Бебе и куче

  • 3 279
  • 46
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 693
Цитат на: alma
Това е добре дошло за скучаещите бъдещи мами.. Занимание с ходещ губер...(то пък не всички кучета си скубят пищната грива?).. Такива ми ти случки..   Nerd


Мойта понеже не е губер и дори да се скубе не си личи много, заниманието ми беше да я влача горката с мен по 4-5 км в парка ежедневно почти... Ама ми трябваше някой да ми пази парите и телефона от вечно онеправданите братя роми от другата страна на парка...

# 46
  • София
  • Мнения: 13 206
Имам дете на 1 г. и 5 м. и немска овчарка на 8 г. Нямаме никакъв проблем.
Трябва да се почиства пода редовно с преперат от типа на белините. Обаче според мен по-важно е да се чисти когато детето започне да лази. Иначе бебето си е основно в стаята и няма досег с пода. Кучето не влиза в стаята където спим и в хола, където проходи дъщеря ми.
За ваксините - чудно ми е защо кучето да се ваксинира ЗАРАДИ бебето. Хората не боледуват от паровироза или гана. Единствено заради беса е опасно, но все пак кучето трябва да е ухапано и после да ухапе детето. Това, което според мен е по-важно е ОБЕЗПАРАЗИТЯВАНЕТО. Това е опасно за хората.
Остави си животното - никой друг няма да го обича както ти, а и за децата е полезно да растат с животни! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт