Най-лесните жени били в бг-мама....

  • 23 746
  • 294
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 23 533
Дискретни... много сте потайни бе! То така и аз мога да кажа - спала съм със 150 човека от форума, жени, мъже, не подбирам, пък като ме попитат с кои - дискретна ставам.

# 61
  • Мнения: 1 192
Именно, аз какви ЛС съм получавал преди време...
Доста, как да се изразя, с ясни цели и очаквания, без проблем ако исках можеше да съм с няколко жени, при това без да правя нищо в тая посока, нито съм си го поставял за цел, нито съм влагал каквито и да е усилия.

Ти си кажи кой си, пък може и да си признаем  Wink

# 62
  • Мнения: 274
Паси, имам предвид директно предложение за секс. " Марадона, в сьбота сьм сама. Искам да се слеем кармично." Аз връщам отговор "Как става това?"  и получавам отговор "Като погьлна всичко до последната капка."
Иначе разни други завоалирани сьм получавал десетки...

# 63
  • Мнения: 2 448
А, Уентуърд. Писал преди, сега се завръща на каква тема. Да не би нещо с някоя бг мама туй онуй и да е приключило, че сега да си на нов лов?  Laughing

# 64
  • Мнения: 1 192
Паси, имам предвид директно предложение за секс. " Марадона, в сьбота сьм сама. Искам да се слеем кармично." Аз връщам отговор "Как става това?"  и получавам отговор "Като погьлна всичко до последната капка."
Иначе разни други завоалирани сьм получавал десетки...
И ти МУ повярва  Joy

# 65
  • Мнения: 15 619
"десетки"
Да ви имам дискретността, че и скромността.  Joy

# 66
  • Мнения: 4 120
" Марадона, в сьбота сьм сама. Искам да се слеем кармично."
Върши ли работа тази реплика, записвам си секси фрази?

# 67
  • Мнения: 274
Пуми, разбирам за какво намекваш, но случая не е такьв. Тази женица е доста активна във форума и повечето я познавате лично от форумските купони и разни благотворителни акции.

# 68
  • Мнения: 2 448

Не, не съм ловец аз и нищо не е приключило, но току виж пък нещо може да започне, знае ли човек.  Laughing
Хубав аватар.  Wink

А може може, ми да е хаирлия тогава, Нова година Нов късмет ти пожелавам  Laughing , ама не посягай към аватара ми , запазен е.  Wink

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 23 533
Пуми, разбирам за какво намекваш, но случая не е такьв. Тази женица е доста активна във форума и повечето я познавате лично от форумските купони и разни благотворителни акции.
Добре, не казваш коя е. Поне кажи - прие ли офертата?

# 70
  • Мнения: 3 405
Марадона, стесни още кръга, де, дай подробности  Mr. Green

# 71
  • Мнения: 1 192
От тази страница само инфантилна е извън подозрение  Joy

ПП Опа, и Уентуърд  Laughing

# 72
  • Мнения: 15 619
От тази страница само инфантилна е извън подозрение  Joy

ПП Опа, и Уентуърд  Laughing
  Mr. Green Подстрекателка!

# 73
  • Мнения: 2 448
А коя вярва в кармата, има любящ съпруг, две деца и ходи по благотворителни купони?  Laughing

# 74
  • Мнения: 4 120
Аз съм от десетките други  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт