Отговори
# 15
  • Мнения: 4 335
О и аз сега разбрах,че става вьпрос за по-малко от 7 дена след половия акт Rolling EyesНикой не може да ме убеди,че по това време са вьзможни симптоми на бременност(мое мнение).
Може да е нещо вирусно,да си изстинала и затова да пишкаш често.
Стискам палци резултата да е такьв,кькьвто го искаш Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 432
БубичкаHug и на теб.

О и аз сега разбрах,че става вьпрос за по-малко от 7 дена след половия акт Rolling EyesНикой не може да ме убеди,че по това време са вьзможни симптоми на бременност(мое мнение).
Може да е нещо вирусно,да си изстинала и затова да пишкаш често.
Стискам палци резултата да е такьв,кькьвто го искаш Peace

По-вероятно е да не съм, макар че съм чувала за жени - вярно, рядкост е, при които симптомите за бременност, потвърдена впоследствие, са тръгнали 2-3 дни след акта. И при мен не е било така предния път, затова сондирам чужд опит. Laughing А най-сигурна ще съм след 168 часа. Joy

# 17
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Не си спомням, но по-скоро не съм имала виене на свят... Знам ли  Laughing
Пожелавам ти успех и двучертичков тест   bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 23 036
Седмица преди да видя двете чертички и около 5 дни преди закъснението на цикъла ми започна ужасно виене на свят и чувство, че всеки момент ще припадна. А изобщо не предполагах, че съм забременяла и няма начин просто да съм си внушавала Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 43 903
Никога не ми се е виело свят.
А и два дни след секса е много рано за каквито и да било признаци. Но може да е станало нещо и при някои от миналите ласки...надали за първи път правите секс Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 432
Никога не ми се е виело свят.
А и два дни след секса е много рано за каквито и да било признаци. Но може да е станало нещо и при някои от миналите ласки...надали за първи път правите секс Simple Smile

Напротив. За първи път го направихме, без да се пазим.

# 21
  • София
  • Мнения: 899
На мен не ми се виеше свят (всъщност изкарах една прекрасна бременност без абсолютно никакви гадения и виене на свят, а и раждането беше почти безболезнено), но ок. седмица след "бебеправенето", ЗНАЕХ, че съм бременна. Наречете го вътрешно чувство, но го имаше, просто бях сигурна.

# 22
  • Мнения: 2 960
Не , не ми се виеше свят...това  може да се случи по скоро от очакването ..от нетърпението.....че чудото е станало.
Няколко дни след  бебеправенето е ужасно рано да се усети  реално каквото и да било....виж 6-тото чувство понякога върши чудеса Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 59
не, несъм имала световъртеж.

# 24
  • Мнения: 24
Нямах виене на свят в началото, седмица- две след положителния тест, вместо да усещам глад, имах подобни симптоми, които отшумяваха, когато хапна или вообще не се появяваха, ако хапвам през 2-3 часа.

# 25
  • Мнения: 11 607
Не , не ми се виеше свят...това  може да се случи по скоро от очакването ..от нетърпението.....че чудото е станало.
Няколко дни след  бебеправенето е ужасно рано да се усети  реално каквото и да било....виж 6-тото чувство понякога върши чудеса Rolling Eyes

В началото на бременностите ми никога не ми се е виело свят.....Но с 2 от тях към 3-4 месец съм имала виене на свят и то само сутрин. Лягах и това е. Като станеше 12-13ч. си минаваше от само себе си от раз.

Не знам, не споря.....Но пак с 2 от бременностите си знаех,че съм забременяла 1 седмица след акта.....С последната почти веднага се появиха киселините и тъй като принципно нямам киселини, а и като знаех,че бебеправим - не ми бе много трудно да свържа 1 и 1,че прави 2......Каквото и да е било това - истинско усещане, шесто чувство - е факт.

# 26
  • София
  • Мнения: 432
Каквото и да е било това - истинско усещане, шесто чувство - е факт.
  Peace

Daninka, при мен за очакване и нетърпение, което да ме замайва, не може да се говори - все пак си имам дете, и то още малко, и живот и здраве времето за още е пред мен. Второ, не вярвах, че е технически възможно да нацелим овулация и въобще да имам, след като аз цикъл още нямам заради активното кърмене. Разбира се, ако е станало, добре дошло е!

Понеже всички се чудите за виенето на свят, аз да ви "светна" Laughing. При първата бременност и на мен не ми се виеше, но сега все пак кърмя, и то много, на поискване, сигурно по 123 пъти на денонощие. Така че е нормално организмът ми да е по-чувствителен. Това доктор ми го обясни. А гаденето, което си продължава, и то не само сутрин и което ми е добре познато от предишната бременност, плюс специфичен вкус в устата, който си остава каквото и да ям/пия, след миене на зъбите (а те са в идеално здраве), плюс лесното задъхване, честото уриниране, болките в кръста от два дни, ме навеждат на мисълта, че... по Коледа стават чудеса. Joy Просто го усещам, макар че съм подготвена и за двата резултата в неделя. Нали писах - това е деня, в който съм решила да правя теста. Дотогава трябва да покаже, ако имаме приятна изненада.

# 27
  • Мнения: 151
С втората бременност много рано усетих, че може би съм бременна - около 7-8 ден след зачеването. Заподозрях, че има нещо, заради металния вкус в устата, лекото гадене и появилите се киселини / никога не съм имала киселини/. Убеждавах се, че си внушавам разни симптоми, но теста показа  EFP.
Замайване не съм имала и при двете бременности - сега от време на време ми се вие свят, но го отдавам на на умората и доста интензивното кърмене /близнаците ми са изцяло  на кърма/.

Успех и дано резултата е такъв, какъвто желаеш!!! Hug

# 28
  • Мнения: 550
Случвало се е да ми се вие свят, но не и нон стоп. Но в началото не го свързвах много с бременността, мислех, че е от ниското ми кръвно  Laughing

# 29
  • София
  • Мнения: 432
Днес си правих тест на Престо, който трябва да показва ранна бременност. Отрицателен е, но се препоръчва след няколко дни да се повтори. Значи по-вероятно е да няма второ бебе засега.

Общи условия

Активация на акаунт