всички се оплодят  Praynig Praynig Praynig

Аз имам едно въпросче, което сигурно ще се види тъпо,но имам нужда от помощ.

Днес взех резултатите от Крюгер теста. HDS  ни е 32,60% Обясниха ми вкратце,че трябва да е над 50 и може да е причина да не се имплантират пустите ембриони. Моля ви за тълкуване. Благодаря ви предварително  Hug Hug  bouquet Другото е ОК

# 10
  • София
  • Мнения: 16 193
Бамби, то и аз виждам същото newsm78, от всички видове изследвания досега. Ама бебето не става и не става.....Аз че търся под вола теле, търся, ама все се надявам отнякъде да изскочи това теле...дали изпод вола, дали иззад храстите... newsm78 newsm78 newsm78

Киовига е само и единствено за моето душевно спокойстие. Един вид, ако има нещичко имунологично, да сме направили нещо предварително.

Май ми остава само биопсията и генетичния анализ на бластомери...Ако има някаква мизерия в качеството на яйцеклетките (от възрастта), та там да се види...

# 11
  • София
  • Мнения: 1 146
Jael честито сърчице, всичко да минава леко и безпроблемно до раждането на бебешора  newsm51
Страхотна честито  newsm44, лека и безпроблемна бременност ти желая   love001
Ilita♥♥♥  ти си следващата  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Всичките яйчица да се оплодят и да станат хубави ембриончета, после две близначета в корема на мама  Hug
Биско да сте живи и здрави и двамата   ura

Тамън се чудех каква пък е тази тема  #Crazy, а то била нашата   bouquet
В тази тема само положителни тестове с туптящи сърчица  Praynig Praynig Praynig
Момичета обичам вииииииии   love001  love001  love001

# 12
  • София
  • Мнения: 2 367

Ами поне по филмите в такива за анонимни зависими започват с:
"Здравейте,
аз съм някой си и имам проблем с нещо си"
И т.н., та мислех някак си така да се впиша.
Даже най- готино е аз съм еди кой си и съм "чист " от 5 месеца примерно Simple Smile

Последна редакция: вт, 07 дек 2010, 15:57 от Krisita

# 13
  • Мнения: 6 280
Да се запиша и аз ,супер заглавие,и супер новини Hug
Жеел браво ,и честито сърчице Hug
Илитка ,чудесно си се справила
Шарки ,аз мисля ,че изследванията ти са идеални
Биско , сбъдване на най голямата мечта  bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 1 030
Страхотна и Жаел  Peace Има нещо чудодейно предколедно - дано до края на месеца да нараства списъкът. Първата ще е  Илитка - 7 е числото на изобилието  - ще има за бебета, и за замразяване.
Биско, честит празник!

Общи условия

Активация на акаунт