Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Вчера се роди бебето на наша приятелка и днес татито ще черпи и се чудим да носим ли подарък при положение, че бебето е все още в болницата. Моля ви мами дайте съвет.Благодаря!

# 1
Ами предполагам, че се носи, щом ще има черпня. Wink
Аз бих занесла подарък. Simple Smile

# 2
Когато нашият тати е правил купонът едни от гостите са носили подаръци (предварително съгласувани с нас Simple Smile ), а други не са Simple Smile
Не мисля, че има правило за подобни неща.
Аз лично бих купила нещо, защото обичам да правя подаръци Simple Smile
Важен е купонът Simple Smile

# 3
И аз бих занесла подарък.

# 4
  • София
Не се носи, освен ако подаръкът не е за бащата  Wink

Подараци за бебето на 40-тия ден или когато там ви поканят на гости да го видите носете.

За Дари също беше донесла един от гостите символичен подарък - другите не. Гостите по поливането на бебето в нашия случай са били цяла седмица и м/у 60 и 70 човека и само един с подарък е малък процент  Thinking

# 5
Когато ние с мъжа ми ходихме на един такъв купон, аз купих едно бебешко шише и го напълних с ракия! На шишето вързах една пандела, така че да може да се сложи на врата на татито!
Стана много оригинално и татито много му се накефи!
Подаръка за бебето занесохме, когато отидохме да го видим!

# 6
Когато ние с мъжа ми ходихме на един такъв купон, аз купих едно бебешко шише и го напълних с ракия! На шишето вързах една пандела, така че да може да се сложи на врата на татито!

Тази идея е страхотна Peace Mr. Green

Аз бих занесла подарък(задължително), когато ме поканят да видя бебето Grinning

# 7

Това много ми хареса!!! Laughing Laughing Laughing

# 8
Аз мисля че не се носи подарък при почерпката от татито при положение и че бебчо го няма още в къщи, но когато се ходи да се види бебчето задължително се носи

# 9
  • София
Не е задължително, добра идея е нещо майтапчийско за татето  Wink

# 10
  • Sofia
Не се носи подарък.Носи се ,когато те поканят да видиш бебето или съответно на погачата

# 11
  • на село
Както ти си решиш, но  по принцип подаръка е за бебето и майката, а тях в момента ги няма, така, че май е по- добре когато отидиш да видиш бебенцето да си му дадеш и подаръка.

# 12
Аз в такива случаи нося на таткото бутилка червено вино. А след около месец-два, като отида да видя бебето, нося подарък за него и цветя за майчето.

# 13
аз бих занесла подарък -това е прекрасен повод а и ще е малка помощ за родителите  Joy

# 14
Когато аз родих и мъжът ми черпеше колегите си те му дадоха по 10 лева и той събра към 80 лева и после и купихме едно столче за кола.На таткото не се носи нищо само като те поканят да видиш бебчо или на изписването

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт