и аз незнам какво заглавие да му сложа

  • 960
  • 4
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 150
Здравейте момичета, аз съм от тия дето не пишат много много Simple Smile, а само четат но този път не издържам вече. И аз незнам от къде да почна. Последната ми М. беше на 30.10 и после като привърши правихме на 07.11. с мъжа ми  Laughing знаете какво Laughing и после на 11.11 имах странно течение с малко кръв. Първо много се стреснах, после реших да не би пък да е имплантация и така до вчера когато си направих тест за мое най-голямо съжаление отрицателен  Cry и сега вече си умирам от страх и се чудя като ида на лекар каква ли страшна новина ще ми сервира. Дали пък да не изчакам датата на новата М и чак тогава да ходя. Дали пък не си направих теста много рано /на него не пишеше че отчита седмица след зачеването/. Вече незнам и аз какво да правя.

# 1
  • Мнения: 3 154
Дефакто сега ти е 18-ти ден от цикъла, нали? Колко дни ти е цикъла? Знаеш ли кога ти е овулацията? Защото според мен това зацапване на 11.11 е било заради ову-то (пада ти се 13-ти ден от цикъла)... поне това са моите разсъждения... и извода е - не вярвай абсолютно на тоя тест, щото е мнооооооооого рано Wink
Успех и стига се шашка!

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 150
ами да около 14 - 15 ден от цикъла ми е овулацията /установено с тестове/ но този път не си правих. ама вярно че може и от това да е било Simple Smile ама че съм тъпа Simple Smile

# 3
  • Мнения: 4 212
от както измислиха тез тестове, съвсем се побъркахте бе моми4ета. Имам 4уството 4е ако може и бременноста да е 3 месеца, най добре ще да е. Такова рано от4итане на бременност няма. Чакай поне датата на следващият евентуален цикъл.

# 4
  • Мнения: 4 399
от както измислиха тез тестове, съвсем се побъркахте бе моми4ета. Имам 4уството 4е ако може и бременноста да е 3 месеца, най добре ще да е. Такова рано от4итане на бременност няма. Чакай поне датата на следващият евентуален цикъл.

Teya, толкова си права... Оня ден имаше въпрос в мамешкия форум може ли да се предизвика раждане в 7.5 месец (не по медицински причини).  Shocked Лошо и било на жената, не могла да спи, боляло я тука, боляло е там...  Rolling Eyes Та ако можеше бебетата да се правят за 1 седмица и да се износват за 3 месеца, най-добре щеше да е. Да ама не е така и си обичаме бебетата толкова защото ни е било трудно. Така че запасявайте се с търпение. Най-малкото е да изчакате 4 седмици до теста. И имайте пред вид че голямото чакане  започва след положителния тест. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт