Колко време ви боля след раждането

  • 6 216
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 107
4-5 дни - тогава ми паднаха конците, имах само епизиотомия. Но секс - чак след като спряха лохиите.

# 16
  • Мнения: 528
Мене ме боля 1 седмица като имах един външен и един вътрешен,но си седнах съвсем спокойно на втория ден но като ставах ме болеше.Колкото до секса го направихме горе долу на 25 ден след раждането.

# 17
  • Мнения: 3 591
Първото е с форцепс и епизотомия - боля ме 1-2 седмици, с второто нямах шевове - болка НИКАКВА след раждането не съм имала.
За промяна там долу - никаква отпреди и сега.
За секса- след като спряха лохиите.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 210
При всеки еразлично но може би около месец след раждането се усеща дискомфорт. За секса почакахме до към 4-ти месец.

# 19
  • Мнения: 625
Знам ли,вече 10 месеца,а още ме боли,даже ми изтръпва мястото,ако си кръстосам краката и така стоя по-дълго.И винги сигурно при секс ще се сещам за тези шевове.Добре ,че с стуват болките... Laughing

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 576
Мен ме боля 5-6 дни, докато ми паднат шевовете, а не смеех да си седна на д...о още 2-3 дни. Но предполагам, че зависи от това как те е зашил доктора. И сега си напипвам където беше външния шев, но е само малко по-твърда кожата. И аз мисля, че е по-добре да отидеш на доктор!  newsm78

# 21
  • София
  • Мнения: 6 743
Мен специално малко,защото бях с един конец.но мисля,че за всеки случай трябва да отидеш да те прегледат!!!

# 22
  • Мнения: 2 849
До свалянето на конците около 10-тина дена .И после си е малко смущаващо първия път след раждане ,чувстваш се странно и все за раната си мислих ooooh!

# 23
  • на Север
  • Мнения: 503
Болеше ме докато ми махнат конците. След това още от време на време от дрехите/напр.дънките/.И аз много се тревожех дали  в секса нещата ще са същите, все пак ми е второ раждане, но за мое щастие промяна нямаше Hug. Направихме го някъде след 40 дни. А за това дали ме болеше мога да кажа, че болка е силна дума. След втория път, вече е по-добре Laughing

# 24
  • София
  • Мнения: 2 164
При мен болка нямаше. По-скоро усещах опъване. Колкото до секса още не мога да се отпусна и се стискам. Опити много, файда ник'ва  Sad.

# 25
  • София
  • Мнения: 7 033
Мен ме боля около 1.5месеца, и нямах никакви възпаления. За секс можех да си помисля едва след 4 месец. ooooh!

# 26
  • Мнения: 2 723
Болка нямаше. Родих в 21 часа, а посред нощ ставах и не усетих нищо. Имам 4 външни и 2 вътрешни шева. Господ здраве да дава на д-р Тодорова за перфектното раждане и моментално възстановяване.  bouquet

# 27
  • Мнения: 16
Мен ме боля около 3 седмици. Чуствах се добре след 4-тата седмица и си сядах нормално. Първия път когато го правихме беше около 40-ят ден. Беше ми все едно за първи път съм с мъж...все едно съм девствена. Но след  още една седмица всичко се оправи и се чуствах както преди.   Wink

Общи условия

Активация на акаунт