КГБ = Клуб на Готините Баби - 105

  • 29 303
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 549
Хайде и аз в новата темичка.Жабче,благодарско   bouquet
Ние отиваме отново на тренировка.Досега учихме.
Правих и гевречета за сурвачката/утре им искат за училище готова украсена сурвакница/,вчера низах пуканки,ушав, чушки.Също  дялках с резци  сурвачката.
Нямам време да пиша повече,като се върна ще ви прегледам

# 16
  • София
  • Мнения: 2 672
Здравейте!

Диди, и аз съм за среща, но май момичета са заети и под пара, та може само ние с теб да сме кандидатките. Ама, както кажете, насреща съм.
Пък младите да ходят по купони, сега им е времето да се веселят и танцуват, а ние, бабите да гледаме внученцата си.  Laughing

ЯНче, като те гледам каква си хубава на снимките, пък и в действителност, разбира се, какви хубави деца и внуци имаш само да си живееш живота в спокойствие и щастие ти пожелавам. На снимките се вижда, че и майката й е била доволна от уважението към нея.

Шпунц, сладурите подобряват ли се?  Светле, ти всякаш си ученичка. Боби помага за суровачката, или се резсейва?  Laughing

Аз утре чакам Влади и му готвя разни нещица, които обича. А като дойде с него ще правим хляб, щото той обича да сипва в контейнера и да пуска после копчето. Дано и да е топличко, та по обяд да мога да го изведа.

# 17
  • Мнения: 7 378
                     Маринче, ами ако всички са чак толкова "под пара" ще се срещнем и двечките на кИфенце,но си мисля,че и Айша ще прежали парата ....та ще сме най-малко три! Laughing
                     Аз не обичам да се готвя толкова от далеч за празниците и мразя суетенето.Обичам да се разхождам из магазините ,ей така без цел и посока. Mr. Green Весело ми е,приятно ми е да се шляйкаме с дедито или с приятелки.
                     така,че както решите - аз съм на линия!

# 18
  • Мнения: 1 558
Здравейте, момичета-кокичета. Честито ви сняг, там където имате, че ние тук обикновено сме на сух студ
Жабче, огромно благодаря за новата тема  smile3525 С толкова коледно настроение е заредена!
У дома отдавна украсих, остава и настроение да се появи   Confused

Янче, от мен огромна прегръдка, и кураж!
Честит юбилей на майка ти! Да е жива, здрава, и спокойни старини! Много сте хубави на снимките.
Шпунц, много ви е хубава госпожицата, и колко е пораснала! Бързо оздравяване и край вече с болестите, зимата дойде, сняг навалява, децата ще трябва да играят навън  Laughing
В предни постове си ме питала.... - Да, сама ще съм по празниците, /както обикновено се случва/
Здравче-мравче, не се предавай, бързо преборвай болестите!
Мая, и за теб  Hug  Желая ти пълно възстановяване!
Тутулина, някакви сладки с шоколад си разменяхте, къде мога да видя рецептата, ми може пък и аз да ги спретна  newsm78
Альооо, софиянки, пак срещичка заформяте  Laughing Блазе ви  Blush
Тук, във Варна, нещо не може ли да се организири  Thinking Ще се намерят ли желаещи  newsm78

# 19
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Добър вечер , момичета!   bouquet
Сколасах най-после и аз.  Laughing
От сутринта съм по улиците , пък и уцелх едно време ...  ooooh!
Не беше никак топло и духаше вятър , но поне свърших всичко запланувано.  Peace
От четвъртък съм на курс даже , е ще се наложи да отсъствам 6 часа ,
но няма друг начин.  Thinking

Благодаря на всички за помоща за темите.  Hug

Танче , просълзи ме , бре жена. Съвсем сериозно. Благодаря ти.  Hug Hug Hug
Разказвай как мина концерта? Simple Smile

Шпунц , кукличка е Ели.  Heart Eyes Бързо да отминават болестите.  Hug

Яне , страхотна си душко.  Hug Горе главата и се радвай и весели на пук на всичко.  Peace

Яжка , Дидка , браво на вас , добра среща сте спретнали.  Peace
То кога ли ще ни стигне времето за сладки приказки.  Laughing

Мими , Доби , Маринче , Марси ..... абсолютно всички , много , много  Heart Eyes и  Hug .

Хубава вечер!  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 77
Салют приятелки! Hug
Жабче, сега пък ти ме трогна! Heart Eyes
Ама това, което съм написала е вярно, а темата е чудесна! Хем празнична, веселичка, хем без кич! Ценим труда и вкуса ти! newsm51

Шпунц, целувки за черешката, ама много тоалети, много нещо бе, истинска манекенка! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Янче, много сте хубави на снимките! Heart Eyes
От далече лесно се дават съвети, но само да премине този гаден период, в който си сега, ще видиш отново колко е хубав живота, само здраве да е за децата ти, внуците ти и за теб! Heart Eyes

Концерта мина добре, пяхме, публиката и тя пя със нас, ръкопляскаха ни, поканиха ни пак, почерпиха ни....в четвъртък пак концерт! Joy

Започна ми сериала, чао, до после! tooth


                             tv

# 21
  • София
  • Мнения: 16 005
Да се обадя по време на рекламите.
Жабката, благодаря за хубавата коледна тема. Само с хубави новини да я изпълним.
А тоя курс от четвъртък - няма ли да  си идвате заради него ?
Шпунц, Елина  вече е много сладко момиче. Браво на баба, че я гледа толкова добре.
Няма как да мине без болести, така растат децата.
Нещо дочух за среща - Идаааа   smile3508
За ресторанта на ул. Искър  - Здравка много го похвали и имам желание да го посетим.
Но може би преди новата година ще е резервирано. Нищо, и през януари може, и на друго място може да се видим.  А и Здравка  нали е болна, а тя му има координатите, май рест. не се рекламираше никъде. Здравке, да оздравяваш бързо.
Янке, много добре сте си изкарали, личи си. Наистина, отдалече е различно, но и това ще мине. Ще си намериш по-хубав мъж, сигурна съм.
Доби, как сама на празниците, поне 1 дете няма ли да има с тебе?
Какво ли питам аз - нали също ще съм пред комп. Ани - с компания, Пламен от сега се кани да си работи. Нищо ще си празнуваме тук
Още нищо не съм украсила, може би тези почивни дни ще го направя.
Мая, как си? Видях те на балкона.

# 22
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Айша , ще си идваме. Ще хода 2 дена и после чак догодина ,
няма начин. То едва ли ще съм само аз , пред празнично е нормално да си
вакансион и да не си в Испания. В петък само ще предупредя даскалицата
че ще отсъствам да се знае и т'ва е положението.  Laughing

# 23
  • Мнения: 4 369
Жабче, много  Hug Hug Hug за стилната и празнична тема!
Марси, хубаво си  направила кол. украса и елхичката. Наистина това много  допринася и за празничното настроение.
Аз още не съм украсила, но накупи хме със Софи много  играчки за елхата.
Те у тях си направиха  още миналата седмица, но аз нали искам жива елха, пък  ми каза продавачката, че трябва да я държа навън и 1-2 дни преди Коледа да я внеса в къщи.Коледна звезда тази година няма да взимам по същите причини, тя се държи на хладно, а пък аз искам украсата да ми е в хола. Няма да стоиме на студено заради украсата, я!
Шпунц, дано им мине бързо на децата.
Аз също бях със много зачервено гърло и не ми мина докато не започнах АБ.Мислех, че съм настинала, ама явно си е вирус.
Янче, весело сте прекарали РД на майка ти  Peace
Светле, хубава ли стана суровачката.
Танче, вие повече концерти правите от световните шоу звезди, бе  Laughing
И ние с дядото и Софи ще си празнуваме тримата Новата Година, но на Бъдни вечер и Коледа сме си цялото семейство.
Много е приятно като се съберем всички и това е най-хубавия семеен празник според мен .
С голямо удоволствие приготвям всички ястия, които се правят за случая, подреждам празнично масата и голями емоции стават, когато дядото разчупва питката.
Досега винаги  честно се е разчупвала, но  тази година сигурно ще трябва да се постарая Софи да получи паричката
 Laughing

# 24
  • София
  • Мнения: 4 177
Да ни е честита новата темичка! Жабче - за теб   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet Hug Hug Hug Hug
Да е изпълнена само с най-добрите новини и празнично настроение!

Шпунц, много е хубава Елина, пу-пу , колко е пораснала! Оздравявайте вече!

Янче, личи, че весело сте си изкарали . Много сте хубави. Горе главата и не се давай!!!  Hug Hug Hug

За среща - насреща съм, идаааа и аз. Може и повечко да се съберем.

Аз още нямам празнично настроение. Още нищо не съм направила за да добие къщата коледно настроение, ама ще стане и това.

Днес успяха да ме извадят от нерви тия........ там в работата де. Даже и да си мълчиш, те ще те клъвнат, иначе сигурно не могат да живеят.

Какво още четох, недочетох...... леле , забравих. Но за всички много  Hug Hug Hug

# 25
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Римар , ти отпуска и пак бегаш на работа ,
е те т'ва не мога да го разбера.  Laughing

Мери , свеки слага няколко различни монети и всяка я
наименова за нещо и така всички сме с късмети.  Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 16 005
Римар, за да не те ядосват - просто не се вясвай по време на отпуска.
Нито ще те оценят, нито ще ти платят.
А като се яви техен човек -и без работа може да останеш.
Отдавна съм разбрала, че от много работа смисъл няма и не се натягам.
Карам си като последна дупка на кавала, докато ме държат и после чао.
Но никога, нищо допълнително.

# 27
  • София
  • Мнения: 2 672
Римар, като те чета се сещам за моята предишна работа и колеги. Мислех си, че там е една лудница, и не само аз. Така казваха навън, под сурдинка, за фирмата. Но такива интриги и  викове не бях чувала през целия си трудов стаж, а той никак не е малък.  Пък и както казваш, и да си мълчиш пак ще излезеш виновен. Разбирам те добре, но ако можеш си съхрани нервите. Така и не можах до края да остана безразлична. Защото човек работи с цялото си сърце и душа (поне аз го правех така), върши си работата професионално, както е научен, пък накрая... Айша, поздравявам те за  философията ти. Аз не успях...

Мери, и аз чакам Влади да украсим. Онзи ден сложихме само няколко елхички и снежинки на прозорците, толкоз успяхме.  Laughing  Ти ме подсещаш за паричката. Може би и аз трябва да направя нишан, та да се падне питката на детенце.  Peace

Танче, не съм се и съмнявала, че концертът е бил на ниво. Жабче, ще пропуснеш като начало някоя и друга лекция. А след Нова година ще си наваксаш и ще се отнесеш подобаващо към благозвучния език.  Heart Eyes

Айша,  все по някое време скъпия ще се яви да си кажете "наздраве". Доби, може с някоя приятелка по съдба да дойде при теб. Пиши по-често!  Hug

# 28
  • Мнения: 4 369
Жабче, хубаво се е сетила свекито ти  Laughing, ама пак сигурно трябва да се бележат къде са, че на някой може да се паднат 2, а някой да остане без хич  Mr. Green
Аз най се радвам когато  паричката се падне на дядото, щом има за него ще има и за нас  Laughing
Ася, много правилно решение от твоя страна
 Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 16 005
Ние си правим питка с 1 паричка на Бъдни вечер. Обикновенно се пада на Ани или на мене.
Няма как да не ми се падне, защото Ани хапва малко, само за обичая. А  на Пламен му е по-добре да яде нарязан хляб и аз доизяждам питката.  Cry , то ми личи.
А на Нова година си правим баница с късмети. Последните години вземам от готовите на Бела с късмети. И баница не ядат диванетата, само опитват. Аз после защо съм дебела - от икономии е. Трябва или да изям остатъците, или да ги дам на кучо.
Ани си дойде, беше на зимни кънки и явно е омаломощена. Хапна, пи аспирин и се оттегли в стаята си. за сега не съм изпъдена от тук, но до кога ли?

Общи условия

Активация на акаунт