Най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 11-та тема

  • 35 411
  • 790
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: X
И моята поръчка от 05.12. дойде обаче умрях от яд - на митницата е! За разлика от друг път обаче на известието пишеше не доставка от Германия, а от САЩ, така че ще ме одрусат и с мито. Някой да знае на кое гишенце да се заредя с търпение на Столична митница и какво трябва да нося?

Като влезеш в митницата, право насреща, 13 гише май беше.  Peace  На него пише Пощенска станция.
Известието единично ли ти е, или към него има прикачен втори лист? Ако има такъв, ще трябва да плащаш ДДС и 3,50 такса. Ако не, плащаш само 1,50 и после си получаваш пратката на 29 гише.

Последна редакция: ср, 05 яну 2011, 19:56 от Анонимен

# 781
  • Мнения: 19 483
Да, имам втори лист  Mr. Green и ще плащам ДДС. Стойността на поръчката ми е 78,23 долара - не беше ли до 80 долара и там до 1,3 кг по пощата, или аз нещо не съм в час? Също така - предишните ми пратки пристигаха от Германия - тази - от САЩ. Определено ако за всяка поръчка трябва да излизам от работа и да вися на митница, ще се откажа от този начин на пазаруване. Благодаря много за информацията относно гишетата!

# 782
  • Мнения: X
Да, имам втори лист  Mr. Green и ще плащам ДДС. Стойността на поръчката ми е 78,23 долара - не беше ли до 80 долара и там до 1,3 кг по пощата, или аз нещо не съм в час? Също така - предишните ми пратки пристигаха от Германия - тази - от САЩ. Определено ако за всяка поръчка трябва да излизам от работа и да вися на митница, ще се откажа от този начин на пазаруване. Благодаря много за информацията относно гишетата!


Аз вчера ходих с децата ми (едното на 3 г.), защото са ваканция и нямаше на кой да ги оставя. Нямаше никакви хора, отидох на 13 гише, дадоха ми още някакъв документ, пратиха ме до 18 гише (съвсем близо вдясно се пада) да ми сметнат ДДС-то митничарите, върнах се на 13-то за печат, дадоха ми готовите документи и отидох да си получа пратката на 29-то. Всичко това отне някъде около 10-15 минути максимум. Но беше рано сутринта, около 9.30 ч., може би затова нямаше никой - на нито едно от гишетата нямаше хора. Бях си разпечатила и фактурата, та я дадох и нея на митничаря на 18 гише и стана страшно бързо.

Последна редакция: ср, 05 яну 2011, 19:55 от Анонимен

# 783
  • Мнения: 1 167
milittana поръчките от айхерб винаги са идвали от САЩ. Другия вариант ти е наистина да купуваш от БГ, но два три пъти по-висока цена.
ДДС се плаща ако стойността на поръчката надхвърля 30 лв.



                                           Код NEV687 за 5$ отстъпка в http://www.iherb.com

# 784
  • Мнения: 19 483
Много благодаря, но както и да го мисля - без да пускам отпуск, няма да стане работата, то и без това нали ни призовават да ги чистим, та...Не се стърпях и ще ви пусна  това http://krasitta.blog.bg/lichni-dnevnici/2008/04/22/koletyt.185667 - Много се смях, има талант за писане момичето определено. Та това освобождаване от митницата си е направо тема за творчество...

# 785
  • Мнения: 19 483
milittana поръчките от айхерб винаги са идвали от САЩ. Другия вариант ти е наистина да купуваш от БГ, но два три пъти по-висока цена.
ДДС се плаща ако стойността на поръчката надхвърля 30 лв.



                                           Код NEV687 за 5$ отстъпка в http://www.iherb.com

Не, аз ви занимавам с моите терзания, защото вече четири-пет пъти съм поръчвала от там, не помня стойността но беше някъде май около 80 долара и всичко ми е пристигало на пощата без никакви мита, а на самата пратка пишеше, че е от Германия. Въпреки че не помня точната сума на предишните ми поръчки, те всичките са били много, много над 30 лв и за никакво мито не е ставало дума. Цените в БГ как вървят за тези продукти също ми е ясно, ДДС-то също не ме плаши толкова, но определено ходенето до митницата ще ми изяде един работен ден....

# 786
  • Мнения: X
На гърба на известието има пълномощно. Не е задължително ти да ходиш, можеш да упълномощиш някой роднина, или близък да ти вземе пратката от митницата.  Peace

# 787
  • Мнения: 194

 За протокола, пратката ми за 54$ изпратена от iherb на 14.12 пристигна вчера в пощенския клон с такса 1,50лв.
 Бях се примирила, че ще плащам мито, но за щастие ми се размина. Peace
 

# 788
  • Мнения: 800
afwitch Код за 5 $ отстъпка в iHerb: XIX862 animal037
Върнах се...

Такааа, както виждам докато съм отсъствал са се появили абсолютно неверни твърдения относно действието на Форсколина...

Реакцията може да е свързана по-скоро с календара  newsm78

Аз никога не съм си позволавал да нападам някого,който предлага оригинално решение на някой проблем. Благодарен съм да науча нещо ново.

Форсколинът категорично не повишава метаболизма и затова не води автоматично до отслабване, а е необходимо натоварване (което да повиши метаболизма). Както казах по-горе, чрез активиране на хормонозависимата липаза изпълнява функциите на ънкоплер, т.е. освобождава триглициридите от мастните клетки и те попадат в кръвната плазма.

Това е най-тясното място в процеса на отслабване. Оттук нататък мастните отлагания могат да бъдат изгорени, могат да бъдат и преместени. Но това е работа на други добавки, една от които е напр. Л-карнитина.

Да бъдем наясно - преди да предложа нещо на вашето внмание го проучвам поне 20 дни и натрупвам една значителна камара от разпечатани, прочетени, подчертани и преговорени материали.

Ако на някой не му харесва начина по който излагам своята теза е свободен да иде на лекар!

Тъй като не ми се занимава със скандали, нека се върнем обратно в зоната на тихата ненавист. 

# 789
  • Мнения: X
PinkPanther, да си призная, вярвам ти и заради теб дойдох в тази тема. Четох те на друго място за сераптазата и форсколина, затова дойдох и тук, да видя как да си ги поръчам. Та поне в мое лице имаш фен, признавам си го честно.  Peace

# 790
  • Мнения: 800
Нова тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=554465.0


Заповядайте там! Heart Eyes

animal037 Код за 5 $ отстъпка в iHerb: XIX862 afwitch

Общи условия

Активация на акаунт