Листопад (Yaprak dökümü) - Тема 53

  • 38 009
  • 775
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Излъчването на сериала по БТВ е спряно от 1 декември 2010 нататък за неопределено време!

автор на колажа soya-fen

"Листопад"е най-награждаваният сериал в Турция. През 2007 г. получава 4 награди за най-добър сериал, включително за най-добра семейна драма. През 2008 г. е удостоен с 5 награди за най-добър сериал, както и с награда за оригинална музика. Двама от главните герои - Халил Ергюн (Али Ръза Текин) и Бену Йълдъръмлар (Фикрет Текин) - са отличени за най-добри актьори на 2008 г. И през 2009 г. "Листопад" печели награда за най-добър сериал, а Халил Ергюн получава приз за най-добър актьор в главна роля за 2009 г. Наградите са присъдени от най-авторитетните телевизионни канали и списания в страната.




автор на колажа H0uSse_Baby

Айше - означава тази, която живее в спокойствие и хармония, тази която ще ти се притече на помощ. Името произлиза от думата [AY] - луна; Али - означава величествен, огромен, извисен; Ръза - означава герой, владетел, господар; Ахмет - означава някой, който е хвален много; Гюлшен - персийски произход, означава градина с рози; Дениз - море; Джеврие - означава жестокост, болка, зло, страдание, мъка; Джейда - означава добър човек; хубава жена с дълга шия; Лейля - персийски произход, означава нощна светлина, светлина в тъмната далечина; Неджля - арабски произход, означава много неща, зависи от смисъла -  дете, син, семейство; Нехир - арабски произход, означава светлина, слънце, светъл, ярък, бляскав. Оуз - означава сътворен чист и добър; силен, стабилен; Тахсин - означава въодушевен, очарователен, пленителен, обещаващ; Ферхунде - персийски произход, означава благословен, щастлив; Фикрет - означава идея, разсъждение; цел, намерение; Хайрие - арабски призход, означава носещ щастие; Шефкет - означава копнеж; Яман - означава всяващ страх, смел, силен.


автор на колажа H0uSse_Baby






DMCA-removal-from-Google
DMCA-removal-from-Google
Lаpache.info
DMCA-removal-from-Google
Youtube.com
Vbox7.com
Gledaiseriali.com
5-ти сезон на живо по Канал D (сряда 20-22 ч.)

Епизодите в оригинал


За българите в чужбина - безплатна българска телевизия на живо



Най-хубавите моменти в Листопад - видеоклип

Сватбата на Неджля и Джем - видеоклип

Soundtrack - Torrent
Toygar Işıklı - Yaprak dökümü (Листопад)
Toygar Işıklı - Sonunda (Накрая)
Toygar Işıklı - Uzak (Далече)
Toygar Işıklı - Tebessüm (Усмивка)
Toygar Işıklı - Tutsak (Ако удържим)
Toygar Işıklı - Sonbahar (Есен)  
Toygar Işıklı - Kızım (Момичето ми)
Toygar Işıklı - Neden (Зaщо?)  
Toygar Işıklı - Bekleyiş (Очакване)
Toygar Işıklı - Koza (Пашкул)
Toygar Işıklı - Hayat bir umut (Животът е надежда)
Toygar Işıklı - Yoksun (Няма те)
Toygar Işıklı - Gözyaşı (Сълза)
Toygar Işıklı - Yalnızlık (Самота)


Превод на някой от песните, направен от Mishel_:
Tук, тук, тук, и тук

*Къщата от "Листопад" /Lazın Köskü/ може да откриете на адрес Beylerbeyi Şemsi efendi sokak 9 Üsküdar, Istanbul.
*Моля коментарите в темата за епизоди, които не са излъчени по БТВ, да се изписват с бели букви.

*Всеки, който има желание и вдъхновение, може да допринесе със свое творчество за художественото оформление на новите теми.



Резултати от анкетата в тема 52

Техническо изпълнение - H0uSse_Baby и soya-fen
Информация за новите епизоди по Канал D - Magosniwa & angel4e_f






Последна редакция: пт, 10 дек 2010, 14:16 от soya-fen

# 1
  • Мнения: 1
Много красива тема   bouquet Дано да я изпишем бързо Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 296
Пуууууууу,  Party втора.
От цопването ми в темата чак коледните камбани чух как звънят Party
Соичка, благодаря ти, както винаги си Number 1 Peace
Анкета -- гласувах да не се пише с ББ, защото гледаме предварително сериите в интернет Peace

# 3
  • Мнения: 1 277
Здравейте! Hug
Темата е много красива и празнична!  bouquet

В анкетата гласувах "Да не се пише с ББ, защото гледам оригиналните епизоди в Интернет".


И нещо... в по-добра светлина. Heart Eyes Mr. Green

# 4
  • Варна
  • Мнения: 141
Благодаря за коледната тема! Дано скоро я изпишем и най-вече да пуснат отново филма.

В анкетата гласувах - с "Не на белите букви!" Много ми се накъсва четенето....

# 5
  • Мнения: 265
Ураааааааааа нова тема ... от кога я чаках  newsm44 newsm44 newsm44

 Най-накрая !
 Соичка благодаря за темата Simple Smile
 Да ни е честита!

# 6
  • Мнения: 1 296
И нещо... в по-добра светлина. Heart Eyes Mr. Green


Нещо трезвен като кукуряк ми се вижда наш Оуз, на последните снимки в предната тема като че беше на друга фаза newsm78

Яяяяяя, наша Ферхи пак приятелка с Гюлшен се води, че и Алито от малките жени прикаламисали към себе си

# 7
  • Мнения: 206
И аз не харесвам ББ  Hug

# 8
  • Мнения: 1 296


Доколкото успях да разбера с преводача, това е от някаква пиеса, адаптирана по Шексир. Залата била пълна със зрители, които след края на представлението са аплодирали бурно актьорите от трупата.

# 9
  • Мнения: 8 400
Честита нова тема и благодарности на всички, които са участвали в оформянето й.  bouquet  Много е хубава и празнична.
За ББ - все ми е едно. Но предлагам гласуването да има някакъв срок, защото докато чакаме да свърши темата и да видим резултата, е възможно да се поднови излъчването.

# 10
  • Мнения: 46
хоп цоп ето ме и мен Simple Smile

# 11
  • Мнения: 1
Честита нова тема и благодарности на всички, които са участвали в оформянето й.  bouquet  Много е хубава и празнична.
За ББ - все ми е едно. Но предлагам гласуването да има някакъв срок, защото докато чакаме да свърши темата и да видим резултата, е възможно да се поднови излъчването.
И аз това предлагам, нека да има срок примерно 1-2 седмици, че не се знае до кога ще се проточни темата  Crazy

# 12
  • Мнения: 1 277
Eхеее до края на 2010 да не можем да изпишем 50 страници ли? #Crazy

ПП: Очаквам с голямо нетърпение днес да излезе новият фрагмент. Hug

# 13
  • Мнения: 8 400
Eхеее до края на 2010 да не можем да изпишем 50 страници ли? #Crazy

ПП: Очаквам с голямо нетърпение днес да излезе новият фрагмент. Hug
Ами може и да не можем. Както предстоят празници.  Wink

# 14
  • Мнения: 19
И аз това предлагам, нека да има срок примерно 1-2 седмици, че не се знае до кога ще се проточни темата  Crazy
Не съм сложила краен срок на анкетата, но ако темата се изпише и заключи при пускането на следващата, няма да може да се гласува повече.

Ураааааааааа нова тема ... от кога я чаках  newsm44 newsm44 newsm44
Като си инат, ще чакаш.  tooth  Laughing  Hug

Общи условия

Активация на акаунт