Здравейте на всички!

Ако имате желание и възможност за закупуване на най-качествените дървени шейни в Света може да разгледате линка по-долу.
Фабриката се намира в сърцето на Тирол, Австрия и представлява нещо като работилницата на дядо Коледа. Потомствени майстори от фамилията Гасер селектират, сортират, сушат, формоват с изваряване дървените сегменти на шейните. Стоманата за плазовете е специално изработене за целта.
Нямам пряко отношение или изгода с австрийската фирма за производство на шейни. Бил съм техен клиент в професионалната спортна сфера и бих могъл да споделя полезна информация.
Благодарение на този форум съм получавал редица полезни съвети и насоки, а и изглежда че далеч е надминал първоначалната среда от посетители и теми. Това е пореден пример, че когато се обединим всички може да си помогнем, а когато причината за това приобщаване са децата, всичко е още по градивно.

http://www.gasserrodel.at/produkte.php

Знам че не са по джоба на доста от нас, а дори и на повечето австрийци, но исках да пусна темата, поне да се знае кое е най-доброто и вечното