Отговори
# 30
  • Мнения: 135
Да се запиша в новата тема.

Ангелина, Марти, Емо и Дара са големи сладури. Heart Eyes

Светла, бързо оздравяване на каката.

Ели, вие как сте, оправихте ли се? Hug

Нашето коледно тържество в градината ще е на 23-ти. Вече му взех подаръка за там, както и този за вкъщи.

# 31
  • София
  • Мнения: 308
Ехеее, зимата най-сетне дойде!!! Навън е страхотна бяла приказка! Тъкмо навреме за празниците. Вчера украсихме елхата и къщата, сега съм си пуснала лампичките да мигат и ми е едно такова приповдигнато и весело!  Grinning
Фил, много си права за идеята и духът на Коледата. Много ми се иска Ивана да свързва празника с коледната украса, мириса на елховите клонки, снежинките по стъклата, аромата на канела, гостуването при бабите на Бъдни вечер и Коледа. Но пък децата толкова се радват на подаръците. Като я гледам как постоянно проверява в чорапчето дали джуджето е донесло поредната изненада от коледния календар. Толкова е щастлива като открие, че вътре има нещо, дори и да е някоя дреболия.
А защо ви е алерголог! За хлапетата ли нещо?  Sad
Алекс, сподели някоя рецепта за коледни сладки. Нямам време да търся в специалната тема в Готварския, а искам нещо изпробвано, че за пръв път ще правя. Вече се сдобих с формички и сега в събота мисля да им направя сефтето.
МИА, честита ти именничка, на патерици! Желая й да расте здрава, щастлива, жизнерадостна и лъчезарна!

Magany как сте с Би? Отдавна не си се вясвала насам. От майки в квартала съм чувала, добри отзиви за д-р Облашка. Мислих да водя Ивана като беше на годинка на профилактичен преглед при нея, че Вита ми е наблизо, но така и не се наканих. Дано нямате сериозен проблем с очетата! Simple Smile
Пипи, angiе, страхотни снимки и сладки дечица! Heart Eyes


# 32
  • Мнения: 135
.....ама аз се чудя, не станахме ли много материални и не поизмества ли това смисъла на Коледа...
Поизмества, поизмества... твърде много дори... борим се, но е трудно... Thinking

Момичета-кокичета-софиянки, имате ли впечатления от др.Т.Мустаков-алерголог, в Александровска болница?
Имаме съвсем лични впечатления. Какво точно Ви интересува? Hug

Ангелина, Марти, Емо и Дара са големи сладури. Heart Eyes
Да, наистина Peace

ПП. Днес ми е ден на цитатите  Flutter

ПП2. А също така, никът ми има имен ден Flutter

# 33
# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 1 854
Вкусни рецепти, Алекс Simple Smile Аз харесах Меденките на Джули   chef
Добре, а какво точно разказвате на децата за Коледа?  newsm78

# 35
  • Мнения: 14
Благодаря ви момичета, че се отзовахте, но Д-р Чернодринска няма да работи преди празниците тъй че записах час за д-р Константинов от клиника Ден. Тъй като е спешно а по натам ако се наложи ще я водя и при Чернодринска.
Мирка  Hug мислех си че никой не ни помни. Благодаря добре сме а освен Би вече си имаме и братче на Би. Simple Smile

# 36
  • Мнения: 51
Живи сме, мина за 2 дни, голямо чудо беше.
поне ивчето е кротко и си поспахме и отгледахме на филми....днес си дойде и Мърчи , даже украсихме елхата. Аз от много време искам да правя коледни сладки ото тези с формичките, но може би до година, като порастнат малко, че сега сама с тях ми е много напрегнато и удоволствието отива на кино.
Magany, честито! Да ви е живо и здраво момченцето! на колко е, кога се роди? кажи нещо по-интересно.
Пипи, радвам се, че сте преборили морковите, аз още се мотахм за сутершната попара, ама хич не ми се занимава сутрин да ставам и да дробя и за нея, така ми е добре, цока си и си седи чаааак до обед, тя не е и много ящна, ама ще видим де, иначе всички елементи от попарата съм въвела, пие и малтофер, че е малко анемична за сега, но дано да отмине.

# 37
  • Мнения: 10
Magany, да ви е живо и здраво синчето и много да ви радва  bouquet Hug

Нашето Коледно тържество ще е утре, но ще го пропуснем за съжаление, че има Варицела. Целия Студентски град е пламнал Confused Дано се опазим Rolling Eyes
Боби ще е почивка до края на годината за моя радост Heart Eyes

Как хубаво валиии Grinning Утре ще падне голяма пързалка!

# 38
  • Мнения: 377
Ей, Магани, как можа да не ни се похвалиш за второто си съкровище??? Да Ви е много здрав малкият мъж и много да Ви радва, а кака много да слуша и да помага на мама  Heart Eyes. И бързо да ви минава проблема с оченцето!
Ewito, браво че вече сте здрави, а и че малката ти е такава кротушка!
Маца83, много страшно ми звучи това с варицелата  Crazy. Пазете се с Боби, а дядо Коледа и другата година пак ще идва в градината.
Зимна приказка, честит имен ден на ника ти, както и на малката Ева на Миа малко на патерица, ама паметта ми изневерява вече  Embarassed!

# 39
  • Мнения: 5 391
Честито братче на Би! Heart Eyes

Момичета, попитах за др.Мустаков, защото ни изпращат при него.
Тук в Русе, за 1г, никой не разбра защо точно Дарена кашля Confused
Или е 3та сливица, или алергия, или астма...само "или-та".
Честно казано така съм обезверена, че чак не ми се идва до Сф, за да чуя поредното предположение.
За това попитах-добър доктор ли е?

# 40
  • Мнения: 980
Никитали, дали да не взема пак да се "разболея" и да ви уважим на датата?  newsm78 Да се погрижим за Катрин (горкото бебе) и да се налудуват с Никол и да имаш материал за домакинската работа  Crazy
Мисля таз година да празнуваме на датата- незнам кой ще дойде на 1-ви януари, но се пада събота. За родителите ще предлагам коктейл от зелев сок и аналгин Mr. Green

Ние само сме заплюли подаръци, но не сме купували още. Само дреболийки. Искам на Коледа сутринта да се събудят и да намерят стая, пълна с шарени кутии и опаковки. Знам, че е комерсиално и не това е смисълът на Коледа, но е неповторимо да ги видя как цвърчат и се радват.

"Тедсън, стискам ти палци Митето и Елана да дойдат накуп!"
Гади, нИдей ма стряска. Ние официално вече таз година пропускаме.  Sunglasses red Догодина ще му мислим, че и като се разширим жилищно и си имаме със съпружеството самостоятелна спалня без детски креватчета..  amiiii

Вей, аз бих пуснала Митака на последна дата. В градината децата вече ще са спокойни- кой повече, кой по-малко. А и ако имаш възможност да си го гледаш при евентуална болест (а такива неминуемо ще има) и не те притиска времето- остави го и действай полека. Но не му се връзвай толкова - той е на 3 години. Мъж та дрънка! нинката тръгна на 1,5 г. и нямаме една сълза пролята. само бели в изумително количество  Blush

Фил, да не е просто задна хрема със силен секрет? Ние бяхме бактериални и сополите ги давеха.

ПС. Мирка, аз съм жена на 33 и ЕГН-то ми си го бива.  Whistling

# 41
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Joy Никитали, ще си вземеш беля на главата с тази необмислена покана. Ще вземем да се организираме  Wink и ще се изсипем дружно на РД. Wink

# 42
  • София
  • Мнения: 308
Мегани, да ти е жив и здрав малкия юнак! Да расте щастлив, усмихнат, заобграден от много любов! newsm51 newsm51 newsm51

Теди, на мен ЕГН-то хич не ми пречи да съм с акъл на 16-годишна хлапачка, ама ми се щеше до 35 г. да приключа с раждането на бебета. Не че ми тежат годинките (с една повече от твойте), напротив. Само дето ме е шубе от разни генетични отклонения.   
Алекс, мерси за рецептите. Харесах си тази за меденките. Ммммм, нямам търпение да я опитам.
Фил, дано да не е от алергия или астма тая кашлица! Аман от специалисти, дето едно си знаят и едно си баят. Ние в квартала имаме един уж добър алерголог, дето всички деца ги изкарва, че имат атопичен дерматит. Набира си клиентела човека.

Последна редакция: вт, 14 дек 2010, 15:00 от *Мирка*

# 43
  • Мнения: 189
Мегани, честито бебче  bouquet  bouquet  bouquet

И аз мисля да пробвам меденките  cook

Относно нещата, които правим за коледното настроение... Освен традиционните неща, тази година купих "Работилницата на Дядо Коледа" (книжка за изрязване и лепене), Лъчезар толкова много се занимава с това, с такива емоции, беше много хубаво.Два дни я рязахме, лепихме и наистина е много хубава. Сега си я е сложил под елхата и чака подаръка да му се направи в нея  Joy

А понеже от вчера всички се радваме и на сняг, днес е направил първия си  Nature Snowman за тази година  Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 377
Броя аз, броя  Laughing. До тук има трима желаещи за рождения ден на Никол, като чакам и още да се престрашат. Иска ми се да го направим в клубче празника, но там нали искат солидна бройка и ще чакам и други мами да се престрашат.

Фил, аз съм чувала че д-р Мустаков работи на конвеир и лекува по една и съща схема повечето си пациенти. А за д-р Куфарджиева съм чувала само добри отзиви, включително и от нейни колеги, които следят новостите в медицината, а не разчитат само на това, което са научили в университета преди н-на брой години.

Общи условия

Активация на акаунт